Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzieeeń dobry CSowicze <3

Przychodzę z małą propozycją a mianowicie, co Wy na to, żeby dodać opcje dodania muzyki w profilu?

Sama osobiście chciałabym mieć możliwość wstawienia swojego ulubionego kawałka z youtuba :)

Wyraźcie swoje zdanie na ten temat :D

Szczerze to i tak nikt tego nie odtwarza, więc raczej niewarto.

Chociaż nie ukrywam,  że sama koncepcja mi odpowiada.

Edited by drenn

odrzucona.png

Było kiedyś takie coś i na dłuższą metę nie wypaliło. Pozostaniemy jak na razie przy wideo.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By RadzioKRSupport
      Witam! Moja propozycja brzmi... Może by tak dodać do strefy gier a dokładniej do działu z csgo czegoś typu nowości/ newsy tak jak jest np w dziale z lolem bo jak na razie nie orientuje się gdzie można wrzucić jakieś ciekawostki lub nowości ze świata csgo  
    • By FightereK
      Data zdarzenia: Nie wiem Nick użytkownika: @ chomik Dowody: Brak Świadkowie: ja Uzasadnienie: Chomik wygrał dzięki mnie, bo mu pozwoliłem wstawić mema. Uważam iż nagroda powinna byc na pół, poproszę też rangę własną jak on!!!  
      CHOMIK TY K.....
    • By RadzioKRSupport
      Nick z gry: RadzioKR
      Propozycja: Siemka! Moją propozycją jest usunięcie znacznika "admin" przyłączonego do nicku w tabeli. Najlepiej jak by był by tylko znacznik "vip"
      Ponieważ jeśli np. wchodzi admin serwera i osoba na wspomagaczach to zauważy to wyjdzie lub wyłączy cheaty itp. a bez dowodu innego gracza
      ban jest bezpodstawny ponieważ jak dla mnie nawet jeśli obecni gracze na serwerze powiedzą że dana osoba używa owego wspomagacza  to
      administrator powinien i tak sam to zweryfikować, a tak to takie osoby wyjdą z serwera lub wyłączą to co mają jak tylko zobaczą że admin wszedł.

EDIT: @ Enchi a podczas gry też działa?

EDIT2: @ EnchiOkej dzięki. 
      Temat do zamknięcia!  
    • By ByQ
      Chciałbym zaproponować dodanie takzwanej "Maski Gazowej" która jest na serwerze tylko chodzi o to gdy zostaje 1 Human (Ostatni człowiek) otrzymuje bezlik ammo co jest bardzo fajną opcją a dodał bym jeszcze by ostatni czlowiek Dostawał maskie gazową co by szło zgodnie z regulaminem By uniknąć takich sytuacji na ss byłem ostatnim humanem i tak zazwyczaj bywa że ludzie ci pake rzucają  

(Wycinka z regulaminu)
      2.9 Zabrania się rzucania bomby zarażającej na ostatniego człowieka 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.