Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Skarga na gracza


Kasia77

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:Kasia
Nick oskarżonego:Ksiaze na bialym koniu
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:przed chwila
Mapa:dd2
Screeny/demo:wycinki z konsoli

*DEAD* KSIAZE  NA BIALYM  KONIU :  Zrobisz mi po studencku raczka przez spodnie?

Kasia :  ogarnij sie
*DEAD* KSIAZE  NA BIALYM  KONIU :  Kasia wypierdalaj

DEAD* KSIAZE  NA BIALYM  KONIU :  tu suko bura

DEAD* KSIAZE  NA BIALYM  KONIU :  nie pisz kurwa do mnie

*DEAD* KSIAZE  NA BIALYM  KONIU :  mam Cie w dupie

 Po czym dodal przez micro ,ze jak mnie spotka to skopie mnie itd.itd.

Opis sytuacji:gracz ksiaze nagminnie wyzywa i to nie tylko mnie dzieje sie tak nie od dzisiaj!!Dziaj zwrocilam mu uwage ,zeby cytuje sie ogarnal potym jak napisam do gracza Kinga cytuje" Zrobisz mi po studencku raczka przez spodnie?"odpisalam mu zeby sie ogarnal po czym posypalu sie wyzwiska i nie tylko poniewaz grozil mi pobiciem taki z niego ksiaze co bije kobiety.

Prosze o nalozenie bana na tego gracza,dziekuje pozdrawiam Kasia.
link do screena z konosli http://www55.zippyshare.com/v/2iHUCtYK/file.html

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez Kasia77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK KOBIETA NATRĘTNIE DO CIEBIE PISZE I NIE ROZUMIE SŁOWA "ODBIJ" " NIE PISZ DO MNIE" TO CO MAM DO NIEJ NAPISAĆ? (NAWET NA JEJ SCREENACH WIDAĆ CO PISZE PO WYZISKACH) HALO. PROWOKUJE MNIE PISZĄC DO MNIE "JESZCZE SAPIESZ" "SZCZEKAJ" ITD. JAK MOGŁEM CIE WYZYWAC PRZEZ MIKRO SKORO KAŻDY MNIE ZNA NA SERVIE I DOBRZE WIE ZE NIE MAM MIKROFONU OD PONAD MIESIACA, BAN ZASŁUŻONY ALE NA PEWNO NIE NA TYDZIEŃ. WIEM NIE POWINIENEM TAK ROBIĆ ALE ARGUMENTY WYŻEJ PRZEMAWIAJĄ TROCHĘ ZA MNĄ, MAM NADZIEJE ŻE WYROK ZOSTANIE ZMNIEJSZONY BO INNI GRACZE OBRAŻAJĄ RODZICÓW I DOSTAJA NA 5 MINUT KONSEKWENCJA I JESZCZE RAZ KONSEKWENCJA.

Edytowane przez Assala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, ale nie wydaje mi się żeby moje relacje i to co piszę do Kingi tyczyły się Ciebie haha! Bo tutaj się zdziwisz ale prywatnie piszę z Kingą i mogę sobie pozwolić na takie teksty w jej kierunku. :)

Edytowane przez Assala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie