Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Orzechowsky

Podanko Orzechowsky

Recommended Posts

Nick na Serwerze: Orzechowsky
Dlaczego właśnie Ty: spędzam dużo czasu na serwerze  5-7 godzin na dobę i mam doświadczenie :) myślę ze będę przydatny na forum jak i w grze.
Doświadczenie:Znajomość AMXX [1-10]: 9.5
TeamSpeak 3: Mam
Sprawny Mikrofon : Tak
Mutacja: Tak
Ile czasu spędzasz na serwerze: 4-7 godzin w weekendy dłużej i o rożnych porach
Jak długo jesteś z nami: Ponad 4 miesiące
Składka miesięczna [11.07zł] (TAK/NIE): to zależy od moich finansów ale raczej tak
Link Do Game Tracker: http://www.gametrack...6.83.241:27166/
5 reklam sieci: No jednya reklama w tej chwili to na fb posiada 189 polubienia jęsli trzeba mogę zrobić reklame inna.

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mentek DD2 #1
      Imię: Kamil
      Twój nick na TS3: Mentek
      Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ  mam dużo czasu i chce pomóc i  znam sie na tym bardzo dobrze 
      Ile czasu spędzasz na TS3: Od 6 do 10 h    
      Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie 
      Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8/10
      Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Dobre     znam sie na tym bo juz mialem podobną range  na innym Ts 
      Posiadasz sprawny mikrofon (Tak/Nie):Tak 
      Czy przeszedłeś mutację głosu (dot. płci męskiej): Tak   
      Kontakt: Fb  ma administracja 
    • By SlaweQ
      Imie : Sławek Wiek : 16,3/4 Nick : SlaweQ SID : Jak serwer będzie otwarty to podam, bo nie pamiętam. Serial : 0DD54F13220AD276BC2200DB1E4543F2 Dlaczego akurat ty?: Składam podanko, ponieważ chcę pomagać ludziom, gasić pożary oraz ściągać koty z drzew :D Czy posiadasz TS3: Tak Znajomość Regulaminu (0-10): 10/10 Czy posiadasz mikrofon? : Tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Sławek, wcześniej służyłem jako strażak na tym otóż serwerze. Lubię zwierzęta, sam mam kota i psa. Za trzy miesiące mam urodzinki Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: 2-4h
    • By INHUMAN REACT
      Nick: INHUMAN REACTOR KAPITAN KOX
      Doświadczenie (w byciu adminem):2 razy dd2 i jb
      Znajomość AMXX (W skali 1-10):8
      Staż w CS-sie:5 lat
      Steam / NonSteam: Steam(ale tylko na pw wyslę)
      Dlaczego Ty:mało adminów przyda sie pomóc
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4-6 godz
      Kontakt: kubakosmieja2@wp,pl
      Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/INHUMAN REACTOR KAPITAN KOX/54.38.63.53:27015/
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:Tak
    • By Buuu.
      • Imię: Łukasz
      • Nick: Buuu.
      • Doświadczenie: 8lat, z przerwą roczną.
      • Obsługa AMX [0-10]: 8
      • Platforma [S/NS]: NS niestety, ale mogę załatwić steama, to nie problem.
      • Link do GT: Zmieniłem Nick. Nowy : https://www.gametracker.com/player/Buuu./147.135.197.51:27015/         Stary : https://www.gametracker.com/player/Bury/147.135.197.51:27015/

• Dlaczego Ty?: Chce wspomóc serwer, żeby innym sie przyjemnie grało. Również chcę, żeby panowała na serwerze tzw. " Kultura" ponieważ często widzę jak gracze sie wyrywają, często używają wulgaryzmów typu " frajerze, cwelu, kurwo". Chce również zwalczać cheaterow także chce by zapanował porządek.
      • Składka: Akurat sie składa, że wypłata powinna z dniem jutrzejszym przybyc na konto, także przelewik.
      Chciałbym dodać coś od siebie, Witam wszystkich zgromadzonych, co czytają mój post, wiele mmie pewnie kojarzy, nick " Buuu. ", oraz stary " Bury ". Interesuję sie strażą pożarną. Nawet jestem w takowym " OSP " od roku czasu, było to moje marzenie. Również interesuje się sportem. Konkretnie siatkówka. Lubie język angielski, znam biegle. 
      Chyba to tyle, DUŻO GRAGOW! Udanej gry. GL&HF MORDY
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.