Skocz do zawartości

Zablokowane Radziv na redaktora FB


_Radziv_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Donator

 

Imię: Patryk
Wiek: 21
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: (w Tygodniu 6 godzin z przerwami) (Weekendy 12 godzin) 
Czy pracowałeś już na fanpage?: Tak 
Opisz siebie: Mam na imię Patryk i pochodzę z Tczewa. 
Mam 21 lat i jestem karany za kradzieże i włamania (czego bardzo żałuję). Obecnie pracuje w budowlancena wykończeniach i elewacji (jeżeli macie jakieś zlecenia czy coś pisać proszę do Adama Zaremby (AZ)). 
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Dlatego, iż jestem doświadczony 
w wykonywaniu tej funkcji gdyż pełniłem ją nie raz. Chce być pomocny Sieci i dawać sieci wsparcie, by sieć była jak najlepsza.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 10-10 
Kontakt: Facebook ( Patryk Radziwion ), GG ( Radziv_), nr tel. +48 731-324-305 , PW CSowicze.pl ;
E-mail (Jumeraddziv@gmail.com , radziv@onet.pl

 

Logopit_1554739948474.png

korona-png.png.14ed47622bb320b0fb1b715683502a68.png

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/53193-radziv-na-redaktora-fb/
Udostępnij na innych stronach

Jestem na małe Tak:

+ wiek

+/- aktywność ( dawno na forum nie wchodziłeś, widać po Twojej rejestracji i po tym, że masz tylko 1D nabity. )

+/- coś Ci nie wierzę, że znasz polski 10/10, ponieważ nikt z Polaków nie jest doskonały i popełnia błędy.

- "Dlaczego ja? Dlatego, iż jestem doświadczony" każdy może być doświadczony, to nie jest powód aby dać Ci od razu szansę.

- podanie jak na redaktora napisane za krótko, nie rozpisałeś się.

- z podania wyszła kolorowanka.

Daje Ci małe tak, ponieważ nie ma redaktorów FP i można dać Ci szansę na owe stanowisko.

@ eXe.Każdy może sobie napisać, że ma doświadczenie, a później okaże się, że jego brak. Dlatego moim zdaniem napisanie samego zdania "Mam doświadczenie" nic Ci za bardzo nie da do podania.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/53193-radziv-na-redaktora-fb/#findComment-252169
Udostępnij na innych stronach

Na nie ;/
+ wiek
- aktywność
- bawisz się notatkami
- jak na redaktora, nie rozpisałeś się

- @ _Radziv_ prosisz na mess innych, żeby ci dali w temacie na tak ;) Mam ss'a jak ktoś by chciał :)

 

 

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/53193-radziv-na-redaktora-fb/#findComment-252174
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

Zabawa notatkami nie ma nic do redaktora fanpage @ speed

@ FooL Hackczyli doświadczenie się nie liczy? Jest to powód by wziąć pod uwagę ;) Każdy może być, ale nie musi.

To może napiszę tak...

Ostatnio z wyczytanych postów, które napisałeś mógłbym wywnioskować, że twoja znajomość  ortografii itp. nie jest na tak wysokim poziomie, a nawet bym mógł powiedzieć, że takie mocne 6/10. Popełniasz bardzo dużo błędów, a zdania są źle zbudowane.

Jestem na nie

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/53193-radziv-na-redaktora-fb/#findComment-252176
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Ortografia 10/10, zaś interpunkcja 5/10, bo z tego co widzę w postach przecinek to dla ciebie coś wręcz mitycznego. 

Wkurza mnie już twoja zabawa notatkami, jeszcze trochę i Patryk je wszystkim przez to zablokuje. 

Fajnie,  że masz ponoć jakieś doświadczenie,  a można wiedzieć gdzie ono zostało zdobyte?

I ostatnia sprawa to niska aktywność,  chociaż w porównaniu do innych, to nie jest tak źle. 

Warto spróbować,  chyba zbytnio nie nabroi.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/53193-radziv-na-redaktora-fb/#findComment-252233
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na forum, później Cię nagle nie było, przychodzisz spamujesz notatkami. Ortografia 10/10 ciekawe... Mozna wiedzieć gdzie nabyłeś to doświadczenie? 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/53193-radziv-na-redaktora-fb/#findComment-252234
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Duży minus to całe podanie :>  starasz się o posadę Redaktora Fanpage, a podanie piszesz 'na odwal się' . Jako doświadczony redaktor powinieneś chociaż w minimalnym stopniu zadbać o to by podanie było rozbudowane, przejrzyste i zachęcało do przeczytania, a Ty z podania robisz sobie reklamę do pracy :beka:

  W dniu 21.04.2019 o 09:47, _Radziv_ napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Dlatego, iż jestem doświadczony 
w wykonywaniu tej funkcji gdyż pełniłem ją nie raz. Chce być pomocny Sieci i dawać sieci wsparcie, by sieć była jak najlepsza.

Rozwiń  

Nie wnikam w Twoje doświadczenie bo może faktycznie masz je i to nawet spore, ale ta odpowiedz daje dużo do myślenia :x

Mega razi mnie w oczy Twoja budowa zdań :x 

Sieci sieci sieć......... T.TT.T

Tak samo w niejednym poście, a najbardziej to w notkach które dodawałeś dajesz popis swoich umiejętności...

W wymaganiach jest punkt o znajomości regulaminu, Ty go na wstępie łamiesz pisząc do ludzi na pw i podkreślając żeby wypowiedzieli się na TAK w Twoim podaniu co jest śmieszne, żałosne i żenujące :wnerwiony::beka:  Za samą taką akcje na miejscu Administracji ja bym to podanie zamknęła :x ale to już ich decyzja :>

 

Podsumowując ze względu na to, że nikt nie interesuję się tym stanowiskiem na chwilę obecna i pomoc się przyda, można dać Ci szanse przynajmniej na jakiś okres próbny. Zawsze to jakoś odciąży Kczana :x :rumcajsjumper:

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/53193-radziv-na-redaktora-fb/#findComment-252250
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Color format