Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
100PER

Prośba o odbanowanie

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Zła nazwa tematu.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By VeriVru
      Twój nick: ✪VeriVru Data bana: 13.10.2019 Powód bana: Genaral Cheating Opis sytuacji: Mam w configu zmienianie grupek pod WASD i zwiększenie sensitivity pod v, screen configu w załączniku. Serwer: 3 Mapy - CsGo

• By eXe.Mister
      Nick z serwera: Nick admina banującego: Powód bana: Czym zawiniłaś/eś (krótkie wyjaśnienie):  Na jak długo otrzymałeś bana:  
    • By Debecik
      Opis sytuacji: Witam, chciałbym jeszcze raz wyjaśnić sytuację. Otóż mój brat włamał mi się na konto steam oraz dostał bana za cheatowanie. Na moim SID ( STEAM_0:0:461186038 ) widoczny jest tylko ban na 5 min za AntiSS.cfg oraz "oschlon",  jest on spowodowany tym, że nie miałem pojęcia o tym że takowy się znajduje w plikach, po tym incydencie regularnie sprawdzam pliki. Drugi SID ( STEAM_0:0:468373619 )należy do mojego brata i jest to SID użytkownika któremu udostępniono grę na komputerze. Proszę o odbanowanie mojego SID'u i danie bana na SID drugiego użytkownika. 
      Nick: Debecik ;-;
      serwer: AIM/HS
      Admin banujący: secret of mana
      Data zdarzenia: 25.08.2019 - 02:08:33
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/9607.html
      @ Rambooo @ Chrobras AIM HS @ eQdemolka AIM HS
    • By koTiONe
      Nick z CS: koTiONe
      Serwer:  CS:GO 3 maps
      Admin banujący: Kato'w
      Opis sytuacji: Padło kilka głów, któryś z adminów dostał 2 razy skan przez bramę na midzie.
      Link do bana: klik
      Link do demka(sourcebans pokazuje złe czasy): klik
      Link do mojego profilu steam: koTiONe

Grę wyłączyłem mam tylko screena:

Zacząłem przeglądać demko i trafiłem na bardzo interesujący moment. Fajnie widać kto lata na "WH" na serwerze:

Całkiem wysoka kultura osobista Panie...
      §3. Postanowienia ogólne:
      2) Wszelkie przejawy chamstwa, nietaktu, braku kultury, fałszywych oszczerstw, szantażu, prześladowania, stalkingu będą surowo karane i zwalczane. 

Mam 3860 przegranych godzin więc to raczej nie "Random" i proszę przestań mnie wyzywać i obrażać na moim profilu steam.
      No więc czekamy na rozpiskę demka. I pytanie do Moderatorów czy skargę na temat gry wyżej wymienionego Pana mogę kontynuować tutaj czy muszę założyć nowy wątek?

Moje 2 minuty z serwera, jedyny moment gdzie nawet ja bym sobie coś zarzucił nastąpił wtedy kiedy Kato'w dostaje drugiego hs na miedzie, był to jednak czysty przypadek. Reszta ruszyła w stronę longa i oddałem pusty strzał na szybko by z nimi iść, zresztą nawet słychać ,że sam zacząłem się z tego śmiać, fuks i tyle.

• By shadowcs
      Nick:  fauster
      Serwer: CSowicze.pl [AIM/HS] [ONLY_STEAM] (aim_00)
      Admin banujący:  
      NAPIERDALACZ WEGORZY GAMiNK.37 Data zdarzenia: 06.08.19 - 15:27:45
      Opis sytuacji:  Podszywanie sie po inny nick
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php):  https://amxbans.csowicze.pl/bans/8482.html
      Wycinek z konsoli:  
      NET Ports:  server 27015, client 27005
      Server IP address 192.168.0.10:27015
      Connecting to 51.68.135.106:27015...
      Connection accepted by 51.68.135.106:27015
      * Przywileje ustawione 

BUILD 1267 SERVER (0 CRC)
      Server # 64
      [AMXBans] =============================================== 
      [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
      [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
      [AMXBans] Zbanowany Nick : fauster 
      [AMXBans] Powod : ' podszywanie sie ' 
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 
      [AMXBans] Twoje IP : ' 88.156.128.83 ' 
      [AMXBans] =============================================== 
      Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
      Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.