Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
Mategros

Adam Nawałka: nie ma strachu przed Niemcami.

Recommended Posts

- Nie analizuję szans, czy wcześniej było nam łatwiej grać z Niemcami czy trudniej. Drużyna cały czas się rozwija i robi postępy. Jesteśmy dobrze przygotowani do turnieju, nie ma strachu - przyznał na konferencji prasowej przed meczem z Niemcami Adam Nawałka, trener reprezentacji Polski.

 

- Nie ma szans na występ Wojtka Szczęsnego w meczu z Niemcami. Taką decyzję podjął lekarz reprezentacji, jutro podam skład i zawodnicy dowiedzą się, kto broni. Nie można określić, jak długo potrwa rekonwalescencja Wojtka, miejmy nadzieję, że będzie przygotowany na mecz z Ukrainą. Takie nadzieje wyraził lekarz - potwierdził fatalne doniesienia selekcjoner.

 

REKLAMA

 

- Nie analizuję szans, czy wcześniej było nam łatwiej grać z Niemcami czy trudniej. Drużyna cały czas się rozwija i robi postępy. Jesteśmy dobrze przygotowani do turnieju, nie ma strachu. Tak było w spotkaniu w Warszawie, czy we Frankfurcie, tak też będzie w czwartek. Chcemy rozegrać ten mecz według naszej strategii, mamy konkretny plan - zapewnił Nawałka przed drugim pojedynkiem Biało-Czerwonych.

 

 

- Pamiętam spotkania przeciwko reprezentacji Niemiec jako piłkarz. Pierwszy zremisowany w mistrzostwach świata w Argentynie. Bardzo wyrównany, byliśmy wtedy bliżej zwycięstwa, ale to moja subiektywna ocena. Było to dobre spotkanie, zaawansowane taktycznie. Jacek Gmoch przywiązywał do tego dużą wagę, była to partia szachów. Drugi mecz pamiętam słabiej, bo przegraliśmy. Wymazałem z pamięci, ale ślad pozostaje - przyznał selekcjoner.

 

- Nie ukrywam, że bardzo dużo rozmawiam z zawodnikami na temat meczu, wykorzystuję doświadczenie moich piłkarzy, cenię sobie ich spostrzeżenia. To nasza wspólna taktyka, wspólna myśl, która prowadzi do zwycięstw - zaznaczył opiekun polskiej reprezentacji.

 

- Nasze przygotowanie przedmeczowe przebiegają według wcześniej ustalonego rytmu. Jest analiza pod względem taktycznym, również indywidualne uwagi co do gry poszczególnych rywali, jak również przygotowanie naszej strategii. Nic się nie zmieniło od pierwszego dnia naszej pracy. Każdy mecz to kolejne wyzwanie - dodał Adam Nawałka.

 

- To, że zdecydowałem się na wystawienie Bartka Kapustki w meczu z Irlandii Północną nie nazwałbym odwagą, raczej starannym rozeznaniem możliwości naszych zawodników. Analizujemy ich, znamy atuty, stąd taka, a nie inna decyzja. Nie doszukiwałbym się w tym odwagi - opisał swoją decyzję trener Polaków.

 

- Atuty Niemców? Dobra organizacja gry, wysoki poziom każdego zawodnika. To jedna z najlepszych drużyn na świecie, prezentująca ciekawy futbol. Wiemy, jak grają, w rozmowach z zawodnikami prowadzimy przygotowania do tego meczu - stwierdził trener Biało-Czerwonych.

 

- Historyczne zwycięstwo z Niemcami było ważne w kontekście budowy naszej drużyny. To był istotny krok, żebyśmy robili postępy, natomiast uważam, że to stałoby się wcześniej czy później. Mamy bardzo dobrych zawodników, grających w najlepszych klubach Europy i wygrana była kwestią czasu. Szybko postaraliśmy się zbudować dobrą drużynę, zarówno pod względem organizacji gry, jak i kolektywu. Było to ważne zwycięstwo, ale zaplanowane - zakończył Adam Nawałka.

 

Źródło: http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/euro-2016,gs6kvn

Edited by Mategros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By PsychO.
   Dostałem bana na czatbox niby za spinanie? Co to ku*rwa ma być?
  • By terrorist0p
   Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP
    
   Zasady rozgrywki:
   Obowiązkowo gramy dynamicznie! Zabrania się nadmiernego kampienia.        [!] Kampienie to inaczej chowanie się się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
   Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenie na tekstury. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. Można rashować po upływie 60 sekund od rozpoczęcia się rundy.       [!] Można rashować pod warunkiem zostania 3VS3 lub mniej graczy.
   Zabrania się wyzywania, obrażania, skłócania innych graczy.       [!] Na serwerze można przeklinać, używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lecz z umiarem.
   Zabrania się nadmiernego używania wulgaryzmów. Zabrania się reklamowania innych stron www. Zabrania się wypowiedzi w podaniach o Admina poprzez osoby, które na serwerze nie grają.  
    
   Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
   Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • By Mrs.Fuksiara
   Oktoberfest to takie Polskie dożynki, inaczej znane jako festiwal ludowy. Wszyscy ubierają się w specjalne stroję i świetnie się bawią! 

   Dożynki organizowane są w Monachium (Niemcy)  od 1810 roku. Na całym świecie Oktoberfest jest znany również jako Święto piwa, nie bez powodu, bowiem w ich zwyczaju jest sprzedawać piwo w litrowych kuflach!


   Celem Oktoberfest było zużycie piwa pozostałego po sezonie Browarskim, zanim zaczęto wytwarzać nowe.
   Bawarskie prawo czystości zezwalało na warzenie piwa tylko od 29 września do 23 kwietnia.
   Dlatego też przypadały tego typu festyny właśnie na okres przełomu września i października.
   Oktoberfest na Początku miał przyjąć charakter sportowy(dawniej były to igrzyska), aczkolwiek w 1880 roku władze zezwoliły na sprzedaż piwa.

   Piwa:
   Wedle przepisów Oktoberfestu swoje piwo serwować mogą jedynie monachijskie browary, które warzą zgodnie z Bawarskim Prawem Czystości z 1487 roku i podobną normą niemiecką z 1906 roku.

   Do browarów tych należą:
   - Spaten-Franziskaner
   - Bräu Augustiner
   - Paulaner Hacker
   - Pschorr Hofbräu Löwenbräu
   Wszystkie one oferowały tradycyjne bawarskie piwo marcowe o zawartości alkoholu do 6,2%.
   Charakteryzuje się ono bursztynową barwą i przewagą słodkich nut słodowych nad goryczką chmielową.
   Obecnie piwa serwowane na festynie nazywa się Oktoberfestbier i w stylu są bardziej podobne do popularnego w wielkich koncernach lagera niż do dawnego piwa marcowego.

   W tym roku trwają od soboty 21 września do niedzieli 6 października.
   /Żródła: Strony niemieckie o oktoberfest oraz wikipedia ;3 
  • By Tomi3321
   Nick:Tomi Serwer:Only DD2 #2 Admin banujący:mefedronix Data zdarzenia:Wczoraj Opis sytuacji:Grałem normalnie jakieś 20 minut z początku strasznie mi szło pózniej się rozkręciłem zaczełem lepiej grać wchodziły głowy i pan mefedronix postanowił mi dać bana nie wiem za co i dlaczego w Amxxbanie nie ma mojego bana chciał bym wyjaśnić to zdarzeńie bo to straszne dziwne koleszka który mi daje admina po to by banować nie rozumiem czekam na wyjaśnienia Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html):Nie ma mojego bana w AmmxBans Wycinek z konsoli:Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole Ps : To na prawdę jest  już śmieszne + tego miałem już demko po którym UBT dał mi UB z potwierdzeniem że jestem czysty czekam na rozpiskę pozdrawiam 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.