Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanko do administracji


SzusteR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Moje pytanko brzmi, czy forum jak i serwery będą postawione na nogi i wypełnieni graczami na serwerach i użytkownikami na forum?

 

Bo nie okłamując się, na serwerach jest coraz więcej pustek, na forum coraz mniej użytkowników.

 

Nie to co kilka miesięcy wcześniej. 

 

Większości osób, które się tutaj rejestrują widzą, że na serwerach jest pusto, na forum prawie już nikogo nie ma.

 

Więc twierdzi że forum jak i serwery padają.

 

Już nie wspomnę o naszym TeamSpeak3, bo tam również nie ma wcale lepiej. 

 

Więc @RumcajsJumper napisz tutaj tak szczerze, czy będzie robione coś w tym kierunku, aby na serwerach jak i forum tętniło życiem? :D

 

 

Daj nam jasno do zrozumienia :)

 

Tyle ode mnie i czekam na szczere wypowiedzi. 

 

 

 

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że na forum jak i serwerach nie jest ciekawie. Nie chcę tutaj urazić czerwca ani nic, ale musicie coś zacząć robić w tym kierunku. Kilka osób z administracji się wykruszyło, nie chce wymieniać kto, lecz było dobrze, a teraz z tygodnia na tydzień jest coraz słabiej, piszę to bo zaglądam na forum od czasu do czasu. Pora coś robić w tym kierunku, i nie ma się co oszukiwać tylko mówić otwarcie. Inokue zrezygnowała, szkoda, że nie ma już prawie co czytać w tej redakcji. Obiecywałem, że wrócę do życia forum, nie wiem kiedy, ale wrócę pośmiać, pogadać itp itd i mam nadzieję, że forum dalej będzie tętnic życiem, oczywiście lepiej niż na chwilę obecną. Pozdrawia szadolek i życzy udanych wakacji :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W redakcji jest taki problem, że nie ma dla kogo robić - a przede wszystkim z kim (np. Wywiady) jak wrócę z urlopu wezmę się za to. Co do graczy. Może by złożyć się na porządne reklamy, ja sam moge coś od siebie dać, kupić, albo zrobić reklamy na innych forach. Trzeba coś zrobić w tym kierunku, lecz jak na razie nie widać chęci, entuzjazmu oraz woli walki. Takie moje pomysły:

- Zrobić zebranie a na nim ustalić, w jaki sposób odbijemy się od dna

- Złożyć się na reklamy lub np. Każdy kto ma rangi na forum robi np. 5 reklam - wystarczy że 20 osób zrobi pięć reklam, i już mamy ich 100 a robota na max. 10 min!

- Ożywić działy, pisać wątki, robić jakieś ankiety - wszystko, żeby zachęcić graczy do wypowiedzi i rozkręcić aktywność

- Więcej entuzjazmu... i chęci, bo tego nam brakuje.

 

Jeśli chcemy uratować to forum, czeka nas mnóstwo pracy, ale myślę, że będzie warto walczyć, aby sieć nie upadła oraz powrócić lata świetności. Życzę nam wszystkim wytrwałości, nie ma co się poddawać, jeszcze nie wszystko poszło na marnę. Wierzę, że zdolamy coś zdziałać, nauczymy się czegoś na swoich błędach i dotrwamy do tego, że uda nam się wszystko naprawić. Mam dużą nadzieję, wspólnie damy radę! :)

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy na innych forach nic Ci nie da, już to mówię ;)

 

Najlepiej byłoby współpracować z inną siecią i połączyć 2 sieci w jedną potężną :P

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem. Powiem wam tak, że sieć fajna i bardzo długo jest, nie wiem może w tym jest problem ? A może i nie. Tego nikt nie może stwierdzić. Pamiętam te czasy, co na forum siedziało po 100+ osób online i shoutbox zapełniony ciągle był jakimiś bzdurami, można było się pośmiać. Ludzie sami przychodzili, bo widzieli dobrą atmosferę i mieliśmy dużo serwerów i powiem, że były one bardzo rozkręcone, a co jest teraz ? Serwery są puste. Trzeba coś zrobić w tym kierunku, by było lepiej. Trzeba trochę chęci ze strony H@. Wiem jest was tylko dwójka i macie życie prywatne, robota, studia itp. Ale jak się nie ma czasu na posiedzeniu trochę na forum jak to było kiedyś, to tak jest. Jumper obiecujesz, że robisz te serwery, ale co z nich wynika ? Może one są zrobione, ale niestety nie ma reklamy i nie ma ludzi na nim, a co się z tym wiąże ?? Nie ma ludzi na forum. Albo załatwisz sobie jakąś osobę, która będzie miała dużo czasu i tutaj po ogarniać trochę. Dałbyś jej rangę "Administrator" i ona, by to jakoś ogarnęła, żeby to miało ręce i nogi. Jeżeli chodzi o tą osobę, to musi być to osoba zaufana i która będzie miała dużo czasu na to !! Myślę, że przemyślisz, to co napisałem i ogarniesz to. 

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że wypowiadają się osoby które już zrezygnowaly...

 

Trzeba było myśleć jak wam jeszcze zależało a teraz macie pretensje do Patryka a nawet nie wiecie ile on od początku roboty w to włożył...

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumPytania do Administracji"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie