Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Radziv na redaktora FB


_Radziv_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię: Patryk
Wiek: 21
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: (w Tygodniu 6 godzin z przerwami) (Weekendy 12 godzin) 
Czy pracowałeś już na fanpage?: Tak 
Opisz siebie: Mam na imię Patryk i pochodzę z Tczewa. 
Mam 21 lat i jestem karany za kradzieże i włamania (czego bardzo żałuję). Obecnie pracuje w budowlancena wykończeniach i elewacji (jeżeli macie jakieś zlecenia czy coś pisać proszę do Adama Zaremby (AZ)). 
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Dlatego, iż jestem doświadczony 
w wykonywaniu tej funkcji gdyż pełniłem ją nie raz. Chce być pomocny Sieci i dawać sieci wsparcie, by sieć była jak najlepsza.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 10-10 
Kontakt: Facebook ( Patryk Radziwion ), GG ( Radziv_), nr tel. +48 731-324-305 , PW CSowicze.pl ;
E-mail (Jumeraddziv@gmail.com , radziv@onet.pl

 

Logopit_1554739948474.png

korona-png.png.14ed47622bb320b0fb1b715683502a68.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na małe Tak:

+ wiek

+/- aktywność ( dawno na forum nie wchodziłeś, widać po Twojej rejestracji i po tym, że masz tylko 1D nabity. )

+/- coś Ci nie wierzę, że znasz polski 10/10, ponieważ nikt z Polaków nie jest doskonały i popełnia błędy.

- "Dlaczego ja? Dlatego, iż jestem doświadczony" każdy może być doświadczony, to nie jest powód aby dać Ci od razu szansę.

- podanie jak na redaktora napisane za krótko, nie rozpisałeś się.

- z podania wyszła kolorowanka.

Daje Ci małe tak, ponieważ nie ma redaktorów FP i można dać Ci szansę na owe stanowisko.

@ eXe.Każdy może sobie napisać, że ma doświadczenie, a później okaże się, że jego brak. Dlatego moim zdaniem napisanie samego zdania "Mam doświadczenie" nic Ci za bardzo nie da do podania.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa notatkami nie ma nic do redaktora fanpage @ speed

@ FooL Hackczyli doświadczenie się nie liczy? Jest to powód by wziąć pod uwagę ;) Każdy może być, ale nie musi.

To może napiszę tak...

Ostatnio z wyczytanych postów, które napisałeś mógłbym wywnioskować, że twoja znajomość  ortografii itp. nie jest na tak wysokim poziomie, a nawet bym mógł powiedzieć, że takie mocne 6/10. Popełniasz bardzo dużo błędów, a zdania są źle zbudowane.

Jestem na nie

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia 10/10, zaś interpunkcja 5/10, bo z tego co widzę w postach przecinek to dla ciebie coś wręcz mitycznego. 

Wkurza mnie już twoja zabawa notatkami, jeszcze trochę i Patryk je wszystkim przez to zablokuje. 

Fajnie,  że masz ponoć jakieś doświadczenie,  a można wiedzieć gdzie ono zostało zdobyte?

I ostatnia sprawa to niska aktywność,  chociaż w porównaniu do innych, to nie jest tak źle. 

Warto spróbować,  chyba zbytnio nie nabroi.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży minus to całe podanie :>  starasz się o posadę Redaktora Fanpage, a podanie piszesz 'na odwal się' . Jako doświadczony redaktor powinieneś chociaż w minimalnym stopniu zadbać o to by podanie było rozbudowane, przejrzyste i zachęcało do przeczytania, a Ty z podania robisz sobie reklamę do pracy :beka:

Dnia 21.04.2019 o 11:47, _Radziv_ napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Dlatego, iż jestem doświadczony 
w wykonywaniu tej funkcji gdyż pełniłem ją nie raz. Chce być pomocny Sieci i dawać sieci wsparcie, by sieć była jak najlepsza.

Nie wnikam w Twoje doświadczenie bo może faktycznie masz je i to nawet spore, ale ta odpowiedz daje dużo do myślenia :x

Mega razi mnie w oczy Twoja budowa zdań :x 

Sieci sieci sieć......... T.TT.T

Tak samo w niejednym poście, a najbardziej to w notkach które dodawałeś dajesz popis swoich umiejętności...

W wymaganiach jest punkt o znajomości regulaminu, Ty go na wstępie łamiesz pisząc do ludzi na pw i podkreślając żeby wypowiedzieli się na TAK w Twoim podaniu co jest śmieszne, żałosne i żenujące :wnerwiony::beka:  Za samą taką akcje na miejscu Administracji ja bym to podanie zamknęła :x ale to już ich decyzja :>

 

Podsumowując ze względu na to, że nikt nie interesuję się tym stanowiskiem na chwilę obecna i pomoc się przyda, można dać Ci szanse przynajmniej na jakiś okres próbny. Zawsze to jakoś odciąży Kczana :x :rumcajsjumper:

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie