Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pietrovskyy

User
 • Content Count

  30
 • Wpisy

  0
 • Post ratio

  0.03
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

About pietrovskyy

 • Rank
  Srebro I

Informacje Profilowe

 • Location
  Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Posiada ktoś jakieś ładne style/szablony do MyBB?
 2. Esej, mówisz ze denny temat a jednak wchodzisz tutaj, czytasz i nawet wypowiadasz sie, dlaczego skoro tak bardzo bezsensowny temat? Poza tym to jest offtop, nie rozumiem szukania spiny na siłe, wyluzuj :D
 3. Nie wiem czy nikt nie zauważył tego, lecz strasznie irytujący jest brak FAST DL'a... z 10 min co najmniej trzeba czekać aż wszystko się pobierze, do poprawki myślę :)
 4. Myślę, że nie ma co się kłócić. Zostawmy to osobie odpowiedzialnej za decyzje. Cierpliwość popłaca :)
 5. Może nie jestem od tego żeby Cie oceniać, wiadomo że kłamstwa się nie pochwala ale obstawiam, że większość z nas tutaj czasem "przyczarowała" z wiekiem. Jak sobie przypomnie, to często byłem krzywdzony przez wiek na forach tego typu a wiedzialem, że stać mnie na więcej niż kogoś kto zajmuje pozycje o która sie walczy, często gęsto właśnie dlatego ze spełnił kryteria wiekowe. Jeśli ktoś ma mniej lat, a zachowuje się dojrzale a przede wszystkim potrafi robić to co ma robić nie widze przeszkód by mógł to robić. PS. @Syndykat co Ci się taki Sherlock włączył? xD
 6. póki co jestem mistrzem sali w moim rejonie, mnie wkręciła ta gra :D Jak ktoś będzie miał jakieś nowe informacje na temat przyszłych zmian, ciekawostek czy coś takiego to śmiało niech tu się pochwali albo chociaż udostępni.
 7. Mówiłem, że jest lekko kontrowersyjny xd wydaje mi się, że po stylu jego pisania raczej nie ma więcej niż te 15/16 lat, lecz jak na swój wiek w niektórych sprawach ogarnia więcej niż jego rówieśnicy.
 8. to fakt, że potrafisz być kontrowersyjny ale jestem na tak +steam +ogarniasz +dostępność
 9. Witam, wpadłem na pomysł aby utworzyć temat odnoście nowej gry, o której na pewno większość z Was słyszała. Post założony z myślą o tym aby każdy mógl się wypowiedzieć na temat tej ciekawej gry. Wasze opinie, wrażenia cokolwiek:) Ponoć mają wprowadzić tryb handlu i walki z innymi oprócz GYM'u. Co sądzicie o tej nowej grze, jakie są wasze pierwsze wrażenia i emocje?
 10. Tematyka: Brak Kolorystyka: Dowolna Wymiary: Dowolne Napisy: 1. pietrovskyy 2. CSowicze.pl Materiały* (nie wymagane): Brak Dodatkowe informacje/uwagi: Tak jak już wyżej wspomniane napisy na jakimś ładnym dowolonym tle wybrane przez grafika, pełno tu takich widziałem, które mi wpadły w oko:)
 11. rzeczy o których mówicie to dwa pluginy, headshot_impress oraz headshot_deluxe.
 12. sorki zapomniałem o załączniku, dzięki za spostrzeżenie :>
 13. Opis działania: Nóż w lewej ręce a reszta broni w prawej. Jak wykonać? Osobiście znam 3 sposoby na to, które przedstawię bo może akurat komuś się przydadzą choć z własnego doświadczenia wiem, że tylko jeden jest najlepszy. Sposób 1: Pobieramy plik z załącznika, wklejamy w cstrike lub cstrike_polish do folderu models. Sposób 2: Wklejamy ten skrypt do configa: Sposób działa na tyle, że nie wnosi żadnych wad do gry jak np. sposób 3 lecz efekt uzyskamy tylko poprzez zmienianie broni numerkami (1,2,3,...) a raczej dla większości graczy jest to kłopotliwe, no ale jak kto woli. Osobiście nie polecam tego sposobu. Sposób 3: Otwieramy konsole w grze, wpisujemy cl_lw 0. Teoretycznie ten sposób jest najszybszy i najmniej kłopotliwy lecz efekt jest najgorszy. Recoil "wariuje", ogólnie ciężej się gra, a tego chyba nie chcemy? Wręcz przeciwinie jeśli ktoś zmienia sobie pozycje noża to chyba tylko po to aby umilić sobie grę. Przynajmniej takie jest moje zdanie, osobiście nie polecam tego sposobu. Podsumowując: Sposób 1 uznany zdecydowanie najlepszym wśród graczy, moim zdaniem także. Sposób 2 dość kłopotliwy, Sposób 3 wprowadza wadę w grze co może mocno przeszkadzać. Osobiście nie polecam oby dwóch. LeftHandKnife.rar
 14. Chcesz się pozbyć reklam w menu CS'a? Zajrzyj tutaj i postępuj zgodnie z poradnikiem! Aby usunąć reklamy wchodzicie : Non-Steam: Nasz_dysk/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike/resource Steam: Nasz_Dysk/StemApps/common/Half-Life/cstrike/resource/ Usuwamy plik "GameMenu" Odpalamy naszego CS'a. Wchodzimy na jakiś serwer. Wyłączamy CS'a. Wchodzimy w: Non-Steam: Nasz_dysk/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike/resource Steam: Nasz_Dysk/StemApps/common/Half-Life/cstrike/resource/ Plik "GamaMenu" klikamy prawym przyciskiem myszy, wybieramy "właściwości" Po czym ustawiamy plik "Tylko do odczytu" To zapobiegnie dalszym "chamskim reklamom w naszym menu CS'a. Cieszymy się czystym menu CS'a.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.