Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick: nealz
Data Urodzenia: 18 lat
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/nealz/54.38.143.77:27015/
Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:
Kilka zdań o sobie: Byłem adminem na tym serwerze jak jeszcze należał on do innej serwerowni, gracze mnie znają i raczej lubią. A o osobie powiem krótko,
pasjonat esportu jak i sportu. Jestem opanowany, staram się nie wyzywać nikogo i nie nadużywam uprawnień admina.
Znajomość sourcemod [1/5]: 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By UszatekSupport
      Nick: Uszatek
      Imię: Przemek
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3/4 + cs
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Nie
      Opisz siebie: Jestem Przemek mam 17 lat. Interesuje się grami, balowaniem, Parkourem,streetwear (Taki styl ubierania) do tego jestem osobą miła, kultularną, odpowiedzialną i potrafię szybko dostosować się do nowego otoczenia. 
      Dlaczego akurat Ty?: Chcę pomóc sieci, chociaż jestem nowy, ale widzę braki na owym stanowisku i myślale, że każda pomoc może się przydać w takim momencie. 
      Kontakt: gg/steam/forum/
    • By terrorist0p AWP
      Nick: @ terrorist0p AWP
      Imię: Bartłomiej
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jak wracam z pracy to już przesiaduje na forum, dziennie po około 2/3h minimum jestem.
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Na posadzie Games Support jeszcze nie, ale na posadzie Moderatora tak, a czytając obowiązki to taka praca moderatora   tylko w działach gier
      Opisz siebie: Bartek, 20 lat z Podkarpacia z okolic Rzeszowa, na co dzień zawodowy kierowca jak już większość z Was wie  
      Dlaczego akurat Ty?: Rekrutacja otwarta 0/3, to zgłaszam się do pomocy!
      Kontakt: Steam,PW,FB
    • By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
    • By Kreatyw..
      1. Nick: Zeyowsky
      2. Imię: Norbert
      3. Wiek: 15
      4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
      5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
      6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Tak
      7. Link do swojego GameTracker https://www.gametracker.com/player/zeyowsky/91.224.117.18:27085/
      8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?  Często gram na nim a sporo osób się kłóci, wyzywa i czasami jakiś aimik wejdzie  
      9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: W sumie to nawet cały dzień (Po szkółce)  
      10.Czy posiadałeś już admina: Tak Posiadałem Na ONLYDD2
      11.Posiadasz TS3: Tak
    • By Roxi
      Cześć jestem Roxi chodzi o sprawę o admina nadal na tym serwerze jest mało adminów chyba dwóch na serwerze 5v5. Jestem ogarniętym człowiek ale jest problem w jednej rzeczy mam 14 lat  ;/. Często wchodzę na serwer widzę ze jest czitera admina nie ma nawet online ludzie wychodzą reputacja na tym traci gram na serwerze bardzo często około dwie trzy godziny na dzień.Ludzie pytają się mnie czy jest admina a go nie ma. Sorry za małą rospiskę ale nie wiem co napisać 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.