Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Teviz

Podanie o admina Teviz

Recommended Posts

Nick na Serwerze:Teviz

Dlaczego właśnie Ty:Często jestem na serwerze i widzę , że admini nie wchodzą , a cheaterzy i płaczące przedszkolaki na mikrofonie są ciągle.Chcę , aby serwer miał miłą atmosfere ale bez adminów jest to nie realne , więc myślę , że się przydam.

Doświadczenie:Miałem i mam admina.

Znajomość AMXX [1-10]:6/10

TeamSpeak 3:Tak

Sprawmy Mikrofon:Nie

Mutacja:Tak

Ile czasu spędzasz na serwerze:Aktualnie 1-2h dziennie ale za 6 dni są wakacje , więc będe grał z 3-4 h dziennie.

Jak długo jesteś z nami:Na serwerach CSowicze.pl gram około 3 miesięcy.

Dofinansowanie serwera 7,38 [tak/nie]:Tak

Link Do Game Tracker:http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.75:27075/

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By neksis
      Imie : Adrian Wiek : 15 Nick : Neksis SID : 106 Serial : 4AA1E55E4D7C13B7CEB2299521927643 Dlaczego akurat ty?: bo taki i jestem biedny xD a no i jezcze oczywiscie lubie pomagadz ludziom :D Czy posiadasz TS3: tak Znajomość Regulaminu (0-10): 9.5 Czy posiadasz mikrofon? : tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): 1 mam na imie Adrian 2 mam 15 lat 3 jestem śmieszkiemm xD 4 lubie placi z czekoladom i bananem Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: 5/6 godzin
    • By ~Shiz` MTA
      Imie : Kamil Wiek : 14 Nick : ~Shiz` SID : 60 Serial : 45FFD1930598A22D6293B7B072DCD453 Dlaczego akurat ty?: Bo z tego co słyszałem to mało jest SAFD. Czy posiadasz TS3: TAK Znajomość Regulaminu (0-10): 9-10 Czy posiadasz mikrofon? : TAK Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Wasz serwer MTA mi się spodobał. Dużo gram na komputerze i się nudzę więc znalazłem sobie zajęcie. Gramy również w cs 1.6/go/lol Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: tak +- 2h
    • By *DyLu*
      Imię: Dawid Wiek: 23 Nick: DyLu Link do twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807298810 oświadczenie w prowadzeniu serwera: Dość duże Co chciałbyś zmienić?: W sumie to nic,bardziej chodzi o pomoc i aktywność adminów Dlaczego ty?: Ponieważ dobrze wykonuje powierzone mi obowiązki i nikogo lepszego nie znajdziecie Kilka zdań o s obie: Nie lubię mówić o sobie, nie wypada Czy masz możliwość wspierania serwera finansowo? (tak/nie): tak Czy spełniasz wymagania? (tak/nie): Niestety brakuje mi kilku godzin lecz na bieżąco je gram,wystarczy spojrzeć na moje GT https://www.gametracker.com/player/dylu/54.38.63.53:27015/ Kontakt: STEAM/GG/FB/TS3  
    • By Mrs.Fuksiara CS:GO MOD #1
      Wymagania: 
      - Minimum 7 godzin na serwerze,
      - Brak banów za 'czity' i tym podobne,
      - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,
      - Opłacanie składek jako pomoc finansowa dla serwera.
      - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,
      - Minimum 16 lat albo mutacja. 
      - Jeżeli nie masz zamiaru płacić składek, nie pisz podania. 
      - Posiadanie mikrofonu
      - Wchodzenie na forum przynajmniej raz dziennie. 
      Wzór: 
      Imię:
      Steam/Nonsteam (podaj):
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?:
      Znajomość panelu amxx? (1-10):
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC):
      Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): 
      Kontakt:
      Link do GT:

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 7 dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.
    • By S3B!X Discord
      WYMAGANIA:
      - Ukończone 16 lat. (Bez wyjątku)
      - Znajomość regulaminu serwera
      - Zapraszać znajomych na discord
      - Minimum 2h dziennie czasu na discord
      - Minimum 20 sensownych postów na forum
      - Sprawny mikrofon
      - Mutacja
      - Umiejętność pracy w grupie
      - Komunikatywność

Wzór:
      Imię: Wiek: Twój Nick: Ile dziennie poświęcasz czasu na Discord?: Znajomość Discord (w skali 1-10): Coś od Siebie (min. 5 zdań): Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Kontakt: Mikrofon [TAK/NIE]: Mutacja [TAK/NIE]:  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.