Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No to nadszedł ten czas. Uznałem że i tak tutaj nic nie robię, nawet nie gram na serwerach to najlepiej się pozegnać. Fajnie było ale no troche nudy. Paaaa

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Vixa
      Fajnie było wrócić, ale chyba jeszcze lepiej mi odejść przykre to jest, że zostałem po prostu opluty. Dostałem degrada w wyniku GŁOSOWANIA dla mnie to jest nie na łeb. Ale cóż trzeba żyć dalej. Zrezygnuje z wszystkiego bo tak nie nadaje sie do niczego, gdyż @ RumcajsJumpernapisał mi, żebym zaczął coś robic w ub. Wiec do tej pory nic nie robilem
      @ MaciekFnatiK @ TheProTHC.exe @ Rambooo Dzięki wam chłopaki
      @ Sysia ;*Tobie też serdecznie dziękuje za wszystko
      3majcie sie wszyscy miło było
      Wielkie pozdro Vixa !
    • By LoPowski
      Tak jak w tytule chciał bym się pożegnać z wami życzyć dalszych sukcesów forum  i to na tyle trzymajcie się 
    • By HaxIU
      Witam

Jak by ktoś nie widział byłem Administratorem na Sieci CSowicze.pl od planów reaktywacji (Styczeń) do 02.08.2019.
      Zacznę od początku. Nie powiem na początku miałem ogromny zapał i starania o Awanse to było to.
      Po jakimś czasie zaczęło mi coraz mniej zależeć i ten zapał gasł.

Odkąd skończyłem szkołę i podjąłem się pracy miałem bardzo mało czasu dla siebie a o sieci to ja nawet nie mówię.
      Moje godziny pracy od 6 do 17(Tydzień) i od 17 do 3 rano(tydzień) ciężko znaleźć czas na cokolwiek..
      Wcale się nie dziwie że zostałem zdegradowany ale niestety tak musiało być.
      Mam plany na życie na które muszę robić bardzo dużo w miesiącu najmniej robię po 240h ale mam cel w życiu do którego dążę i nie ma czasu na przyjemności..
      Teraz przejdę do każdego z osobna
      @ RumcajsJumper Prywatnie mam nadzieję że dalej będziemy przyjaciółmi niestety wiesz jak jest znałeś sytuację już dawno. W sumie dobrze że tak się stało ponieważ nie muszę się już stresować kiedy w końcu do tego dojdzie.
      Dalej Lov
      @ eXe. Dzięki za doświadczenia. Najlepsze czasy były jak byłeś GM moim zdaniem potem ci odjebało trochę. Ale i tak Lov
      @ ferstel Dzięki

@ Sysia ;* Wariatko Lovv! Dopięłaś swego haha

@ Jessa Dzięki mordeczko Lov

@ RumcajsJumper Nie traktujcie tego jako pożegnanie po prostu będę wchodził na csowicze jak bd miał chwilkę. Csowicze ponad wszystkie sieci (Już 4 lata )

Pozdr

• By Kropka.
      Witam chciałbym się z wami pożegnać otóż odchodzę całkiem z internetu na jakiś czas, albo i na stałe tego nie wiem. Zobaczymy w trakcie jak będzie może i wrócę, ale wątpię w to.   Dzisiejszy dzień dał mi dużo do myślenia i postanowiłem się zająć życiem które bym  w sumie stracił, ale to mało ważne.  Serwerem będzie się zajmować @ Paulinka. DD2 #2 wszystkie sprawy skierowane z serwerem DD2#2 pisać do niej, ona jest Właścicielem serwera więc wszystko kierować do niej. Chciałbym podziękować za miłe przyjęcie mnie na sieć poznałem trochę ludzi jedni byli dla mnie wrogo nastawieni jedni dobrze, lecz bywały dobre i złe chwilę za które dziękuje.  Na dzień dzisiejszy chcę odpocząć od internetu i tego wszystkiego może za parę miesięcy wrócę do tego, lecz słabo to widzę bo mam, ciężką sytuacje nie będę się tutaj użalał, ani rozpisywał bo to nie ma sensu.  
      Także dziękuje wszystkim i na samym początku zajmijcie się siecią ^^ bo póki co żadnych efektów nie ma wszystko stoi w miejscu, a to nie na tym polega, aby stać w miejscu tylko się rozwiać więc pomyślcie jakieś nowe osoby do administracji wsiąść, albo coś . Bo póki co od reaktywacji sieci chyba nic się nie zmieniło tylko za przeproszeniem wieje chu** więcej pracy, a mniej gadania Administracjo, życzę wam tego, aby wkońcu coś ruszyło.  

• By Shezo
      <POŻEGNANIE!>

Cóż i tak miałem zaplanowany ten temat a moja degradacja jeszcze przyśpieszyła to działanie więc nie ma co się ociągać:
      Nie wiem od czego tutaj zacząć więc przejdźmy do mojej degradacji.. oczywiście nie zgadzam się z moją degradacją w 100% jednak jako tako jest ona na miejscu. Może i nie byłem potulnym barankiem ale dzisiejsza sytuacja <sprzeczka z @ ferstel>była dla mnie komiczna i pewnie za to poszła degradacja ale i tak trzymam się tego zdania, że nie było w tym żadnej mojej winy a Ciebie dobrze również mógłbym hipokrytą (oczywiście, nie urażając Ciebie bo nic do Ciebie nie mam). Rozumiem, że nie masz za grosz humoru np. sytuacja ze wczoraj ale nie musisz obracać tego w nieprzyjemną konwersację, @ venom wczoraj dał taki fajny podsumowujący tamto zdarzenie cytat ale cóż już go zapomniałem   
      Z góry przepraszam za moje zachowanie na początku fuzji jak i do teraz, takie akcje mogły być spowodowane moim aktualnym stanem zdrowotnym jak i po prosto ludzką głupotą. 
      @ eXe. Widzimy się na serwerze MTA jak tylko wystartuje, będzie katowany DM 
      @ Radziuu Szkoda, że FPS-Control nie wypalił, wkładałem w tamto forum mnóstwo czasu jak i chęci, wiązałem z tym duże nadzieje a wyszło jak wyszło. Od początku byłem negatywnie nastawionej do owej fuzji ale próbowałem jakoś wytrzymać te ciągłe spinki o nic ale zwyczajnie nie potrafię.  Całkiem inne reguły, niby nowości a zero pozytywów.. 
      @ Paulinka. Nie wiem jak z tym adminem, chcesz to go zabierz a jak nie to nie zabieraj. Od czasu do czasu mogę wpaść na serwerek aby zwyczajnie sobie pograć czy przy okazji pomóc w eliminacji odpadów na serwerze. 
      @ HaxIU Czekam kiedy w końcu zdegradujesz Rulleza.. spamiłem na tym na grupie a nada zero odzewu. 
      @ smerfii.Miałem przygotować tą gazetkę ale przez jedną osobę nawet nie mam chęci, żeby to zrobić więc powodzenia (może sama ją zrobisz). Nowy Plebiscyt masz na PW.
      @ RumcajsJumper Powodzenia w prowadzeniu sieci. Wiem, że ona nie padnie nawet jakby była mała ilość graczy bo już dawno stworzyłeś tą sieć i wkładasz w to całe serce. 
      Oczywiście będą do czasu wpadał na forum w celu zajrzenia jakie nowości czy zmiany odbywane są na forum ale na ten moment nie mam czasu i chęci aby cokolwiek robić. Muszę zająć się innymi rzeczami niż bluzgać się w błocie.. 

P.S pi*******e SIĘ HEJTERZY.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.