Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Shezo
   <POŻEGNANIE!>
    
   Cóż i tak miałem zaplanowany ten temat a moja degradacja jeszcze przyśpieszyła to działanie więc nie ma co się ociągać:
   Nie wiem od czego tutaj zacząć więc przejdźmy do mojej degradacji.. oczywiście nie zgadzam się z moją degradacją w 100% jednak jako tako jest ona na miejscu. Może i nie byłem potulnym barankiem ale dzisiejsza sytuacja <sprzeczka z @ ferstel>była dla mnie komiczna i pewnie za to poszła degradacja ale i tak trzymam się tego zdania, że nie było w tym żadnej mojej winy a Ciebie dobrze również mógłbym hipokrytą (oczywiście, nie urażając Ciebie bo nic do Ciebie nie mam). Rozumiem, że nie masz za grosz humoru np. sytuacja ze wczoraj ale nie musisz obracać tego w nieprzyjemną konwersację, @ venom wczoraj dał taki fajny podsumowujący tamto zdarzenie cytat ale cóż już go zapomniałem   
   Z góry przepraszam za moje zachowanie na początku fuzji jak i do teraz, takie akcje mogły być spowodowane moim aktualnym stanem zdrowotnym jak i po prosto ludzką głupotą. 
   @ eXe. Widzimy się na serwerze MTA jak tylko wystartuje, będzie katowany DM 
   @ Radziuu Szkoda, że FPS-Control nie wypalił, wkładałem w tamto forum mnóstwo czasu jak i chęci, wiązałem z tym duże nadzieje a wyszło jak wyszło. Od początku byłem negatywnie nastawionej do owej fuzji ale próbowałem jakoś wytrzymać te ciągłe spinki o nic ale zwyczajnie nie potrafię.  Całkiem inne reguły, niby nowości a zero pozytywów.. 
   @ Paulinka. Nie wiem jak z tym adminem, chcesz to go zabierz a jak nie to nie zabieraj. Od czasu do czasu mogę wpaść na serwerek aby zwyczajnie sobie pograć czy przy okazji pomóc w eliminacji odpadów na serwerze. 
   @ HaxIU Czekam kiedy w końcu zdegradujesz Rulleza.. spamiłem na tym na grupie a nada zero odzewu. 
   @ smerfii.Miałem przygotować tą gazetkę ale przez jedną osobę nawet nie mam chęci, żeby to zrobić więc powodzenia (może sama ją zrobisz). Nowy Plebiscyt masz na PW.
   @ RumcajsJumper Powodzenia w prowadzeniu sieci. Wiem, że ona nie padnie nawet jakby była mała ilość graczy bo już dawno stworzyłeś tą sieć i wkładasz w to całe serce. 
   Oczywiście będą do czasu wpadał na forum w celu zajrzenia jakie nowości czy zmiany odbywane są na forum ale na ten moment nie mam czasu i chęci aby cokolwiek robić. Muszę zająć się innymi rzeczami niż bluzgać się w błocie.. 
    
   P.S pi*******e SIĘ HEJTERZY.
    
  • By Pietrek
   Witam a raczej żegnam,
   Nie mogę już dłużej patrzeć na ten projekt w którym wsadziłem cząstkę siebie  Jest mi wręcz smutno, wydarzenia które się tu dzieją nie zwiastują niczego dobrego a wręcz koniec z nowym miesiącem.
   Niestety kolesiostwo wygrało, przysłowiowe "rangi za browara" to nie jest najlepsze rozwiązanie na dobór odpowiedniej ekipy. Niekompetencja administracji jest wręcz rażąca (w tabeli już ze 3 tygodnie nie ma kto zmienić Kropki - widnieje as an administrator, którego stracił przez swą niekompetencję oraz brak jakiejkolwiek wiedzy. Rozumiem redukcję etatów ale trzeba po sobie sprzątać.)
    
    
   Ps. czekam od grudnia na działającego sourcebansa, chyba poczekamy do następnej edycji.
   Smutno mi.
    
   Ps2. Inni administratorzy którzy już tu nie są z Wami namówili mnie do przejścia na inną sieć.
    
    
   #freeesej
   #freekamil
   #freekukla
   #freeania
   #murem_za_solluffka
  • By Qu3Ry!
   Powiem krótko chciałbym się pożegnać z all forum, powody?
   To co się dzieje na foeum przechodzi śmiechem xd (bez obrazy), ale taka prawda, nie mam ochoty już tu siedzieć.
   Dzięki @ SoLLuffkaza danie mi szansy
   Pozdro!
   A tak btw, zabierzcie mi rqnge odrazu.
    
  • By NoMercY.
   Witam a zarazem żegnam się na jakiś czas z wami może wrócę kto wie?? @ HaxIUTobie dziękuję za danie mi szansy na grafika 
   a wam @ Shezo @ Rudolf^^za typera napewno bym tego nie zmarnował. Yo
  • By FooL Hack
   Nie chce mi się już siedzieć na tym forum, było fajnie, ale nie mam zamiaru dłużej już na nim siedzieć. Pa pa
   @ venomile Ty masz typie lat i kim Ty kur*a jesteś, żeby tak najeżdzać na ludzi? Nie dziwie się, że ludzie mają do Ciebie takie nastawienie, jesteś po prostu zerem i tyle, możesz sobie walić warny, ale dla mnie jesteś skończony. Z takimi tekstami wyjeżdzaj sobie do swoich kolegów leszczu i waruj ze słowami. Tyle ode mnie
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.