Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By QualleN
      Siemanko !
      Wolaja mi Quallen :D mam 20 lat i czasami popykam  w csa xd
       Co do serwerowni ? Gram od jakiegos czasu i stwierdzilem ze zostaje :D  Ci co znaja to znaja reszta niech pozna <3 
    • By KowalQ
      Witam cie serdecznie, po co dołączyłem? Posiadam serwer bb od 2 i zachciało mi się prowadzić go.

a wiec Siemanko 👋😉
    • By Anielka.
      Witam wszystkich! 
      Mówią na mnie Laura, wiek zmienia mi się niestety co rok.
      Jestem na ogół miłą, wrażliwą, pomocną osóbką.
      Czasami, tracę cierpliwość, bywam chamska, agresywna, ale w głębi duszy jestem wrodzonym aniołkiem. 
      Będziecie mogli mnie zobaczyć najczęściej na serwerze JailBreak jak i DD2.
      Mam nadzieję. że cieplutko mnie do siebie przyjmiecie i zostanę z wami na dłużej.

• By Exoo
      Wypadało by się przywitać, a więc
      Cześć, mam na imię Paweł, skończyłem 17lat (zaraz 18) i pochodzę z województwa Podlaskiego (Tak mamy już tam internet)
      Interesuje się piłką nożną, wreslingiem oraz informatyką. Z natury jestem osobą spokojną, lecz zawsze mówię co myślę co uważam za moją zaletę. Możecie mnie znać z wielu sieci z nicków typu Maciuś/Exo i inne jakieś tam 😘
      To chyba tyle, jeszcze raz witam wszystkich. A i proszę o rezerwację miejsca dla mnie na UBT 🤣
    • By Drop85
      Witam, tutaj @ Drop85, a  dokładnie Dawid,
      zainteresowania kobitki, piłka nożna, informatyka, ogólnie zajmuje się sieciami potrafię pisać różne strony oraz umiem kodować/edytować style naprawde długo w tym siedze i fajna zabawa,
      na codzień pracuję, w wolnych chwilach chodze na siłkę, albo czasem też piwko ze znajomymi, miałem sieć 2 lata temu gdzie było 230 użytkowników bardzo dobrze się rozwijało utrzymywałem reklame, ale niestety popadłem w długi i musiałem zamknąć sieć,
      przyszedłem tutaj przypadkowo, ale spodobała mi się sieć i napewno tu zostanę, mam nadzieje, że mnie przyjmiecie z otwartymi rękami.

Pozdrawiam,
      Drop85
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.