Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Podanie na Administratora !


PluszowyMissiek

Rekomendowane odpowiedzi

Przed przeczytaniem mojego podania odpowiem na pytania : Tak to jest moje 2 Podanie piszę tym razem z mojego głównego konta na który otrzymałem dostęp.
Przeczytaj rozważnie jakie mają być wymagania zaznaczę wam to takim + plusem które spełniam aby ułatwić wam.

 

WYMAGANIA:
 

Wsparcie serwera w postaci składki [sms/paypal/przelew/psc] sms 11.07zł przelew 10zł, +
Kultura osobista, +
Minimum 15 lat, (Mutacja) +
Mikrofon MILE WIDZIANY, +
Co najmniej podstawowa znajomość SourceMODa,+
Przynajmniej 7 godzin przegranych na serwerze,+
Znajomość regulaminów serwera, forum oraz przestrzeganie ich, +
Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym.+

 

A więc zapraszam do czytania mam nadzieję, że odzew będzie pozytywny oraz każdy będzie pisać samemu a nie patrzeć na kolegów który dał TAk lub nie . Czekam na Krytykę z waszej strony i co moge zmienic oraz pozytywne aspekty

 

Nick: Alchem/Grafika PW cs.money
Imię: Szymon
Wiek:  15
Steam_ID:STEAM_0:0:174089734
Link do GameTrackera (GT): http://www.gametrack....74.0.162:27050
Znajomość SM: 7/10
Mikrofon: Posiadam oraz jestem osobą po mutacji
Składka:  Kupiłem już vipa w tym miesiącu na serwerze, więc może być przyznany jako składka^^
Dlaczego Ty?:Jestem doświadczoną osobą która przebywa kilka godzin na serwerach jednym z tych serwerów jest 3maps csowicze na którym dla urozmaicenia oraz chęci gry kupiłem VIP-a staram się dawać dobry przykład każdym graczom oraz adminom Dlaczego ja? Lubię kocham wręcz ciszę i spokój na serwerze jako administrator nie będzie takiej sytuacji, że ktoś mi napisze, że przykładowy Gracz jest odpalony będę sprawdzać każdego bo nie możemy mieć 100% pewności, że dana osoba nie używa aima/sh/wh itd... Jeżeli na serwerze będą jakieś konflikty będę bez strony i postaram się zrobić aby każda z stron była zadowolona w jakimś stopniu. Widzimy się na serwerze!

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie