Skocz do zawartości
> > > > > > > AKCJA PROMOCYJNA < < < < < < < ×

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil
Data urodzenia:18.02.1991
Nick:ExoRc1sM2
Opis swoją osobę: oświadczenia jako moderator jeszcze nie mam. Moje pierwsze podanie na te stanowisko, więc zobaczymy jak pójdzie jeśli zostanie przyjęte :D
Co Cię skłoniło do napisania podania: Dlatego że chciała bym pomóc.  Jako Moderator jakoś daje radę. W okresach takich jak teraz po szkole nie mam co robić, leżę, jem i oglądam seriale.. :D Więc czemu nie wykorzystać tego jakoś inaczej? Mamy 2 moderatorów, tak. Też mają swoje życie prywatne gdzie pracują oraz chcą mieć "chwilę dla siebie" :D Myśle że pomimo mojego "Młodego" wieku potrafię rozsądnie myśleć i staram się być neutralna jeśli chodzi o konflikty. Zależy też kogo one dotyczą.. xD Jakiś większych problemów ze mną nigdy nie było gdy była normalna atmosfera na sieci. Mimo braku żadnej "wyższej" rangi, staram się też dbać o porządek np. na SB. 
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Na forum konto od 2014 roku. Czyli będzie 5lata. Albo 4:P Jednak zaczełam się udzielać w 2016 roku :D Jak dobrze znam forum? W sumie to przez 1,5 roku zdążyłam zwiedzić już chyba całe. Każdy dział i regulamin przeczytany. Większość użytkowników mnie raczej kojarzy bardziej albo mniej.
Kontakt:FG

Przez RumcajsJumper,

W sumie to przez 1,5 roku zdążyłam zwiedzić już chyba całe To jak Kamilu, zdążyłas? Kopiowane czy ktoś Ci pisał, czy na tel T9? Nie jesteś aktywny na forum w ogóle a idziesz na moda. To powód odrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem na NIE. Nie znam Cie w ogóle, ani nie kojarzę. Twoje posty też pozostawiają wiele do życzenia, nie udzielasz się ani jakoś nie wyróżniasz wśród użytkowników.. W dodatku podanie napisane na odwal. Temat moim zdaniem od razu powinien być zamknięty. 


original (1).gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 

 

-Aktywny

-posty

-slabe podanie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Global Mod

zdecydownie na NIE

- aktywność na forum 0 

- brak doświadczena na stanowisku moderatora

- nikt Cię nie zna

- podanie wgl nie przekonuje

D O    K  O S Z A : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin