Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Moderator] iSooGooD


iSooGooD

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Data urodzenia: 10.08.2001
Nick: iSooGooD
Opis swoją osobę: Mam na imię Dawid. Mam 17 lat (Prawie 18). Lubię pomagać innym ludziom. Nacodzień gram w piłkę nożną. Lubię też wychodzić ze znajomymi na miasto. 
Co Cię skłoniło do napisania podania: Widzę, że poszukujecie Moda. Napisałem podanie, ponieważ mogę wam pomóc. Będe aktywny, ponieważ cały czas mam telefon przy sobie i zawsze będe mógł zerknąć na forum :)
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Poszukujecie moderatora, ja mam wysokie dośwuadczenie, ponieważ miałem swoją sieć i acp w 100% ogarniam. Mogę się przydać. Wiem nie znamy się, ale można mi dać szansę się wykazać. 
Kontakt: gg:66022072

Wiem, że jestem nowy na sieci, ale możecie mi dać szanse. Możemy pogadać na ts'ie zawsze. Dzięki za przeczytanie.

Pozdrawiam!

PS. Aktualnie jestem na wakacjach i nie wiem kiedy wrócę, ale na forum będe często, ponieważ mam telefon i na telefonie będe :)

Edytowane przez iSooGooD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Emm jak to mówią: "jebłem". Aktywność zerowa, brak zaufania, ponieważ nikt pana nie zna. Pan chyba mocno leci na kolorek skoro pierwsze co robi to pisze podanie na moda xD. Wiadomo, że jestem przeciw ale Ogólnie beka.

 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

To podanie powinno byc odrzucone :)

Aktywności brak.

Nikt cię nie zna

Nie spełniasz wymagań

Na Nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie