Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnejszyn.


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zabranie rangi opiekuna redaktórw jak i Redaktora. Powodzenia Lebel :)

Dzięki Patryku za danie mi szansy jako Opiekun mam nadzieje, że nie zawiodłem i przepraszam. Zrobiłem tyle ile mogłem, ruszyłem to do przodu i jest dobrze.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ci wjechał na życie   co nawet go nie zna aty się przejąłeś  Wirtualnymi  tekstami   ty weź  idz się prześpij  naprawdę  bo teraz robisz  sam siebie    12 latka
nie wiem co komu tu chcesz pokazać   Wirtualne to wszystko jest  nikt za tobą nie chodzi   aby wiedział co jest w twoim życiu prywatnym  ! 
ogarnij się !!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ci wjechał na życie   co nawet go nie zna aty się przejąłeś  Wirtualnymi  tekstami   ty weź  idz się prześpij  naprawdę  bo teraz robisz  sam siebie    12 latka

nie wiem co komu tu chcesz pokazać   Wirtualne to wszystko jest  nikt za tobą nie chodzi   aby wiedział co jest w twoim życiu prywatnym  ! 

ogarnij się !!

 

Nikt Mi nie wjechał na życie panie. Trzymamy się tego co ustalisliśmy a Lebel to pojebał, o dział redakcji staralem się do bólu, i napisałem, ze zajmuje się nim sam, a Lebel mówił okej okej, no wiec sory bardzo. To nie jest fer , a ja tego nie lubię, wpadnij do Mnie poznasz Mnie i zobaczysz jakim gościem jestem , ale nie oceniaj przez kabel.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Mi nie wjechał na życie panie. Trzymamy się tego co ustalisliśmy a Lebel to pojebał, o dział redakcji staralem się do bólu, i napisałem, ze zajmuje się nim sam, a Lebel mówił okej okej, no wiec sory bardzo. To nie jest fer , a ja tego nie lubię, wpadnij do Mnie poznasz Mnie i zobaczysz jakim gościem jestem , ale nie oceniaj przez kabel.

 

Przejmujesz się takim darmozjadem? Przecież ten Lebel nigdy na oczy słownika nie widział. Co śmieszniejsze, jedynie co on robi to kopiuje artykuły a pomysły to z innych sieci bierze.. Nie wiem co on robi na tej randze, ale wyższej niż biała ranga to nie powinien mieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odpowiednia osoba na odpowiedniej randze odchodzi, a dlaczego? przez niekompetencje drugiej osoby ;) popieram ~eZ. w całości.
Trzymaj się :)
Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz.
Pozdrawiam!.

Edytowane przez SoLLuffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Ranga zabrana.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie