Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick: @ eXe.
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Head Admin -> Właściciel serwera TS3 
Powód: 

Nie napiszę jakiegoś bezsensownego powodu, że sprawy prywatne itp. tylko ładnie wam to naprostuję.
Mało czas spędzam przed PC, głównie sobie jeżdżę. Od dłuższego czasu już jakoś straciłem wenę do wszystkiego (już przed urlopem) i przez ten czas o tym myślałem.
Dodatkowo co poniektóre osoby lekko grają mi na nerwach i nie chcę za bardzo w takiej atmosferze pracować.  
Żeby nie było, ja nie odchodzę tylko rezygnuję. Zostanę z serwerem ts na sieci, gdzie jednak też rzadziej będzie można mnie spotkać.
Oczywiście bannerki, czy też rangi itp. będę dorabiał jeżeli będzie potrzeba.

Także dziękuję @ RumcajsJumperże mi zaufałeś i dałeś szansę "pracować" na takim stanowisku. Mam nadzieję, że nie będziesz na mnie zły i będziemy się dalej kochać xD <3

~SORKI ZA WYPOWIEDŹ~

Wielka szkoda dla sieci że rezygnujesz z tak poważnej rangi, no ale na każdego przyjdzie pora jak nie dziś to za rok.

3maj się! <3 

Za to, że dałes mi warna to bardzo cieszę się z tego powodu, że rezygnujesz ha ha 

Dodana przez: eXe.Mister,

Bym napisał, gdzie mi twoja opinia lata, ale nie wypada :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By eXe.Mister
      Witaj eXe.,
      Z całego serca chcielibyśmy Ci podziękować za wsparcie naszej działalności. Twoja darowizna o wartości - 55,00 zł na pewno sprawi, że będziemy mogli się jeszcze bardziej rozwinąć.
    • By eXe.Mister
      Witaj eXe.,
      Z całego serca chcielibyśmy Ci podziękować za wsparcie naszej działalności. Twoja darowizna o wartości - 45,00 zł na pewno sprawi, że będziemy mogli się jeszcze bardziej rozwinąć.
    • By 4Kam!
      Nick: 4Kam!
      Z jakiej rangi rezygnujesz?: Games Support
      Powód: Nie chcę być na randzę i prawie nic nie robić, mam dużo lekcji i jestem zmęczony po szkole dlatego piszę rezygnacje.
    • By ShadoOw
      Nick: [ShadoOw] 
      Z jakiej rangi rezygnujesz?: Wszystko
      Powód: Sory, wybaczcie.
    • By Pablito
      Nick: Pablito
      Z jakiej rangi rezygnujesz?: Redaktor
      Powód: Ranga redaktor nie jest jednak moją wymarzoną rangą.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.