Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej, jestem Sonia

Czasem grywam sobie na waszym serwerze więc też dołączyłam do forum

Trochę może opowiem coś o sobie. Mieszkam na Śląsku, chodze do liceum, lubie adrenalinę, kiedyś trenowałam kickboxing teraz w planach miałam boks ale nie mam nigdzie w okolicy :(( więc staram się teraz najwięcej czasu poświęcać mojemu koniu, a zarazem największym szczęściem w moim życiu.

To na tyle,  część i czołem

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By True
      Witam.
      Mam na imię  Mateusz,  lat 23 , pochodzę z województwa świętokrzyskigo.
      Przyjąłem  funkcje  opiekuna dd2 , w grze będziecie  mnie mogli spotkać  pod nickiem True jak i na forum  oraz ts3 , jeżeli  ktoś  by miał  pytania do mnie zapraszam na ts3 ,ewentualnie moge wejsc na discord choć  discord  osobiście  nie używam. 
      To chyba tyle , jeżeli  ktoś  ma pytania lub po prostu chce pogadac zaparaszam ts3.
      Widzimy się  w grze. 

• By thS*
      Witam wszystkich mam na imię Patryk lat 24 I bede grywał na serwerku DD2#2 zajebista atmosfera miłe Panie mili gracze jest spoko  do zobaczenia na serwerze
    • By Diller
      Siemanko wszystkim , Jestem Bartosz lat 24 i bede uwAS Goscił na dd2 :) 
    • By SyPa
      Witam wszystkich cieplutko. Mam na imię Jakub, mam 22 lata i poza cs'em mam normalne życie  Grywam sobie na gitarze od czasu do czasu, projektuję strony internetowe (hobby; chciałbym to robić zawodowo). Z cs'em swoją przygodę zacząłem w wieku 9 lat (nonsteam 1.6) a dopiero później przeszedłem na steama. Udało mi się pojechać raz w życiu na LAN'a i polecam każdemu przeżyć coś takiego, bo jest to świetna zabawa  Więcej nie ma co pisać bo będę się przewijał gdzieś na serwerach i po forum więc do zobaczyska  
    • By Hassman
      Witam wszystkich zgromadzonych,mam na imię Artur mam 23 lata pochodzę z wojew.Małopolskiego. Interesuję się piłką nożną,siatkówką,oraz piłką ręczną.W wolnych chwilach lubię pograć w cs Myślę że miło tutaj spędzę czas, i poznam nowych fajnych ludzi Pozdrawiam cieplutko
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.