Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Serwer AIM/AWP


pietrovskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy:) Potrzebuję osoby, która pomoże mi ogarnąć serwer AIM/AWP, postaram się o dobre wynagrodzenie! Serwer ten prawdopodobnie (jeśli wszystko dobrze się ułoży) a reklama nie da ciała dołączy do tejże sieci.

EDIT: 
Napiszę tutaj z czym mam problemy lub też co mam w planach do zrealizowania.
-Kłopoty mam z pluginami typu Galileo/DMM, nie potrafię znaleźć przyczyny dlaczego nie jest to w 100% sprawne.
-Myślałem nad jakimś skromnym pluginem VIP (rezerwacja slota, w nazwie VIP, jakiś kevlar lub coś takiego).
-Nie wiem jak to jest u was z systemem banowania, czekam na informacje.

-Pytanko: motd jest ścisle określone dla każdego serwera czy można w nim dowolnie "szperać" ?
-Stwierdzam, że nie ma sensu tego dalej wypisywać (jak już ktoś się znajdzie chętny do współpracy to dogadamy się na pw) 
*** Wszelakie propozycje, sugestie i pomysły (wszystko to co byście chcieli i widzieli na takim serwerze)  bardzo mile widziane! Nie tylko przez tych zainteresowanych pomocą ale przez wszystkich użytkowników! ***

Edytowane przez pietrovskyy

qMVFJzh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z autorem tematu i doszliśmy do wniosku że przyda się taki serwer także jeżeli ma ktoś czas i umiejętności przy amxx zapraszam do kontaktowania się z

pietrovskyy

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie