Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No to nadszedł ten czas. Uznałem że i tak tutaj nic nie robię, nawet nie gram na serwerach to najlepiej się pozegnać. Fajnie było ale no troche nudy. Paaaa

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Seboll
      No niestety czas się żegnać... Nastąpiły takie sytuacje gdzie człowieka oddala od sieci  Już nie będę pisał.. Kto, co i jak.. Po prostu wiem.  mam jeszcze dużo pracy przed sobą może i wyjazd za granicę będzie.. Się zobaczy w swoim czasie. 

@ Mrs.Fuksiaradziękuje za to, że trzymałaś się za mnie i za humor na hawajach haha
      @ Mr.DeLeDzięki za wsparcie oraz pomoc Czasem wbije pogadać z tobą jak się znajdzie czas
      @ RumcajsJumperdzięki wariacie za karaoke  Jesteś dobrym właścicielem oraz człowiekiem
      @ PindoleQMam nadzieję, że zmieniłeś opcje z browarem alkusie ty mój Pozdrawiam cię mordeczko !
      @ HenioovskyDziękuje za danie mi szansy. Mogłem się bardziej wysilić co do czasu na forum.
      @ Mrs.JessaTobie słoneczko dziękuje za szczerość, uczciwość i że jesteś mega kobieta co czasami nie ma Humoru (Dość często)  Świry.. Dziękuje
      @ OpoReKAlKoHoLiKMorda Twoje treningówki robię codziennie Twerk idzie w górę haha
      @ Pietrek90Może ci się uda w końcu wyrwać kogoś na tej sieci,. życzę powodzenia Alvaro
      @ Wredna.nie lam tyle w cs'a bo ci się monitor spali haha
      @ MentekCzołem alkoholiku i uważaj na siebie mordeczko
      @ Cz@r3kMisterMordoooo, jaka to melodia, to już masz wygrane na pewno haha
      @ RamboooTyyyy rudzielcu  Mam nadzieję, że koleżanka Martyny nauczy cię rombać te drzewo, hahahah ;/
      @ LolciaA my jesteśmy w kontakcie pysia
      @ younG_liczi.czary mary i jesteś haha. 
      Wszyscy jesteście dla mnie jak rodzina  Kocham was  

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za danie mi szansy i Humor na sieci Na prawdę było prze zabawnie, ale czasem wiadomo i tak nie było  Super było was poznać wszystkich.. Sobie wszystko przypomnieć co było kiedyś za dawnych lat Sieć trzyma na prawdę dobry poziom i ludzi. Czas niestety nie pozwala na dużą aktywność na forum, więc będę rzadko odwiedzać was, ale będę Pozdrawiam całą rodzinkę CsOwicz'ów !

Pozdrawiam ! 
    • By coffee
      Żegnam wszystkich którzy mnie znają i nie znają. Było milo z wami spedzac czas i postrzelać w te karabiny. Pozdrawiam. 

PS Zbychu.. nie pal tyle
    • By Vixa
      Fajnie było wrócić, ale chyba jeszcze lepiej mi odejść przykre to jest, że zostałem po prostu opluty. Dostałem degrada w wyniku GŁOSOWANIA dla mnie to jest nie na łeb. Ale cóż trzeba żyć dalej. Zrezygnuje z wszystkiego bo tak nie nadaje sie do niczego, gdyż @ RumcajsJumpernapisał mi, żebym zaczął coś robic w ub. Wiec do tej pory nic nie robilem
      @ MaciekFnatiK @ TheProTHC.exe @ Rambooo Dzięki wam chłopaki
      @ Sysia ;*Tobie też serdecznie dziękuje za wszystko
      3majcie sie wszyscy miło było
      Wielkie pozdro Vixa !
    • By LoPowski
      Tak jak w tytule chciał bym się pożegnać z wami życzyć dalszych sukcesów forum  i to na tyle trzymajcie się 
    • By HaxIU
      Witam

Jak by ktoś nie widział byłem Administratorem na Sieci CSowicze.pl od planów reaktywacji (Styczeń) do 02.08.2019.
      Zacznę od początku. Nie powiem na początku miałem ogromny zapał i starania o Awanse to było to.
      Po jakimś czasie zaczęło mi coraz mniej zależeć i ten zapał gasł.

Odkąd skończyłem szkołę i podjąłem się pracy miałem bardzo mało czasu dla siebie a o sieci to ja nawet nie mówię.
      Moje godziny pracy od 6 do 17(Tydzień) i od 17 do 3 rano(tydzień) ciężko znaleźć czas na cokolwiek..
      Wcale się nie dziwie że zostałem zdegradowany ale niestety tak musiało być.
      Mam plany na życie na które muszę robić bardzo dużo w miesiącu najmniej robię po 240h ale mam cel w życiu do którego dążę i nie ma czasu na przyjemności..
      Teraz przejdę do każdego z osobna
      @ RumcajsJumper Prywatnie mam nadzieję że dalej będziemy przyjaciółmi niestety wiesz jak jest znałeś sytuację już dawno. W sumie dobrze że tak się stało ponieważ nie muszę się już stresować kiedy w końcu do tego dojdzie.
      Dalej Lov
      @ eXe. Dzięki za doświadczenia. Najlepsze czasy były jak byłeś GM moim zdaniem potem ci odjebało trochę. Ale i tak Lov
      @ ferstel Dzięki

@ Sysia ;* Wariatko Lovv! Dopięłaś swego haha

@ Jessa Dzięki mordeczko Lov

@ RumcajsJumper Nie traktujcie tego jako pożegnanie po prostu będę wchodził na csowicze jak bd miał chwilkę. Csowicze ponad wszystkie sieci (Już 4 lata )

Pozdr

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.