Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RumcajsJumper

[Bledy/Braki] DD2 #2 -> 3 Maps

Recommended Posts

Witajcie gracze i  @ Admin [3 Maps] 3 Maps

w tym temacie proszę Was byście mi zgłaszali czego na serwerze brakuje, czy są jakieś niedociągnięcia i wszystko co chcielibyście zmienić na serwerze. Jest on stworzony od zera także od razu informuje, że pewne rzeczy mogą się pozmieniać. 

Każde błędy które zostaną zgłoszone będą nagradzane punktami reputacji na forum w wysokości "5 pkt". Jeżeli chcecie coś dodać / ująć również proszę bezpośrednio w tym temacie wszystko pisać.

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

a gdyby tak dodać jakieś leczenie? może coś żeby teammate nie mógł nas oślepić (ale sami siebie tak żeby nie było raszy na fleszu) w tej chwili nie ma chyba muzyczki na serwie przynajmniej nie słyszałem gdyby miała sie pojawić to proponuję zwiększyć ilość utworów bo niektóre nuty słyszy się 20x na godzine :D a to z czasem staje się męczące 

ktoś mówił że niby info na czacie jest u mnie się nic nie wyświetlało ktoś coś? to trzeba jakoś włączyć?

Dodana przez: RumcajsJumper,

Muzyka wgrana na serwer + blokada oślepiania swoich wgrana + info na say działa (sprawdzałem wczoraj jak Misiek informował, że nie ma) + 5pkt reputacji dodane

Muzyka wgrana ale jej nie slychac :D to po pierwsze

po drugie jako vip biore z menu vipa broń to mam dwa pistolety ;> digla i glocka

Rsy już grają + 2 pistolety mają być + 5 pkt reputacji dodane

Pisałem wam już dawno, więc napisze tu. Mało kto tam teraz w ogóle gra bo nie da się kupić broni. Może wy jak macie vipy to sobie kupujecie, ale komu się chce kupować broń przez sklep? chyba tylko jakimś botom co grają 2 dni w cs`a.  Nie którzy mają porobione bindy, na broń, ale nie zawsze to się sprawdza dużo graczy kupuje broń B A czyli automatycznie. U was nie działa, bo macie jakiś inny plik autobuy.cfg?

To było zawsze tam:

m4a1
ak47
famas
galil
p90
mp5

primammo
secammo

defuser

vesthelm
vest

A drugie to aliasy nie wiem co tam chcecie tym zablokować, ale może da się w inny sposób bo nie działają nie które rzeczy w cfg, a jak ktoś przyzwyczajony do cfg to takie blokady zniechęcają do gry.

";alias cl_yawspeed say LJScript;alias _special %s %s;alias cl_rebuy %s %s;alias cl_autobuy %s %s" Tyle masz zablokowane, pozdrawiam!

Jednak aliasy działają, bo cfg nadpisało. Weź tylko ten plik autobuy.cfg wgraj stary i zresetuj serwa. Albo wrzuć do tego pliku co masz na serwerze to co podałem wyżej, bo długo się broń kupuje przez sklep jak ktoś niema bindów. A na pewno dużo graczy kupowało B A(automatycznie)

Edited by kmf!p

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Kaskader MultiArena
      Nick: @ Kaskader MultiArena
      Z jakiej rangi rezygnujesz?: Admin DD2 
      Powód: Brak chęci na grę  
    • By RumcajsJumper
      LISTA ADMINISTRACJI SERWERA DD2

------------------------------------------------------------------------------------------------
      @ RumcajsJumper✉ [Steam]  | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ Mentek ✉ [Steam]  |  ⏰ Statystyki online: [GT] 
      ------------------------------------------------------------------------------------------------

@ True ✉ [Steam]   |  ⏰ Statystyki online: [GT] 

@ Jessa1.6 ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 1/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      *A*@ Kaskader ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ KinGu1.6 ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      *A* @ TeRRoRYsTkaMiss ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ Maciek5g DD2 ✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      *A*@ Lolcia DD2✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ eQ#DyLu✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 1 / 1/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ eQdemolka AIM HS✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ hdn✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]

*A* - Oznaczenie osób od których wymagamy większej aktywności na serwerze, jeśli sytuacja nie poprawi się przez najbliższe 7 dni od oznaczenia dostaną one ostrzeżenie a w następnym cyklu degradacje ze stanowiska.
    • By Qazz
      Twój nick: Qazz.
      Serwer: only dd2
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html)  https://amxbans.csowicze.pl/bans/10839.html
      Screenshoty spakowane w paczkę: https://megawrzuta.pl/download/7113118a5511af86385399f6e75ac285.html
    • By rejnar
      Nick: rejnar Data Urodzenia: 01.03.2005 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/rejnar/54.38.143.77:27015/ Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Byłem administratorem na 2 serwerach trybu BaseBuilder na innych sieciach lecz tryb mi się znudził i uważam, że mam doświadczenie w byciu adminem. Ostatnio grałem na serwerze i było 4 cziterów i żadnego administratora online na steamie. Pograłem chwilę lecz się zdenerwowałem i wyszedłem. Kilka zdań o sobie: Nazywam się Dawid. Mam 14 i pół lat. Mieszkam na małej wsi z moją ukochaną rodzinką, i mam tu naprawdę fajnych kumpli. Lubię mieć tak zwana szopę na głowie. Znajomość sourcemod [1/5]: 3,5 @ Admin [3 Maps] 3 Maps
    • By Dawid131188
      Twój nick: Dawid131188
      Serwer:DD2
      Link do bana :https://amxbans.csowicze.pl/bans/10657.html
      Screenshoty spakowane w paczkę: https://www14.zippyshare.com/v/IjXM4xUG/file.html
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.