Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Szybka Rekrutacja na Admina DD2 Classic


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka Rekrutacja na Admina DD2 Classic

 

Wymagania

 

 

Minimum 16 lat. 
Posiadanie konta razem z grą CS 1.6 na STEAM.
Minimum 10 godzin przegranych na serwerze.
Podstawowa znajomość regulaminu serwera oraz forum.
Wyróżnianie się kulturą osobistą.
Podstawowa znajomość AMXX *
Dawanie przykładu innym graczom.
Minimum 10 postów na forum.
Składka (7,38zł)
 
 
Skala znajomości AMXX
 
 

1 - Nie posiadasz informacji o amxx
 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
 3 - Orientujesz się w amxmodmenu
 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
 Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

 
Wzór
 

Nick:
Imię:
Wiek:
Staż na serwerze:
Doświadczenie:
Znajomość AMX [0/10]:
Czy byłeś / byłaś już adminem?:
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Kontakt:
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?:
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

 

* Wszystkie podane wymagania są obowiązkowe i brak któregoś z nich = brak akceptacji podania

** Podania piszemy pod tym tematem

*** Posty bez wzoru będą traktowane jako spam.

**** Część z podań zostanie rozpracowana w przeciągu 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - abbadon


Imię - Mikołaj


Wiek - 35


Staż na serwerze -  http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.61:27175/top_players/?query=abbadon


Doświadczenie - podstawowe

Znajomość AMXX [0/10] - 4

Ile czasu możesz poświecić na serwerze - 2-4 godziny

Dlaczego Ty - Bo nie lubię jak ktoś gra nie czysto. Nie lubię jak ktoś przesadza z wulgaryzmami. I najważniejsze żeby na serwie była kultura i zasady fair play  xD  

Kontakt - gg (8627510 ) no i pw na CSowicze.pl


Czy byłeś/aś już adminem - Tu będzie moje pierwsze adminowanie

Akceptujesz regulamin serwera? - TAK 

 Oświadczam że będę płacił składki za Admina, które lecą na reklamy i opłaty - Oczywiście że TAK   :D (przelewem na konto )


"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: ryszard # BWO
Imię: Mateusz
Wiek: 21
Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Ryszard%20%23%20BWO/80.72.33.61:27175/
Doświadczenie: Napewno jest.
Znajomość AMX [0/10]: 6 
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3h.
Dlaczego Ty?: Zrobiła sie mała aktywnośc adminów na serwerze. Chce pomoc w ogarnięciu ludzi na tym serwerze bo coraz więcej bydła niż normalnych graczy..
Kontakt: gg: 32716672  steam: Ryszard
STEAM ID: STEAM_0:0:12406054
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak.
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. - Tak przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Elajtowy
Imię: Marek
Wiek: 22
Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Elajtowy%20ONETAPDEAGLE.exe/
Doświadczenie: 6 lat temu grania w CS 1.6 /Przerwa i CS GO więc. Jest.
Znajomość AMX [0/10]: 7/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Owszem, Byłem.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2~4h
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Otóż, nie polecam siebie od tak pisząc ten temat i sądząc że od razu dostanę posadę. Bardziej stawiałbym na to, że serwer Only DD2 ma tylko i wyłącznie jednego administratora, którego widziałem. Jest nim Rychu, którego szanuję i z którym zamieniłem słowo pisemne na Steam. Dość długi staż jeśli chodzi o samą serie Counter Strike, jeśli chodzi o mnie. Nie pierwsze me Adminowanie na serwerach, grałem jeszcze na innych sieciach, lecz to było dawno. Cóż więcej dodać, myślę że się sprawdzę na danej posadzie i że będziecie z mej osoby dumni, ilekroć wchodzę na serwer, jest chaos.. Zaczynając od Krzyków, kończąc na Cheatach. Serwer sobie sam nie poradzi, gracze nie współpracują, więc musi być ktoś - kto zmobilizuje ich do normalnego "Funkcjonowania".  :)
Kontakt:  3587184 GG, lecz bardziej polecam Skype (tkaczu999) a jak nie skype, to zawsze mogę siedzieć na Teamspeaku Csowiczy. No i jeszcze Steam.  :)
STEAM ID: STEAM_0:0:119712421
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak.
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.  - Przelew jeśli można.

Edytowane przez Elajtowy
b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Tadziooo :D
Imię:Przemysław
Wiek:18
Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Tadziooo%20%3AD/80.72.33.61:27175/
Doświadczenie:6lat w CS 1.6 z mała przerwą . Teraz gram od 7 miesięcy codziennie
Znajomość AMX [0/10]:9
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Owszem, Byłem.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:4-6h
Dlaczego Ty?:Dlaczego ja? Otóż, Dlatego że widziałem że jest 1 Admin na serwerze Nayebany ktorego bardzo rzadko widzę był na serwerze i powiedział mi że mam szanse i żeby złożyć podanie na forum. Nie pierwsze me Adminowanie na serwerach, grałem jeszcze na innych sieciach, lecz to było całkiem nie dawno. Gdy wchodze na serwer duzo osob skarży sie na utrudnianie gry graczom lub fleshowanie na respie i chciałbym temu zapobiec i z łapaniem cziterów . I przede wszystkim chce pomóc w ogranięciu ludzi na tym serwerze, (znam cały regulamin i tabele kar. i wymagania spełniam w 100% .

 


Kontakt: GG: 38549347
STEAM ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198337112549/
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.Oczywiście

Edytowane przez Tadziooo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - abbadon


Imię - Mikołaj


Wiek - 35


Staż na serwerze -  http://www.gametrack.../?query=abbadon


Doświadczenie - podstawowe

Znajomość AMXX [0/10] - 4

Ile czasu możesz poświecić na serwerze - 2-4 godziny

Dlaczego Ty - Bo nie lubię jak ktoś gra nie czysto. Nie lubię jak ktoś przesadza z wulgaryzmami. I najważniejsze żeby na serwie była kultura i zasady fair play   xD  

Kontakt - gg (8627510 ) no i pw na CSowicze.pl

STEAM ID - STEAM_0:0:2553141

Czy byłeś/aś już adminem - Tu będzie moje pierwsze adminowanie

Akceptujesz regulamin serwera? - TAK 

 Oświadczam że będę płacił składki za Admina, które lecą na reklamy i opłaty - Oczywiście że TAK    :D (przelewem na konto )


"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - abbadon


Imię - Mikołaj


Wiek - 35


Staż na serwerze -  http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.61:27175/top_players/?query=abbadon


Doświadczenie - podstawowe

Znajomość AMXX [0/10] - 5

Ile czasu możesz poświecić na serwerze - 3-4 godziny

Dlaczego Ty - Bo nie lubię jak ktoś gra nie czysto. Nie lubię jak ktoś przesadza z wulgaryzmami. I najważniejsze żeby na serwie była kultura i zasady fair play    xD  

Kontakt - gg (8627510 ) no i pw na CSowicze.pl

STEAM ID - STEAM_0:0:2553141

Czy byłeś/aś już adminem - Tu będzie moje pierwsze adminowanie

Akceptujesz regulamin serwera? - TAK 

 Oświadczam że będę płacił składki za Admina, które lecą na reklamy i opłaty - Oczywiście że TAK     :D (przelewem na konto )

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: mysza677
Imię: Krystian
Wiek: 19
Staż na serwerze: Ciężko jest mi powiedzieć ale z 2 miesiące mogą być.
Doświadczenie: Dobre , na tej serwerowki kilka razy admin , ale to jakiś czas temu.
Znajomość AMX [0/10]: 8
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy od nauki , ale tygodniowo z 20h możliwe, że będzie.
Dlaczego Ty?:Tak jak każdy mówi administratorów mało , ludzi na to stanowisko potrzeba , a po za tym wchodzę sporadycznie na ten serwer , jestem kulturalny i nie wywyższam się a to chyba jedna z ważnych cech , jak coś jest o mnie staram się dogadać z osobą która mnie prosi o pomoc czy nawet skargę .
Kontakt: Forum albo steam ( mysza677 )
STEAM ID: STEAM_0:1:52129122
Akceptujesz regulamin serwera?: tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. : Płacić czemu nie ale gdy będzie taka potrzeba.

Edytowane przez mysza677
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MEG
Imię: Kryspin
Wiek: 19
Staż na serwerze: Nowy lecz bardzo aktywny :)
Doświadczenie: Kiedyś byłem adminem na pasu sieciach lecz zamienilem 1.6 na go ;)
Znajomość AMX [0/10]: 5
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od  10h do 30h tygodniowo a nieraz więcej  ( W TYM  TYGODNIU 42H OKOŁO ;) )
Dlaczego Ty?:Na serwerze brakuje adminów a gracze często łamią regulamin. Jestem aktywnym graczem będącym w godzinach gdzie nie ma żadnego admina a często jest potrzebny. Jestem osobą aktywną i gadatliwą do złożenia podania namówili mnie gracze serwera postaram się jak najlepiej wykonywać obowiązki admina :)
Kontakt: Forum albo steam
STEAM ID: STEAM_0:0:66184858
Akceptujesz regulamin serwera?: tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. : Z tym problem

Edytowane przez MEG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MEG

Imię: Kryspin

Wiek: 19

Staż na serwerze: Nowy lecz bardzo aktywny :)

Doświadczenie: Kiedyś byłem adminem na pasu sieciach lecz zamienilem 1.6 na go ;)

Znajomość AMX [0/10]: 5

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od  10h do 30h tygodniowo a nieraz więcej

Dlaczego Ty?:Na serwerze brakuje adminów a gracze często łamią regulamin. Jestem aktywnym graczem będącym w godzinach gdzie nie ma żadnego admina a często jest potrzebny. Jestem osobą aktywną i gadatliwą do złożenia podania namówili mnie gracze serwera postaram się jak najlepiej wykonywać obowiązki admina :)

Kontakt: Forum albo steam

STEAM ID: STEAM_0:0:66184858

Akceptujesz regulamin serwera?: tak

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. : Z tym problem chyba ze można płacić skinami z cs go hehe

Na Nie 

-Amx

- Składka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - abbadon


Imię - Mikołaj


Wiek - 35


Staż na serwerze -  http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.61:27175/top_players/?query=abbadon


Doświadczenie - podstawowe

Znajomość AMXX [0/10] - 5

Ile czasu możesz poświecić na serwerze - 3-4 godziny

Dlaczego Ty - Bo nie lubię jak ktoś gra nie czysto. Nie lubię jak ktoś przesadza z wulgaryzmami. I najważniejsze żeby na serwie była kultura i zasady fair play     xD  

Kontakt - gg (8627510 ) no i pw na CSowicze.pl

STEAM ID - STEAM_0:0:2553141

Czy byłeś/aś już adminem - Tu będzie moje pierwsze adminowanie

Akceptujesz regulamin serwera? - TAK 

 Oświadczam że będę płacił składki za Admina, które lecą na reklamy i opłaty - Oczywiście że TAK      :D (przelewem na konto )

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: In 4 Mator.
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już 2x adminem i wiem jak to działa
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10
Staż w CS-sie: 5/6 lat
Steam / NonSteam: nonsteam nie zwracajcie na to uwagi gram czysto i nie gram tyko dla fragów ale i też dla dobrej zabawy.
Dlaczego Ty: Spędzam dużo czasu na serwerze i znam się na byciu adminem
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3/4 godziny
Kontakt: Skype/ts
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/In%204%20Mator./80.72.33.61:27175/
Dofinansowanie serwera 7,38zł sms [tak/nie]: tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nick:   Czapla

  • Imię:   Paweł

Wiek:  25

Staż na serwerze:  http://www.gametracker.com/player/Czapla/80.72.33.61:27175/

Doświadczenie:    Mam

Znajomość AMX [0/10]:   9  muszę tylko przypomnieć sobie wszystkie komendy które w Consoli się wpisuję amx_banconfig itp . menu admina 10/10  

Czy byłeś / byłaś już adminem?:  tak byłem Adm i Ub team 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  4h 

Dlaczego Ty?: chciałbym pomoc ogarnąć DD2 , troszkę lat gram więc mam doświadczenie , znam regulamin wiec się nadam :) muszę tylko poprawić aktywność na serwerze , 

Kontakt:  ts , steam , GG

STEAM ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198286990373/

Akceptujesz regulamin serwera?:  Tak

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.  Tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Mlody.
Imię:Kamil
Wiek:17
Staż na serwerze:http://www.gametrack...72.33.61:27175/
Doświadczenie: byłem już adminem i ogarniam.
Znajomość AMX [0/10]:8-10
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Owszem.Byłem
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-3
Dlaczego Ty?:Spędzam dużo czasu na serwerze, nie lubię jak ktoś gra na WH/AIM i nikt nie może go zbanować.
Kontakt:steam lub pw
STEAM ID:steamcommunity.com/id/7656119834114556
Akceptujesz regulamin serwera?:tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. tak.a mozna sms

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nick:   Mlody.

  • Imię:   Kamil

Wiek:  17

Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Mlody./80.72.33.61:27175/

Doświadczenie:    Mam

Znajomość AMX [0/10]:   8  muszę tylko przypomnieć sobie wszystkie komendy które w Consoli się wpisuję amx_banconfig itp . menu admina 10/10  

Czy byłeś / byłaś już adminem?:  tak byłem Adminem

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  5h 

Dlaczego Ty?: chciałbym pomoc ogarnąć DD2 , troszkę lat gram więc mam doświadczenie , znam regulamin wiec się nadam  muszę tylko poprawić aktywność na serwerze , 

Kontakt: steam ,PW 

STEAM ID: steamcommunity.com/id/7656119834114556

Akceptujesz regulamin serwera?:  Tak

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.  Tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick: MongolskiPolaaak^^
Imię: Bilguun
Wiek: 20
Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/MongolskiPolaaak%5E%5E/80.72.33.61:27175/
Doświadczenie: byłem kiedyś adminem przez okres 2 miesięcy mniej więcej
Znajomość AMX [0/10]: 7
Czy byłeś / byłaś już adminem?: tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie moge być około 3h
Dlaczego Ty?: na serwerze only dd2 rzaadko jest admin, a ja jestem na serwerze codziennie, mogę pilnowac porzadku itp. :)
Kontakt: bili_wow@yahoo.pl, brak gg, steam: MongolskiPolaaak^^
STEAM ID: STEAM_0:0:42988044
Akceptujesz regulamin serwera?: oczywiscie ze tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

Edytowane przez MongolskiPolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Krzysiuuu.
Imię: Krzyś
Wiek: 22
Staż na serwerze:  http://www.gametracker.com/player/Krzysiuuu./80.72.33.61:27175/
Doświadczenie: 6lat, z większymi przerwami. :)
Znajomość AMX [0/10]: 9+
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak.  Proziomki ponad dwa lata.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-5h dziennie.
Dlaczego Ty?:  Gdyż, ponieważ, że, bo, myśle, że jestem ogarnięty, ogarniam grę, pare lat już się przegrało i doświadczyło. Jestem sympatyczny i nie szukam spin, raczej zawsze wszystko próbuje obrócić w żart, bo to tylko gra.Myślę, że swoją osobą mogę wprowadzić przyjazną i spokojną atmosferę a cziterów łapać! Mam teraz dużo wolnego czasu, dużo gram i przebywam na serwerze więc mogę być pomocny.  :)
Kontakt: Steam, najlepiej. W ostateczności GG :  47862134.
STEAM ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561197973750332
Akceptujesz regulamin serwera?: Oczywiście.
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.  Oczywiście, smsem. :)

Czekam na pozytywne i szybkie rozpatrzenie sprawy, pozdrawiam. :>

Edytowane przez Krzysiuuu77
giphy.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - abbadon


Imię - Mikołaj


Wiek - 35


Staż na serwerze - http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.61:27175/top_players/?query=abbadon


Doświadczenie - podstawowe

Znajomość AMXX [0/10] - 6

Ile czasu możesz poświecić na serwerze - 3-4 godziny

Dlaczego Ty - Bo nie lubię jak ktoś gra nie czysto. Nie lubię jak ktoś przesadza z wulgaryzmami. I najważniejsze żeby na serwie była kultura i zasady fair play      xD  

Kontakt - gg (8627510 ) no i pw na CSowicze.pl

STEAM ID - STEAM_0:0:2553141

Czy byłeś/aś już adminem - Tu będzie moje pierwsze adminowanie

Akceptujesz regulamin serwera? - TAK 

 Oświadczam że będę płacił składki za Admina, które lecą na reklamy i opłaty - Oczywiście że TAK   :D (przelewem na konto. Jak można? )

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick: Admirał 
Imię: Emilian 
Wiek: 17
Staż na serwerze: szczerze powiedziane jestem tutaj od 15 marca miałem dużo nicków ale zostałem teraz przy Admirał !
Doświadczenie: 8/10
Znajomość AMX [0/10]: 8/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: bardzo dużo gdy tylko bede potrzebny , 
Dlaczego Ty?: gra dużo cziterów chciałbym ich likwidować i chciałbym zarówno graczą pokazywać błędy które robia podczas gry a tym bardziej lubię siedzieć w nocy na serwerze gdy jest cisza i każdy śpi  :D  
Kontakt: GG / Steam / Email
STEAM ID: STEAM_0:0:3679481  
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak :) 

 

GT : Podaje 2 ponieważ miałem 2 nicki ale zostaję przy admirał 

 

 

 
 
Edytowane przez Admirał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:[4SC] # Maciek.[5g]
Imię:Maciek :)
Wiek:22
Staż na serwerze: Przelotnie miesiac
Doświadczenie:Znacie je
Znajomość AMX [0/10]: 7/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak adminuje na serwerze ESLMAPS
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Wystarczająco wiele żeby pomóc MEGOWI
Dlaczego Ty?: Bo na serwerze panuje nieład... chce pomóc megowi ogarnąć to wszystko bo z tego co widzę tylko on tam adminuje ...
Kontakt: Macie wszystkie dane
STEAM ID:STEAM_0:0:15633195 

Akceptujesz regulamin serwera?: Jak zawsze
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. Jak zawsze :)

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ho0li , _2k8_Ho0liganS_
Imię: Adrian
Wiek: 21
Staż na serwerze: Nie pamiętam.
Doświadczenie: Duże byłem adminem już na kilku serwerach oraz miałem swoj serwer jak i sieć.
Znajomość AMX [0/10]: 9
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3h dziennie.
Dlaczego Ty?: Hm ponieważ nadaję się na to stanowisko potrafie rozpoznać czita dbam o kulturę na serwerze. 
Kontakt: stean: robejro lub gg: 9448448
STEAM ID:  STEAM_0:1:17666468
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

 

Eddit :// http://www.gametracker.com/player/Ho0li/80.72.33.61:27175/

proszę.

 

 

Słabe GT ale poprawię bo dopiero zaczynam po dłuższej przerwie. :) 

Edytowane przez Ho0li

Pamiętaj ! Pisząc do mnie typu "siema, jesteś?" "ej mam pytanie" nie spodziewaj się że Ci odpiszę :)

Masz sprawę? Pisz od razu o co chodzi nawet jak mnie nie ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: LUQ, the real luq, shoxenberg, sk-gaming/member/pestkuwer
Imię: Kacper
Wiek: 18
Staż na serwerze: Nie za duży, ale ponad wymagane godziny na serwerze są.
Doświadczenie: Bardzo dobre
Znajomość AMX [0/10]: 8
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Oczywiście, że TAK.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 5-7 godzin dziennie.
Dlaczego Ty?: dlatego, że jestem osobą zaangażowaną, pomocną, miłą, spokojną, zachowuje profesjonalizm, nie wpadam w konfilkty z członakmi danej mi ekipy, przestrzegam regulaminu, nie drocze się z graczami, postępuję zgodnie z przydzielonymi mi zasadami, chyba taki admin jest najbardziej pozytywnie widziany na serwerze.
Kontakt:

  • Email -> 12i-1i2@wp.pl
  • Facebook -> Mogę podać administracji, jeżeli będzie taka potrzeba
  • PW

STEAM ID: aktualnie nie posiadam konta steam, lecz dzisiaj zakupie na allegro.
Akceptujesz regulamin serwera?: Oczywiście.

GT: http://www.gametracker.com/player/LuQ/80.72.33.61:27175/

 

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Uhahany ;)
Imię: Bartek
Wiek: 17
Staż na serwerze: Duży, gram codziennie
Doświadczenie: Spore miałem kiedyś własny serwer i potrafie obsługiwać się amxx typu pluginy i inne drobiazgi :)
Znajomość AMX [0/10]: 9.5
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Sporo widać to po GT podanym Niżej.
Dlaczego Ty?: Na serwerze wbija co raz więcej Czitów wtedy zazwyczaj nie ma żadnego admina i nie przestrzegają zasad gry musi się to zmienić dlatego tu jestem.
Kontakt: PW, GG
STEAM ID: Jestem w trakcie kupna STEAM za pare dni powinien już być.
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. Oczywiście cały czas opłacam VIP'a więc to dla mnie nie będzie problemem.

LINK GT : www.gametracker.com/player/Uhahany %3B)/80.72.33.61:27175/

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick: Malgorzata

Imię: Karolina

Wiek: 19

Staż na serwerze: Gram dzien w dzień

Doświadczenie: Byłam kiedys adminem

Znajomość AMX [0/10]: 7/10 (MEG mi podpowie co i jak)

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-6 godzin (nie dawno zakupiłam steam wczesniej grałam na ns)

Dlaczego Ty?:Na serwerze brakuje adminów czesto bywam w czasie gdzie admin jest niezbędny.

Kontakt:steam

STEAM ID: STEAM_0:1:194873357

Akceptujesz regulamin serwera?: Tak

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

 

http://www.gametracker.com/player/Malgorzata/80.72.33.61:27175/

Edytowane przez Malgorzata20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: wolverine jak cios zmieniam niczek tak jak meg wie :D 
Imi ę: Emilian
Wiek: 17
Staż na serwerze: Gram dzien w dzień
Doświadczenie: No pewnie byłem ile razy adminem to nic trudnego 
Znajomość AMX [0/10]: 8
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: tyle ile będzie potrzeba żeby serwer był bezpieczny :) i opanowany
Dlaczego Ty?: Adminów jest mało nigdy dużo ale czasami co to się dzieje to jest masakra lecą cytuje "kurwa wyrucham ci matke" coś takiego typu poleci no i zaraz 20 osób się odzywa i jest z tego problem .
Kontakt: gg / steam / pw
STEAM ID: 

0:0:3679481

Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. / Ta

 

GameTrack : http://www.gametracker.com/player/WolveRine/80.72.33.61:27175/ 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie