Skocz do zawartości

Zablokowane Halo halo :D


lootz

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że kilku mnie zna, kilku pamięta, a parę osób jakoś tam kojarzy jako noobka itp xD

Nazywam się Rafał i mam 21 lat. Mieszkam nieopodal Torunia w województwie Kujawsko-Pomorskim, a dokładniej w miejscowości Chełmża.
Skończyłem szkołę zawodową w profilu kucharza (tak tak haha kucharz muahaha xD), ale od małego się tym jarałem i lubiłem gotować ?
Po zakończeniu szkoły poszedłem zaocznie, ale niestety ukończyłem tylko 3 z 4 semestrów, ponieważ w życiu pojawiła się praca, która była dla mnie jednak ważniejsza.
Na co dzień staram się wyjść gdzieś pojeździć autem bez celu, w dowolnym kierunku byle nie siedzieć w domu, tak więc jak ktoś jest z okolic Torunia to pisać śmiało można się spiknąć ?

Poza tym...
W pewnym swego czasie zajmowałem się grafiką, aczkolwiek po zmianie komputera, formacie dysków przepadło wszystkooo, nie mam programu, czcionek itp. lc
Interesuje się sportem jak i motoryzacją.
W sporcie jest to szczególnie Piłka Nożna jak i Tenis Stołowy.
W tenisie stołowym miałem większe osiągnięcia za czasów szkolnych niż w piłce nożnej.
W motoryzacji już inna sprawa poza grzebaniem w silniku. 

Lubię pograć na serwerach typu Only Mirage (moja ubliona mapa) wraz z moją ulubioną bronią (AWP)

Jak powstanie serwer Only Mirage to z pewnością na niego zawitam, a jak się w miarę rozkręci to będę stałym graczem ^^

To tyle. Mam nadzieję, że ciepło przyjmiecie mnie do swojego grona ponownie jak za starych czasów.

Edytowane przez PixelART
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie