Skocz do zawartości

Zablokowane Szybka rekrutacja


SzusteR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie :)

 

W dniu dzisiejszym chciałbym zaproponować aby zrobić szybką rekrutację na admina dd2 classic.

Ponieważ jest bardzo mało adminów. O ile się nie mylę jest tylko jeden aktywny admin! A ten jeden admin sam nie ogarnie serwera!

Więc myślę że szybka rekrutacja będzie najlepszym rozwiązaniem na tą chwilę :)

 

Czekam na wasze opinie.

 

Pozdrawiam:

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można obniżyć wymagania i otworzyć szybką rekrutację, aczkolwiek z tego co pamiętam jakiś czas temu była szybka rekrutacja i mimo tego nikt z niej nie korzystał, a podania pisane były normalnie.

Cóż to normalne, że w okresie wakacyjnym trochę ciężej o administrację i trzeba się z tym pogodzić :)

Mimo to jestem za akceptacją propozycji, może uda się przyciągnąć choć kilku potencjalnych kandydatów na admina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 ADMINÓW będzie aktywnych ? hehehe :D powinno być minimum 5 adminów. Ale to tylko moje zdanie. 

przez ostatni tydzień non stop pisałam na Forum bądź spamowałam Najaranemu lub Kikkerowi bo doprosić się nie można było o admina. 

Rozumiem każdy ma swoje życie, sprawy rodzinne , pracę , wakacje cokolwiek ale jak już zgłaszasz się na admina to bądź na tym serwerze chociaż kilka razy w tygodniu(?!) to tak wiele? 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo graczy którzy nadają się na admina są takiego zdania że ' mam pilnować serwera i jeszcze za to płacić, śmieszne ', dlatego gracze nie składają podań bo wiedzą że trzeba płacić

 

Płacą ponieważ, dostają do tego VIP a się im fajnie pracowało :)

 

już będzie 2 adminów aktywnych    chwilowo brak neta było zmiany  z mojej strony już będzie dobrze ale jak tam chcecie 

 
Dwóch adminów aktywnych to stanowczo za mało ;)
Im więcej tym lepsze zadowolenie graczy że jest więcej adminów i aktywnych na serwerze :) To jest tylko moje zdanie ;)
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie administracji. Pisałem z Rumcajsem z zapytaniem czy prowadzi ktoś kontrolę nad aktywnością adminów. Odparł że nie ma takiego stanowiska i nawet nie miał chęci stworzyć grupę odpowiedzialną za adminów. Niech ktoś temat zamknie, nie ma sensu pisać. A donatorzy niech pomyślą czy warto kasę wywalać na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już będzie 2 adminów aktywnych    chwilowo brak neta było zmiany  z mojej strony już będzie dobrze ale jak tam chcecie 

no i widzisz Panie Karlito ? gdzie tych 2 aktywnych adminów ?  są potrzebni TERAZ ZARAZ na serwerze i czemu nie ma tych 2 A K T Y W N Y C H  adminów ? :] 

Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Szybka rekrutacja zostanie otwarta

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie