Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
Aharon

(GS34)_Server_List_2.1.1

Recommended Posts

Nazwa pliku: (GS34)_Server_List_2.1.1<p>Autor: Aharon</p >Data wysłania: 18 cze 2016Kategoria: Aplikacje i modyfikacjeWitam,Opis:Aplikacja, która umożliwia dodawanie serwerów do tabeli, która jest wyświetlana na stronie głównej lub na każdej (ustawienie) stronie forum IP.Board 3.2.x+.Aplikacja korzysta z biblioteki GameQ, dzięki czemu obsługiwana jest duża ilość gier m.in. CS 1.6, CS:S, CS:GO, CS:CZ, TS3, VT, MineCraft, COD, COD2, COD4. Pełna lista gier: https://github.com/A...gameq/protocols. Dane z serwera (mapa, gracze, nazwa) są pobierane co X czasu przez system zadań (cronjob), dzięki temu serwer WWW nie jest obciążany.Po najechaniu kursorem i naciśnięciu na:
  • nazwę serwera: wyświetla się okno z informacjami: Na jakim systemie jest postawiony serwer, czy serwer jest zabezpieczony przez VAC, czy serwer ma założone hasło, protokół oraz ilość botów na serwerze.
  • nazwę mapy: wyświetla się okno z miniaturką mapy, która jest pobierany z serwera WWW. Można zmienić, aby miniaturki były pobierane z np. gametracker. Dodatkowo po samym najechaniu na nazwę mapy, wyświetla się w toltip-ie nazwa następnej mapy, jeśli jest ustawiona i nie jest to taka sama mapa jak aktualna.
  • ilość graczy: wyświetla się okno z listą graczy oraz fragami i czasem spędzonym na serwerze.
Scan:https://virustotal.com/en/file/398acf71d39af6ce78add254b40a20583ab1d022c85ca4b1b28e54f26ff18c3c/analysis/1466255603/Pobierz plik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.