Skocz do zawartości

Zablokowane Przekaże serwer z racji wyjazdu za granice


pietrovskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam że nie stosuje się do wzoru ale nie wiem za bardzo jak w tej sprawie. Dostałem propozycje pracy do konca wrzesnia od teścia we francji. Z racji tego chętnie przekaże serwer do dyspozycji Wam (jest i będzie opłacany przeze mnie + zakup reklam, które polecał mi Rumcajs też opłacane przeze mnie). Mam nadzieje, że administracja lub ktoś inny ogarnięty z tej sieci wezmie serwer pod swoje skrzydła (na prośbę sieci/osoby, która będzie widziała inaczej ten serwer niż ja, wszelkie zmiany na serwerze dozwolone, moge nawet dokupić sloty, żaden problem!) Wróciłem do CS'a po 2 lub nawet 3 rocznej przerwie szczerze to nie pamiętam dokładnie, mega naładowany i chętny do działania, mimo tego iż wyjade, bede stale w kontakcie, zawsze do usług i pomocy. Jak już mówiłem wszystko będzie opłacane przeze mnie, byleby znalazł się ktoś do opieki i sprawowania pieczy nad nim przynajmniej aż do mojego powrotu. Dziękuje za wysłuchanie, serdeczność ludzi na forum, którzy pomagali mi przed dowiedzeniem się o moim wyjezdzie. Licze na pozytywne rozpatrzenie tego:)

EDIT: SERWER PRZEKAZANY W RĘCE UŻYTKOWNIKA ApeX.

Edytowane przez pietrovskyy

qMVFJzh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj link, chciałbym go zobaczyć :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie