Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie


Nati. ;3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek16


 


Ile jesteś z nami: Łącznie z tamtym Forum ponad Miesiąc.


 


Ile czasu dziennie możesz poświęcić na potrzeby forum: Różnie. Teraz wakacje, czas wolny także postaram się jak najwięcej przesiadywać na Forum.


 


Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Natalia, lat 16. Mieszkam blisko Krakowa. Moim zainteresowaniem jest muzyka i rozwijam się w tę stronę co raz bardziej, chodzi tu głównie o śpiewanie.  :D We wrześniu idę do Technikum o kierunku Gastronomicznym  :) także będę gotowała ONLINE dla CSowiczów  :huh: Oprócz grania w CSa, gram odrobinę w piłkę nożną, tak dla zabawy.  Jeśli chodzi o charakter, próbuje być zawsze miła jak i pomocna, czy mi to wychodzi.. mam nadzieję, że tak.. xd problemów z ortografią, interpunkcją i stylistyką raczej nie mam, staram się pisać zrozumiale, zwięźle i na temat :) Doświadczenie w Moderatowaniu mam, nie jednokrotnie byłam Moderatorką, u Was także i raczej nie było ze mną jakichkolwiek problemów :)


 


Jak do nas trafiłeś: Trafiłam przypadkiem, w sumie to sama nie wiem jak.. ale jak dobrze pamiętam chciałam znaleźć nową sieć po upadnięciu starej  :)


 


Co byś zmienił/dodał w działach: Nic nie trzeba zmieniać, myślę, że jest wszystko zapięte na ostatni guzik.


 


Jaki dział chciałbyś moderować: ---


 


Link do 5 reklam sieci: Jak na razie brak kodu reklamowego - jeśli się pojawi, odrobię.


mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dac szansę;) A powody nasuwają się wyżej.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy będą tacy jak byli przed reinstalacją. 

 

/zamek

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie