Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Fail
Nick oskarżonego: TeRRoRYsTka
Godzina i data zdarzenia: 15.10.16 17:46:02
Dowód: http://imgie.pl/uploads/147654700686561.png
Opis sytuacji: Wraz z Blade wbiliśmy na niezabezpieczony żadnym hasłem kanał "Pogaduszki" na vip#2 ponieważ przebywał tam Black Czoklet, a mieliśmy do niego interes. Od początku zostaliśmy wielokrotnie znieważeni przez użytkowników, którzy już tam przebywali, a w szczególności przez Wielkiego Zen0na oraz TeRRoRYsTKę, która krzyczała "wypierdalać!!!". Oczywiście opuściliśmy kanał dobrowolnie, ale nasz znajomy Black Czolet dalej tam przybywał, więc wrócilismy na chwilę. Zaczęła się od nowa fala hejtu od tych użytkowników, a ostatecznie Blade dostał bana za obrażanie, rozmowa wyglądała mniej więcej: 

Zenon: co, doszedłeś?
Blade: tak
Zenon: no to zajebiście, połknij
Blade: połknąłem
Ban od TeRRoRYsTKi

 

uważam że osoba ta nadużywa swoich uprawnień, po za tym, jeśli nie chciała nas na kanale to powinna ustawić hasło na kanał, lub nas z niego wykopać. Liczę na to, że osoba ta poniesie konsekwencje swoich czynów. 

Pozdrawiam

Fail

Edytowane przez Fail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrafisz przedstawić dowodów a mamy tutaj słowo przeciw słowu to automatycznie można zamknąć skarge bo nie ma nic na potwierdzenie waszych słów.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha śmieszne nie było to tak jak to napisałeś było inaczej a ze obrazales użytkowników u mnie na kanale chodź prosiłam żebyście wyszli nie sluchaliscie poza tym to nie zdążyło się raz czy dwa ze przyszliscie do mnie na kanał i głupie pytania albo takie teksty typu " skąd masz terrorystka admina " są bardzo śmieszne nie powinno was to w ogóle interesować a jak już interesuje to możecie zobaczyć sobie w podania na admina skąd go mam bo napewno nie po " znajomości"

A i jeszcze dziwna sytuacja ze Blade nie napisał skargi choć on dostał tego bana na 15 min a nie Fail....

Gdy Blade dostał bana Fail dalej siedział i prowadził dyskusje. A i przede wszystkim ze Blade i Fail to są " koledzy lub kumple" to jeden coś powie a drugi przyzna racje. A jeżeli mieliście sprawę do czokleta to mogliście napisać na pw czy poke bo to nie jest wytłumaczenie ze do niego przyszliscie bo tam był.. Wszystko na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli załatwię sobie 3 osoby które napiszą pod moim podaniem "jestem na tak" to też go dostanę? Są inne podania, które mają więcej osób na "tak" a zostały odrzucone. Więc według mnie ten proces rekrutacji na administrację jest dość śmieszny. Po za tym, nie prowadziłem żadnej dyskusji, bo dostałem kicka od ciebie, i więcej razy na kanał już nie wbiłem. Nadużywasz uprawnień administratora, bo jak na mój kanał ktoś wchodzi, to jedynie dostaje kicka i zmieniam hasło, a ty dajesz bana na 15 min, BO MOZESZ BO JESTEŚ KURWA ADMINEM HELOŁ, wszystko na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy z tobą gadaliśmy niby typie? Mnie po całym zajsciu nie bylo do wieczora, siedzialem na afku i tylko na chwilkę wbiłem poprosić dksa o permisje i tyle. Więc gadać to ty mogłeś ale raczej nie za mną. Po za tym, mógłbyś się zachowywać na forum chociaż :)

Edytowane przez Fail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie