Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Pożegnanie


Gość Pietrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pietrek

Witam a raczej żegnam,

Nie mogę już dłużej patrzeć na ten projekt w którym wsadziłem cząstkę siebie :( Jest mi wręcz smutno, wydarzenia które się tu dzieją nie zwiastują niczego dobrego a wręcz koniec z nowym miesiącem.

Niestety kolesiostwo wygrało, przysłowiowe "rangi za browara" to nie jest najlepsze rozwiązanie na dobór odpowiedniej ekipy. Niekompetencja administracji jest wręcz rażąca (w tabeli już ze 3 tygodnie nie ma kto zmienić Kropki - widnieje as an administrator, którego stracił przez swą niekompetencję oraz brak jakiejkolwiek wiedzy. Rozumiem redukcję etatów ale trzeba po sobie sprzątać.)

 

 

Ps. czekam od grudnia na działającego sourcebansa, chyba poczekamy do następnej edycji.

Smutno mi.

 

Ps2. Inni administratorzy którzy już tu nie są z Wami namówili mnie do przejścia na inną sieć.

 

 

#freeesej

#freekamil

#freekukla

#freeania

#murem_za_solluffka

Edytowane przez Pietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba dla Was niestety dla mnie super :) wiedziałem, że tak to się skończy teraz niech zajebista ekipa, która nie umie tabelki w html wyedytować się martwi, że nie ma z kim pracować.
P.S upadła sieć speeda więc ekipe macie na administracje 15+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza sieć też upadnie easy. Póki co męczycie się z forum :D tacy jesteście ogarnięci, że głowa mała, że nawet styl z Ruskiej strony bierzecie ukradziony  co tam wstawiają najs :D.  Typowe cebule co robią sieć, a nie mają pieniędzy nawet na styl i licencje. :D

@ Pietrek Panie jeśli nie wiesz czy straciłem Administratora inteligencie czy zrezygnowałem to nie piero** i nie siej fermentu na sieci. :) Dla twojej wiadomości zrezygnowałem z rangi, a nie straciłem bo to różnica. Oczywiście znasz mnie znasz moje umiejętności, że nic nie umiem i oczywiście mówisz typowy Pajac który nie zna ludzi, a ocenia. 

Ludzie którzy płaczą i maja ból du*y odchodzą.

 

edit: To fajnie, że tylko raz z tobą w życiu współpracowałem. :beka::beka:

Edytowane przez Kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy tego nie zamykacie i nie banujecie???  Ja sie pytam jeszcze? 

Bo jak by to określić dziecinada w największym wydaniu, niby tyle lat, a takie gó**o odstawiacie jak dzieci z podstawówki. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pietrek napisał:

Niestety kolesiostwo wygrało, przysłowiowe "rangi za browara" to nie jest najlepsze rozwiązanie na dobór odpowiedniej ekipy.

Był temat stworzony przez Haxia na temat rang za piwko, ośmieszasz się tylko...

17 minut temu, Pietrek napisał:

widnieje as an administrator, którego stracił przez swą niekompetencję oraz brak jakiejkolwiek wiedzy. 

Sam zrezygnował z rangi bo była mu nie potrzebna, w sumie pewnie zrezygnował z niej bo takie osoby jak ty ciągle naśmiewały się z tego, że nic nie robi. Stworzył większa i lepszą moim zdaniem sięc niż Csowicze która prosperuje się znakomicie więc co ty za farmazony wymyślasz..

 

21 minut temu, Pietrek napisał:

Ps2. Inni administratorzy którzy już tu nie są z Wami namówili mnie do przejścia na inną sieć.

 

I czym się cieszysz? Przecież to jest wiadome gdy czyta się już to pożegnanie..

7 minut temu, SoLLuffka napisał:

Moje poprzednie sieci upadły bo miałem Ciebie w ekipie! a z taką osobą jak Ty to nic dziwnego, my na forum dopracowujemy wszystko a nie tak jak tutaj 40% rzeczy nie działa!

Jakoś Escape nie upadło a to on je poprowadził na początku i zajmował się tym, z takim twoim podejściem to tamta sieć też szybko padnie. Tylko tam się zachowuj a nie na prawo i lewo będziesz walił obelgami

Nara, nie pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie