Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] Syndykat


Syndykat

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię: Mateusz

Data urodzenia: 19.03.1999

Nick na forum: Syndykat

Co Cię skłoniło do napisania podania: Hmm, jest wiele powodów dzięki którym to podanie powstaje. Na pewno dzięki temu, że mam duże chęci i zaangażowanie. Również moje doświadczenie, gdyż jest ono na dość wysokim poziomie. Zajmowałem się forami praktycznie od młodego, gdy zacząłem fascynować się sieciami, nawet rozważałem nad stworzeniem czegoś swojego. (Wiadomo głupoty i chęć prowadzenia własnej sieci w wieku dość niskim).  

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:Obecnie będę uczęszczał do drugiej klasy zawodowej o kierunku elektromechanik. Moje dalsze plany, to otworzenie własnego warsztatu i zajęcie się swoim biznesem.

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Tylko do reklam ;)

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Jakoś nigdy mi się nie zdarzyło, jestem kulturalną osobą, czasami wiadomo coś dla beki się tam powie. Jednak przechodząc do meritum pytania, nigdy nie miała miejsca sytuacja przedstawiona w pytaniu.

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Rozumiem, jest wielu kandydatów na posadę. Czym ja mogę się wyróżniać z tłumu? Na pewno doświadczeniem, chęcią pracy w grupie, dobrym zachowaniem, charyzmą, energiczną pracą, dobrą komunikacją w grupie. Również jakoś nie wiem co mam napisać, każdy z kandydatów posiada z pewnością jakieś doświadczenie. Więc mówiąc szczerze, nie mam zamiaru tutaj wywyższać się nad kolegami startującymi na posadę moderatora. Jak dobrze wiemy, jestem tylko człowiekiem nie Bogiem wszechświata. Niech wygra lepszy! :)

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Musiałby być osobą, która zna swój kraj od środka na wylot. Wiedzieć jakie są realia życia w naszym kraju, nie przechodząc obojętnie obok tego co się u nas dzieje. Ludzie powinni być dumni z tego, że  nie ma u nas stanu wojennego, czy innych konfliktów zbrojnych, że mają możliwość pracowania, . Oczywiście za należyte wynagrodzenie, bo powiedzmy sobie szczerze, komu się chce harować jak wół za 1200 zł. Niestety, jeśli sam prezydent nie poczuje tego, co ludzie żyjący w narodzie. Nigdy ich nie zrozumie. Jak by mógł zmienić? Choćby podniesieniem zarobków, zachęcaniem ludzi do płacenia podatków. Gdyż to właśnie one pozwalają na należyte funkcjonowanie naszego kraju. Jednak to jest tylko takie gdybanie, obecne władze robią nam wstyd na cały świat. Na czele z Panem Andrzejem Dudą.

Linki do 25 reklam oddzielone "enterem":

 

 

 

- 250 sensownych postów, - (Nie chcę zbędnie spamować, wypowiadam się tam gdzie moje zdanie ma jakieś znaczenie.)

- min. 4 miesięczny staż na forum, +

- wiek min.18 lat, - (Siedemnaście, lecz myślę że nie ma to aż tak dużego znaczenia, gdyż jest to praktycznie tylko rok.)

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +

- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +

- dobra opinia wśród administracji, +

- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', +

- obowiązkowy mikrofon, +

- znajomość Regulaminu moderatora +

- 25 reklam sieci. +

 

qWMEwZe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie