Skocz do zawartości

Zablokowane Koniec z hazardem w CS:GO!


`MasoN.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie wczoraj tj.13.07.2016, Valve postanowiło "zakończyć" erę ruletek, jackpotów i tym podobnym stron opartych na hazardzie. Nie wiadomo co było przyczyną tak gwałtownej decyzji, jednak słyszeliśmy w przeszłości o wytoczeniu sprawy sądowej właśnie firmie Valve za pomaganie i namawianiu do hazardu, nie jest to jednak potwierdzenie czy, aby na pewno tylko to przyczyniło się do ich postępowania. Również możemy usłyszeć głosy, że Valve chce umyć swoje ręce, ale nie mieszać w politykę jackpotów- dotychczas trade pomiędzy takimi stronami odbywały się własnie poprzez pośrednictwo Valve (użytkownik logował się na ich stronie za pomocą swojego steama). Ciekawą sprawą jest również to jak wpłynie to na rynek skinów- czy ceny gwałtownie spadną, a może jednak wzrosną, ponieważ broń od dziś będzie dawała tylko wygląd, a nie będzie obiektem hazardu (nie obejmując w to sprzedaży skinów). Zobaczymy jak wszystko się potoczy.

 

Firma oświadczyła również, że stosowane API do prowadzenia stron hazardowych jest nie zgodne z umową użytkownika, a strony wkrótce dostaną stosowne pisma, notki, w których firma będzie wnioskowała o zakończeniu działalności

Takie pismo otrzymał już serwis CSGOdouble.

AD2eFqQ.jpg


MOBBYN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to chodzą różne pogłoski, że Valve chce zakończyć właśnie erę ruletek itd. ponieważ chodzić po drogach sądowych.

Jak dla mnie to dobrze że nie będzie już hazardów ponieważ, na facebooku jest wiele grup z sprzedażami, wymianami i kupnem kont steam z Counter Strike Global Offensive, a zamiast tego to ciągle ludzie wysyłają link do różnych ruletek.

 

Moim zdaniem wyjdzie to każdemu na zdrowie xd

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom od CS:GO kolokwialnie popierdzieliło się w głowach, mamy na przykładzie tenisistę Jerzego Janowicza, który robi streamy, napierdziela na ruletkach i zszedł totalnie na zero ze sportem, ale Mniejsza o to. Jestem ciekaw ile organizacji wyprało już pieniądze na tym całym skórkowym biznesie. Generalnie obecne czasy są cudowne, takie spekulacyjne. Większość mówi, że to są ich "skiny" i niech robią sobie z nimi co chcą, ale dla Mnie mija się to z celem, odcinasz się od życia tylko po to aby wejść na jackpota, obstawiać skiny i napierdzielać na tym cały dzień, potem zaś płakać, że przegrałeś totalnie wszystko.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeAktualności"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie