Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Takie pytanko małe. CODMOD


Uhahany ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie zapytanie do was chciałbym zmienić coś w swoim silniku CodMod od czego musiałbym zacząć nie jestem tam Bóg wie jakim scrypterem z niebios co nie co tam ogarniam ale mam problem bo chciałbym zmienić w silniku takie rzeczy jak:

- Żeby gracze mogli kupować oraz podnosić bronie z ziemi
- Działający sklep pod przyciskiem B, bo ostatnio jak chciałem coś kupić w sklepie to serwer się wyłączył.

Chodzi o to, że u mnie w paczce klasy nie mają broni oprócz standardowych usp/glock chciałbym zeby mogli je kupować tak jak na zwykłym serwerze DD2 czy DiabloModzie.
 
Macie tu linka do SMA silnika: http://www19.zippyshare.com/v/MAMsrKDr/file.html

Daje plusika za działanie oraz szukam pomocy do serwera wiecej info PW/GG.
Mamy czas do końca miesiąca będę potrzebował właśnie ogarniętego wspólnika, któremu będę mógł zaufać i nie będzie walił w chuja, że tak powiem nie musi mieć kasy czy coś bo pieniądze na reklamy i serwer są.

Rumcajs nie pozbawiaj mnie tylko rangi admina DD2 bo oficjalnie jak serwer będzie działał  i go rozkręcę to chciałbym aby on stał tutaj.



 

Edytowane przez Uhahany ;)

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zedytuj cvar linijke ×bronie_dozwolone×?

bronie mozna dodac w. sma klasy

co do B to nie powinien sie off

cod_weaponsblocking 0 w codmod.cfg

Czytaj ze zrozumieniem ja nie chce dodawać do klas broni tylko zeby klasy kupywały sobie broń

cod_weapons no to mam zrobione

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodaje bronie do linijki bronie_dozwolone no wyskakuje błąd przy kompilacji

compiler\QTM_CodMod.sma(99) : error 001: expected token: ";", but found ")"
 

 

 

new bronie_druzyny[] = {0, 1<<CSW_GLOCK18, 1<<CSW_USP},
     bronie_dozwolone = 1<<CSW_P228 | 1<<CSW_SCOUT | 1<<CSW_XM1014 | 1<<CSW_MAC10 | 1<<CSW_AUG | 1<<CSW_ELITE | 1<<CSW_FIVESEVEN | 1<<CSW_UMP45 | 1<<CSW_GALIL)| 1<<CSW_FAMAS | 1<<CSW_USP | 1<<CSW_GLOCK18 | 1<<CSW_AWP | 1<<CSW_MP5NAVY | 1<<CSW_M249 | 1<<CSW_M3 | 1<<CSW_M4A1 | 1<<CSW_TMP | 1<<CSW_DEAGLE | 1<<CSW_SG552 | 1<<CSW_AK47 | 1<<CSW_P90 | 1<<CSW_KNIFE | 1<<CSW_C4;

     

 

Edytowane przez Uhahany ;)

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko działa mogę kupować bronie i wgl a teraz rodzi sie problem ze nie widać informacji z hudem wczoraj miałem to samo na hostingu pukawka a na innym hostingu wszystko działa Si ja już nie wiem, pewnie przez pukawkę zjebany hosting nie polecam :D

Dzięki Gatki pomogłeś +

Myślę, że można już zamknąć ten temat.

Edytowane przez Uhahany ;)

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie