Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

SERWER MIXOWY CSOWICZE
password klar;connect 145.239.237.109:27155

Dodana przez: Sysia ;*,

Jeśli to Twój serwer i chcesz go dołączyć do sieci to napisz podanie o dolaczenie z serwerem lub zglos sie do Rumcajsa. Temat zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By dyzio8766782
      Nick z CS: 뭔가 잘못 Serwery: CSowicze.pl [3 Maps] - IP: 54.38.143.77:27015 Admin banujący: Nieznany Opis sytuacji: Grajac sobie na serverze z nikad dostalem bana. (bana nie ma na stronie https://sourcebans.csowicze.pl/ Wiec nie moge napisac poprawej prośby o UB) Link do bana: Ban sie nie pokazuje na stronie. Wycinek z konsoli: Brak (w konsoli nic sie nie pokazało) Ss ze jest ban

• By Sitman
      Nick: Sitman
      Czas spędzony na serwerze (link do GT):  

Czy posiadałeś już gdzieś admina? (TAK/NIE, ile razy): TAK, dużo razy ;d 
      Mikrofon[Tak/Nie]: Tak
      Link do konta Steam:  https://steamcommunity.com/id/tenspalony
      Składka[11.07zl]/Tak/Nie: Dogadamy sie priv.
      Dlaczego chcesz zostać adminem?: Chce pómóc, każda para rąk się przyda, zaczynam często być na serwerze, czasem ludzie "płaczą", że ktoś jest odpalony, a akurat nie ma admina.
    • By Forza ZM Star Wars
      Otóż lypsen mówił że  maska gazowa działa... Otóż nie, maska po zakupie znika (nie ma powiadomienia na czacie) nawet jeśli nikt bomby nie rzucił....
      Druga sprawa maska raz uchroni a raz nie ,nawet zrobiłem test z innym graczem / ja kupiłem maskę on rzucił bombe , jest git maska zadziałała gdy drugi raz kupiłem maske a gracz rzucił druga bombę ta maska już nie dzialala 
      Moim zdaniem jest 50 procent szans że ta maska uchroni nas przed bomba ... ( Pewnie sprawka lypsena )
      EDIT : gdy kupiłem maskę i strzeliłem w zombie maska zniknęła , 2x to zrobiłem i za każdym razem mi znikała dziwne ?
      a gdy chwilę poczekałem to już nie znikała 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.