Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background: #598f5b;">ZAAKCEPTOWANE</span>Tower Defense Mod 0.6


tomcionek15

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie:
Skopiuję z opisu profilu->

Programista [PAWN, C++, Java, C#], Grafik, Strażak

Nazywam się Tomasz, mam 19 lat. W Counter Strike można mnie spotkać z nickiem "Striker" lub "STRIKER--McPr0 :D"

Od wielu lat zajmuję się[ wraz z bratem ] programowaniem, w cs największym naszym projektem poza ExpModem jest Tower Defense o którym jest ten temat.
Jest to pierwsza na świecie publikacja tego modu, która jest dostępna w grze.


Typ Serwera: Tower Defense Mod / niestandardowy

 

podgląd wcześniejszej wersji(starej): https://www.youtube.com/watch?v=cZp0AYMvxfM

Aktualna jest znacznie lepsza, wydajniejsza i przede wszystkim bardziej grywalniejsza.

Nadmienię, że serwer niemal codziennie jest aktualizowany o nowe usprawnienia czy też poprawki.

Ilość Slotów: 10
Link GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/91.234.217.6:27024/ -> dodany dzisiaj o 16
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć:

 

Jako jedna z większych rozpoznawalnych sieci w Polsce, jesteście stabilną, rzekłbym "marką".

Przez dołączenie do sieci mógłbym zareklamować modyfikację na szerszą skalę w Polsce, co mam nadzieję przyniesie po części odświeżenie do przede wszystkim polskiego Counter-Strike'a lub też pozwoli na zupełnie inne spojrzenie na tą grę.

Ale to w najlepszej wersji :) Przede wszystkim chcę się rozwijać, jak również sprawić frajdę graczom poprzez możliwość odstąpienia od typowego strzelania w graczy, na możliwość zagrania w 3D gry typu Obrona Wieży.

Wy jako sieć zyskujecie miano jedynej serwerowni na świecie, która posiada tą stale rozwijającą się modyfikację.

Oczywiście dołączając do sieci oferuję support na innych serwerach w miarę swoich możliwości ;)

Rozkręcony [TAK/NIE]: Serwer ma 4 dni. Czasami wchodzą ludzie co znaleźli IP na YouTube ;)
Wiek właściciela serwera: 19
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak.
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak, ale z pewnymi ograniczeniami zważywszy na skalę projektu.
Kontakt:

GG: 7193025
lub pw na forum.
 

Edytowane przez tomcionek15

Programmist, Graphics Designer, Jumpstyler One of Administrators in www.ball3d.com / Channel on YouTube:  http://www.youtube.com/tomcionek15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawy mod mógłbym być nawet na tak, ale średnio to widzę czemu ?

- Brak reklamy
- Mod typu beta (piszesz, że stale się rozwija więc nie jest skończony
+ Mod inny od innych wiec to ciekawe
- Mała ilość slotów
- Serwer nie jest rozkręcony

Sieć nie jest do tego by Ci rozkręcić serwer musisz sam nad nim panować i go dopracować żeby było wszystko na cacy, nie ma graczy to nie ma imprezy. Polecam wykupić reklame CSsetti, poczekać aż gracze wbiją przybędzie troche stałych z tego co piszesz można wywnioskować, że takiego moda jeszcze nie było ale co po tym jak bez graczy nigdy on sie nie rozwinie pomyśl nad reklamą i zwiększ ilość slotów wtedy będzie ciekawie jak narazie jestem na NIE ogarnij wszystko i wtedy złóż podanie.

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawy mod mógłbym być nawet na tak, ale średnio to widzę czemu ?

 

- Brak reklamy

- Mod typu beta (piszesz, że stale się rozwija więc nie jest skończony

+ Mod inny od innych wiec to ciekawe

- Mała ilość slotów

- Serwer nie jest rozkręcony

 

Sieć nie jest do tego by Ci rozkręcić serwer musisz sam nad nim panować i go dopracować żeby było wszystko na cacy, nie ma graczy to nie ma imprezy. Polecam wykupić reklame CSsetti, poczekać aż gracze wbiją przybędzie troche stałych z tego co piszesz można wywnioskować, że takiego moda jeszcze nie było ale co po tym jak bez graczy nigdy on sie nie rozwinie pomyśl nad reklamą i zwiększ ilość slotów wtedy będzie ciekawie jak narazie jestem na NIE ogarnij wszystko i wtedy złóż podanie.

- Mod typu beta (piszesz, że stale się rozwija więc nie jest skończony

Zombie Plague w takim razie też jest beta :D

 

- Mała ilość slotów

W każdej chwili jestem w stanie zwiększyć liczbę slotów, na razie jest to fazowe podejście.

 

Co do innych punktów, też racja ;) W każdym bądź razie startować jakoś trzeba.

 

Programmist, Graphics Designer, Jumpstyler One of Administrators in www.ball3d.com / Channel on YouTube:  http://www.youtube.com/tomcionek15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nowe i ciekawe, z pewnością przyciągnie ludzi (ja czekam na to odkąd zapowiedziałeś u nas server). Problemem jest brak graczy, nie wiem jak na to patrzy Rumcajs. Tutaj duży plus: bylibyśmy jedyną siecią z takim modem w kraju. 

Ja proponuję dać tydzień czasu na poprawki pod względem ilości graczy, jakaś mała reklama powinna wystarczyć.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mod typu beta (piszesz, że stale się rozwija więc nie jest skończony

Zombie Plague w takim razie też jest beta :D

 

- Mała ilość slotów

W każdej chwili jestem w stanie zwiększyć liczbę slotów, na razie jest to fazowe podejście.

 

Co do innych punktów, też racja ;) W każdym bądź razie startować jakoś trzeba.

 

Ale zobacz na ilość graczy na serwerze zombie mod więc nie porównuj do swojego serwera bo póki co na zombie sie kreci elegancko a u ciebie swieci pustkami. Jesteś wstanie zwiększyć sloty mówisz, że to fazowe podejście to weź ogarnij ten serwer do końca i dopiero pisz podanie bo ty liczysz na to żeby CSowicze CI rozkręcili serwer a z twojej strony co dostaniemy ? Moda na którym nikt nie gra. Nie wiem co na to Adminsitracja powie ale z doświadczenia wiem, że zajrzą tylko w GT i od razu podanie odrzucą.

Edytowane przez Uhahany ;)

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz na ilość graczy na serwerze zombie mod więc nie porównuj do swojego serwera bo póki co na zombie sie kreci elegancko a u ciebie swieci pustkami. Jesteś wstanie zwiększyć sloty mówisz, że to fazowe podejście to weź ogarnij ten serwer do końca i dopiero pisz podanie bo ty liczysz na to żeby CSowicze CI rozkręcili serwer a z twojej strony co dostaniemy ? Moda na którym nikt nie gra. Nie wiem co na to Adminsitracja powie ale z doświadczenia wiem, że zajrzą tylko w GT i od razu podanie odrzucą.

 

"Ale zobacz na ilość graczy na serwerze zombie mod więc nie porównuj do swojego serwera"

Ilość graczy na serwerze nie ma nic wspólnego z wersją "beta" jakiejkolwiek modyfikacji, do tego się właśnie odniosłem.

 

"bo ty liczysz na to żeby CSowicze CI rozkręcili serwer a z twojej strony co dostaniemy ? Moda na którym nikt nie gra."

Nie zamierzam na 'dzień dobry' się sprzeczać, ale przeczytaj jeszcze raz co napisałem w "Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć:".

Dołączenie do sieci to nawiązanie w pewnym sensie nawiązanie współpracy, gdzie korzyści powinny mieć obie strony. Myślę, że teraz rozumiesz :)

Nie trudno zaprzeczyć, że na GT nie ma co zaglądać, bo ma niecałe 6h temu dodałem link ;)

Ale rozumiem podejście i dzięki i za opinię ;)

 

Programmist, Graphics Designer, Jumpstyler One of Administrators in www.ball3d.com / Channel on YouTube:  http://www.youtube.com/tomcionek15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas "nieoficjalna publikacja" xD LINK czemu akurat CSowicze?

 

Tak, to mój temat z opublikowaną wersją 0.5, która nie działa -> można sprawdzić poprzez wrzucenie na serwer. Tworzyła się pętla przy "establishing connection server" związana z amxx 1.8.3, cvar_create, natywami oraz brakiem optymalizacji, dlatego postanowiłem udostępnić kod tamtej wersji, i tak nic wrażliwego nie było.

Co prawda są tam podstawy silnika, ale wersja 0.6 została praktycznie napisana od nowa i w porównaniu do poprzedniej wersji, jest IMO milion razy lepsza ;)

 

: czemu akurat CSowicze?

 

W 1 poście napisałem.

Edytowane przez tomcionek15

Programmist, Graphics Designer, Jumpstyler One of Administrators in www.ball3d.com / Channel on YouTube:  http://www.youtube.com/tomcionek15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie