Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Tworzymy Histo

Skarga na Orzechowsky

Recommended Posts

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

Twój nick:JWP Tworzymy Historie
Nick oskarżonego:Orzechowsky
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:13:30 20.06.2016
Mapa:DD2/office
Opis sytuacji:Witam,chciałbym złożyć skarge na admina Orzechowsky ponieważ uważam żę nie powinnien on mieć stanowiska admina ponieważ kiedy chce zmienia sobie mapę z office na dd2 ponieważ ma misje do wykonania ? Czy to jest dopuszczalne na stanowisku admina ? Moim zdaniem nie ... admin powinnien być uczciwy,sprawiedliwy i odpowiedzialny a on taki nie jest. Ponad to gdy mu napisałem czemu zmienia mapę i ogólnie go upomniałem to nawet się nie chcial przyznac że to on zmienił jako jedyny online admin na serwie zachowanie tego gracza jest po prostu smieszne... Prosze o odebranie mu admina.

JWP Tworzymy Historie/ :  kto zmienil mape

NoHope killed RuseK with deagle
[Master Guardian I]  Orzechowsky :  gracze
Następnie admin gdy napisałem mu w zacenzurowaniu lamu**ie dał mi bana na 5 minut czego nie powinnien zrobic. Prosze o rozpatrzenie sprawy, i myśle ze nie zasluguje on na admina ELO... To odstrasza tylko graczy.

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

• Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

Odnośnie tej skargi chciał bym cie poinformować iz mam taka możliwość by ustawić losowanie mapy ponad 90% graczy była na TAK . Po drugie dostałeś bana za wyzywanie nie interesuje mnie ze piszesz sb kropki typu lamu**e przekaz jest jedno znaczny powinieneś sie cieszyć ze dostałeś bana tylko na 5 minut bo to nie bylo tylko słowo lamu**e.

w załączniku jest wszystko

http://speedy.sh/8TPes/Bez-tytulu.png

Witam. Byłem przy tej sytuacji i było losowanie wszyscy gracze chcieli zmianę mapy Orzechowsky bardzo dobrze operuje Adminem wiec nie wiem o co chodź jedynie co źle zrobił to dal za krotko Bana.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dowodów

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Vixa
      Twój nick: @ Vixa
      Nick osoby na którą składasz skargę: @ venom
      Powód skargi: Nie spełnianie obowiązków moderatora sieci,brak wzoru dla innych użytkowników forum,naruszenie regulaminu sieci dokładnie Dział Taryfikator ostrzeżeń: pkt;1 podpunkt d) (dodam,że jest moderatorem powinien temu zapobiegać a nie sam to robić),
      na koniec najważniejsze 
      Moderator Wymagnia; 
      Znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, Dowody: 

Świadkowie: Użytkownicy,którzy widzieli owy temat.

Trzeba pilnować porządku. Liczę na sprawiedliwy wydział kary,a nawet degradacji.
      Pozdrawiam Serdecznie, @ Vixa
    • By M!si4k
      Twój nick: Misiak Nick taksówkarza: AlkoLove Opis sytuacji: Nikt go nie prosił, żeby wchodził na służbę jak jest to napisane niżej. Pomimo tego był na służbie i nabijał sobie godziny. Powód skargi: §3 15. Jeśli jest na serwerze jest mniej osób niż 5 nie można wchodzić na służbę ewentualnie jak potencjalny klient poprosi. [Ewentualne Dowody]: https://imgur.com/NdMBdae
    • By eSkaV
      Twój nick : eSkaV
      Nick osoby na którą składasz skargę : Vixa
      Powód skargi : Kolega chyba nie zna regulaminu i nie wie, że modele Esl są zabronione
      Dowody : 
      Zwracałem dzisiaj uwagę na shoutboxie, @ eXe. zauważył dodał notke a Vixa  dalej nie zauważył 
    • By Jessa
      1. Twój Nick : Jessa
      2. Kto zawinił? (admin/gracz) Gracz 
      3. Nick oskarżonego :  Bomba w Oko
      4. Steam_ID oskarżonego: 
      VALVE_1:0:1235892308
      chociaż nie jestem pewna czy grał na tym samym co ostatnio,ponieważ nie działał mi admin i nie mogłam sprawdzić

5. Data i godzina zdarzenia:  11.07.2019r godzina 22:25

6. Mapa: DD2  #1

7.Opis sytuacji: Kolega,który miał bana na jeden dzień, miał bana przedłużonego na tydzień,po czym dziś dostałam info,że gra na nicku Bomba w Oko, jak widać wbił na zmienym IP albo poprostu ban,którego dostał nie działał, no nie wiem. Bardzo proszę o przedłużenie tej osobie bana na ZAWSZE z powodem "aktywnego bana". Zbanujcie go na tym ID,jeżeli wbije na zmiennym wtedy go zbanujemy za zmienne IP. Dziękuje
      Dodaje screena: http://
    • By Jessa
      1. Twój Nick : Jessa
      2. Kto zawinił? (admin/gracz) Gracz 
      3. Nick oskarżonego : Osralem sie, gra też na nicku Bomba w Oko
      4. Steam_ID oskarżonego: 
      VALVE_1:0:1235892308 5. Data i godzina zdarzenia: Pokazuje,że 
      10.07.19 - 16:59:14  ale sytuacja miała miejsce później koło 18:20 ,nie wiem czemu w liście banów pokazuje inny czas.
      6. Mapa: DD2  #1

7.Opis sytuacji: Posiadam screena z dnia 10.07.19 - 16:59:14 gdy owa osoba grała ze mną na serwerze,nadużywał mikro został zmutowany,poźniej ciągle zaczepiał na czacie itp... Na sam koniec gdy już wychodził nie obyło się bez obrazy. Prosiła bym o zbanowanie tej osoby na zawsze na serwerze ewentualnie przedłużyć mu bana a tydzień,ponieważ to nie jest pierwsza taka sytuacja,ciągle się to powtarza. Najpierw zaczepia, wyzywa a przychodzi co do czego i przeprasza. Przeszkadza on innym w grze. Był przy tej sytuacji też inny admin @ KinGu1.6

Tutaj screen: 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.