Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Proponuję, aby dodać mapę na serwer dd2 ale z cs:go, jest tam dużo więcej możliwości dla terrorystów, aby można było zająć longa i mida, oczywiście dodając tą mapę nie mam na myśli usunięcia klasycznego DD2 z 1.6, lecz żeby na końcu mapy było zawsze głosowanie na następną mapę, gdzie będzie do wyboru klasyczny DD2 i DD2 z cs:go. 

Również proponuję o umożliwienie do zakupu 1 flasha na osobę, bo każdy się ze mną zgodzi, że gdy serwer jest 32/32 i jest np 15 osób w TT, to łącznie flashy mają 30, a nie 15, gdzie co sekundę rzucają ludzie te flashe i wiecznie ma się mleko na twarzy, bo co poleci 10 flashy, to zaraz leci drugie tyle i weź tu się odwróć od tych flashy, jak w cs 1.6 jesteś wpatrzony w ziemie, ścianę, a i tak dostaniesz mleko. Myślę że zdecydowanie 1 flash na 1 gracza wystarczy.

Jestem na nieeeee :D Nie ma co kombinować ze zmianą mapy, a co do flashy to w sumie od tego one są ^^ równie dobrze można wywalić smok'i i awp'y... :D bez przesady ;* 

Posted (edited)

Zgadzam się z @ Sysia ;*Nie bedziemy kombinowali jest dobrze tak jak jest, na chwilę obecną nie będziemy nic zmieniać.

Edited by True

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By RumcajsJumper
      LISTA ADMINISTRACJI SERWERA DD2

------------------------------------------------------------------------------------------------
      @ RumcajsJumper✉ [Steam]  | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ Mentek ✉ [Steam]  |  ⏰ Statystyki online: [GT] 
      ------------------------------------------------------------------------------------------------

@ True ✉ [Steam]   |  ⏰ Statystyki online: [GT] 

@ Jessa1.6 ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 1/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      *A*@ Kaskader ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ KinGu1.6 ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      *A* @ TeRRoRYsTkaMiss ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ Maciek5g DD2 ✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      *A*@ Lolcia DD2✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ eQ#DyLu✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 1 / 1/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ eQdemolka AIM HS✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ hdn✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]

*A* - Oznaczenie osób od których wymagamy większej aktywności na serwerze, jeśli sytuacja nie poprawi się przez najbliższe 7 dni od oznaczenia dostaną one ostrzeżenie a w następnym cyklu degradacje ze stanowiska.
    • By Kaskader MultiArena
      * Został dodany prefix "a" do rankingu /arank oraz /atop15 
      * Zostaly dodane 2 autorskie mapy am_towers oraz am_minecraft_cswhouse

• By Mentek DD2 #1
      Data zdarzenia:Okolo 23:55 Nick użytkownika: Mrs.Jessa Dowody:Wszystko jest na czatbox przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem wiec nie dam sie takiej osobie jak ona zeby mi mowila co mam robic niech sie sama pilnuje bo tylko tyle potrafi Świadkowie:Nie ma Uzasadnienie:Dostalem bloka na stale nwm czemu az na stale jak sie daje na 24 h a nie na zawsze wiec widac jak sie zna na i taka osoba ma moda i jeszcze kozaczy i mysli ze wszystko moze robic i tu sie myslisz ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic tyle z mojej strony wiec prosze cos z tym zrobic
    • By krokodylek
      Nie zgadzam się z decyzją UBT odnośnie UB dla gracza LeoVince. Na wrzuconych przez niego SS`ach widać radar gdzie SS zrobione miał w sytuacji pełnego oślepienia (sprawdzcie czy wy widzicie radar na fleszu ^^ ) 2 sprawa to te czerwone kropki. Mój radar czerwoną kropką oznacza gościa z paką nic więcej. UBT stwierdziło że "te czerwone kropki to goście z CT którzy mają defa) co dla mnie jest na tyle dziwne że nigdy o czymś podobnym nie słyszałem. 
      @ Head Admin   @ UBTeam  

• By terrorist0p AWP
      Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP

Zasady rozgrywki:
      Obowiązkowo gramy dynamicznie! Zabrania się nadmiernego kampienia.        [!] Kampienie to inaczej chowanie się się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
      Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenie na tekstury. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. Można rashować po upływie 60 sekund od rozpoczęcia się rundy.       [!] Można rashować pod warunkiem zostania 3VS3 lub mniej graczy.
      Zabrania się wyzywania, obrażania, skłócania innych graczy.       [!] Na serwerze można przeklinać, używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lecz z umiarem.
      Zabrania się nadmiernego używania wulgaryzmów. Zabrania się reklamowania innych stron www.  

Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
      Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.