Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o Admina


Elajtowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 22 (Osoba pracująca)

Doświadczenie (w byciu adminem): 6 lat temu było grane w CS 1.6, teraz akurat powróciłem ze względu na Propozycję zagrania z Znajomymi z Pracy. Obecnie, Mój staż bardziej wynosi w CS GO więcej niż w CS 1.6. Samego siebie oceniam na znajomość (Jeśli to nie to samo co w GO) przeciętna, ale wszystkiego da się nauczyć. :) 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

Staż w CS-sie: 4 (około) lata w CS 1.6 (Za gówniarza) prawie 2,5 roku w CS:GO. 

Steam / NonSteam: http://steamcommunity.com/id/elajtowy21/

Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Otóż, nie polecam siebie od tak pisząc ten temat i sądząc że od razu dostanę posadę. Bardziej stawiałbym na to, że serwer Only DD2 ma tylko i wyłącznie jednego administratora, którego widziałem. Jest nim Rychu, którego szanuję i z którym zamieniłem słowo pisemne na Steam. Dość długi staż jeśli chodzi o samą serie Counter Strike, jeśli chodzi o mnie. Nie pierwsze me Adminowanie na serwerach, grałem jeszcze na innych sieciach, lecz to było dawno. Cóż więcej dodać, myślę że się sprawdzę na danej posadzie i że będziecie z mej osoby dumni, ilekroć wchodzę na serwer, jest chaos.. Zaczynając od Krzyków, kończąc na Cheatach. Serwer sobie sam nie poradzi, gracze nie współpracują, więc musi być ktoś - kto zmobilizuje ich do normalnego "Funkcjonowania". :) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Czas jaki poświęcam jest różny, jeśli mam pierwsze zmiany - zazwyczaj po pracy, zasiadam do Komputera i po prostu Gram, gdy jednakże mam coś do zrobienia, to zrobię i gdy to zrobię to wtedy zasiądę. Ogółem Mój czas, który poświęcam samej grze, jest dość wysoki od 3-5 godz dziennie. (Siedzę na FB, na CS'ie, głównie jestem praktycznie cały czas dostępny, ponieważ komputer jest włączony All time) Powracając do Pracy, system 3 zmianowy, lecz wszystko da się połączyć. :) 

Kontakt: 3587184 GG, lecz bardziej polecam Skype (tkaczu999) a jak nie skype, to zawsze mogę siedzieć na Teamspeaku Csowiczy. No i jeszcze Steam. :) 

Link do GameTracker'a:
http://www.gametracker.com/player/Elajtowy%20ONETAPDEAGLE.exe/

Dofinansowanie serwera 7,38zł sms [tak/nie]: Tak zgadzam się, jesli mógłbym jakoś poprzez konto bankowe, bym był zadowolony. :) 

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Podania składamy tutaj :) -----> https://csowicze.pl/topic/41644-szybka-rekrutacja-na-admina-dd2-classic/

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie