Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
CYCUSZKI

Problem z flagą

Recommended Posts

Guest esej

zgaduje że jest to flaga dająca dostęp do amx_rcon lecz moge się mylić ;) chodzi mi o flage "I"

Guest esej

i nie wiem co ma zrobić może jeszcze będę szukał innych Flag szukac w czoraj nie mogłem nic zrobić

Przepraszam pomyłka - chodziło mi o flage L :)

Guest esej

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: zamykam

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Jessa
      Witam zwracam się z prośbą o spradzenie serwera,nie grałam dwa dni, dziś wchodzę na serwer no i się grać nie da...
      Strasznie przycina na serwerze,i to nie jest wina ani mojego internetu itp,bo ping miałam normalny. Pytałam również innych graczy czy mają problem z grą i im przycina i kilka osób na serwerze potwierdziło mi ten sam problem. Mam nadzieję,że ktoś w wolnym czasie luknie na serwerek i zobaczy co jest grane

• By phansergiusz
      Witam 
      mam słuchawki  jbl Bluetooth z wbudowanym mikrofonem wszędzie mi działa mikrofon a w cs 1.6 mi nie działa 
      wiecie co zrobić żeby działało ? 
    • By Jerry
      Witam.

Od paru miesięcy co chwilę gdy gram turnieje na mapach typu: de_mirage, de_dust2 i de_cache wyskakuje mi ten błąd. Stosowałem metod na wsparciu steam, ale żadne nie pomogło. Może wy wiecie jak to naprawić?

Nie wiem czy dobry dział.
    • By kuuergames
      Witam nie wiem czy dobry dział wybrałem ale szukam pomocy z FPS-ami w grze CS:GO

Mianowicie mam w grze 30-50 fps i bym chciał więcej szukam dobrej porady np. Ustawienia NVIDI i inne proszę o pomoc !!!!!!!!  bo wiem że na takim sprzęcie mogę mieć więcej FPS

Tutaj macie zdjęcie moich podzespłów

Do tego mam jeszcze taką kartę graficzną:

Nvidia Geforce 610M

Proszę o jakieś ustawienia w nvidii i inne porady żeby mieć więcej fps

czasami mam 80 fps ale one spadają 

• By TheProTHC.exe
      Mam mały problem gdy odpalam podanie wyskakuje mi coś takiego (dodałem załącznik) Nikt nie może zobaczyć podania ani się w nim wypowiedzieć proszę o szybko pomoc

LINK DO PODANIA: https://csowicze.pl/topic/51758-podanie-na-admina-lampard~/

@ RumcajsJumper @ Matixen

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.