Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej, jestem Sonia

Czasem grywam sobie na waszym serwerze więc też dołączyłam do forum

Trochę może opowiem coś o sobie. Mieszkam na Śląsku, chodze do liceum, lubie adrenalinę, kiedyś trenowałam kickboxing teraz w planach miałam boks ale nie mam nigdzie w okolicy :(( więc staram się teraz najwięcej czasu poświęcać mojemu koniu, a zarazem największym szczęściem w moim życiu.

To na tyle,  część i czołem

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Mrs.Fuksiara
      Hejka  
      Mam na imię Ania, rocznik 98. Interesuję się grami komputerowymi, sportem, w sumie wszystkim po trochu. Uwielbiam poznawać nowe osoby i z nimi rozmawiać.  Mój ulubiony serwer to CS:GO MOD  
      Aktualnie przebywam za granicą w Holandii  

Pozdrawiam serdecznie ^^ 
    • By tiero2k
      Witam wszystkich jestem nowy.
      Gram czasami tutaj na ONLY DD2 
      Pod nickiem tier0`
    • By Dominika
      Witam wszystkich serdecznie
      Mam na imię Dominika . Jestem na tej sieci ponieważ spodobał mi się Wasz serwer DD2, gram pod bardzo kreatywnym nickiem "Dominika  :)". Interesuję się rysunkiem, fotografią oraz grafiką (możliwe że zrobię jakieś galerie ). W zasadzie nw co jeszcze napisać więc jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem ^^ 
      Do zobaczenia na serwerach i forum  
    • By Smiley11
      Witam wszyskich zgromadzonych.
      Mam na imię Adaś i pochodzę z województwa Śląskiego z miasta Katowice, mam 19 lat rocznikowo. Interesuję się ligę e-sportową tzw (Lol, Cs Go) siedzę w tym już dobre 5 lat jak dobrze liczę i myślę, że dobrze rozwijać nowe drużyny czy tamn jeździć na różne eventy, interesuję się róznież sztukami walki czyli MMA czy tam brazylijskie jiu jitsu. Z tym całym MMA to jestem wice mistrzem Śląska i myślę gdybym się uparł ale to nie dal mnie bo jestem leniuszek hehe, to bym może zdobył tego mistrza Śląska ale nie chce w to już wracać bo ponieważ za niedlugo mam operację stawu skokowego bo mi się źle kość zrosła i tak trochę już nie pozwala mi oraganizm do tego wracać bo boję się, że znów złapię kontuzję ale ja tego nie chcę znowu do tego wracać jak i tak będę miał ponad 3 miesiące nogę w gipsie. Myśłę, że tyle starczy coś trochę o mojej osobie powiedziałem jak bedziecie chcieli coś wiecej wiedzieć to zapraszam na pv czy tam TS3/DISCORD.
      MIłego dnia i pozdrawiam <333
    • By S3B!X
      Siema  Jestem Sebastian 19 lat, pochodze z Podkarpacia. Aktualnie uczę się się w Technikum Informatycznym.  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.