Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Mategros

Adam Nawałka: nie ma strachu przed Niemcami.

Recommended Posts

- Nie analizuję szans, czy wcześniej było nam łatwiej grać z Niemcami czy trudniej. Drużyna cały czas się rozwija i robi postępy. Jesteśmy dobrze przygotowani do turnieju, nie ma strachu - przyznał na konferencji prasowej przed meczem z Niemcami Adam Nawałka, trener reprezentacji Polski.

 

- Nie ma szans na występ Wojtka Szczęsnego w meczu z Niemcami. Taką decyzję podjął lekarz reprezentacji, jutro podam skład i zawodnicy dowiedzą się, kto broni. Nie można określić, jak długo potrwa rekonwalescencja Wojtka, miejmy nadzieję, że będzie przygotowany na mecz z Ukrainą. Takie nadzieje wyraził lekarz - potwierdził fatalne doniesienia selekcjoner.

 

REKLAMA

 

- Nie analizuję szans, czy wcześniej było nam łatwiej grać z Niemcami czy trudniej. Drużyna cały czas się rozwija i robi postępy. Jesteśmy dobrze przygotowani do turnieju, nie ma strachu. Tak było w spotkaniu w Warszawie, czy we Frankfurcie, tak też będzie w czwartek. Chcemy rozegrać ten mecz według naszej strategii, mamy konkretny plan - zapewnił Nawałka przed drugim pojedynkiem Biało-Czerwonych.

 

 

- Pamiętam spotkania przeciwko reprezentacji Niemiec jako piłkarz. Pierwszy zremisowany w mistrzostwach świata w Argentynie. Bardzo wyrównany, byliśmy wtedy bliżej zwycięstwa, ale to moja subiektywna ocena. Było to dobre spotkanie, zaawansowane taktycznie. Jacek Gmoch przywiązywał do tego dużą wagę, była to partia szachów. Drugi mecz pamiętam słabiej, bo przegraliśmy. Wymazałem z pamięci, ale ślad pozostaje - przyznał selekcjoner.

 

- Nie ukrywam, że bardzo dużo rozmawiam z zawodnikami na temat meczu, wykorzystuję doświadczenie moich piłkarzy, cenię sobie ich spostrzeżenia. To nasza wspólna taktyka, wspólna myśl, która prowadzi do zwycięstw - zaznaczył opiekun polskiej reprezentacji.

 

- Nasze przygotowanie przedmeczowe przebiegają według wcześniej ustalonego rytmu. Jest analiza pod względem taktycznym, również indywidualne uwagi co do gry poszczególnych rywali, jak również przygotowanie naszej strategii. Nic się nie zmieniło od pierwszego dnia naszej pracy. Każdy mecz to kolejne wyzwanie - dodał Adam Nawałka.

 

- To, że zdecydowałem się na wystawienie Bartka Kapustki w meczu z Irlandii Północną nie nazwałbym odwagą, raczej starannym rozeznaniem możliwości naszych zawodników. Analizujemy ich, znamy atuty, stąd taka, a nie inna decyzja. Nie doszukiwałbym się w tym odwagi - opisał swoją decyzję trener Polaków.

 

- Atuty Niemców? Dobra organizacja gry, wysoki poziom każdego zawodnika. To jedna z najlepszych drużyn na świecie, prezentująca ciekawy futbol. Wiemy, jak grają, w rozmowach z zawodnikami prowadzimy przygotowania do tego meczu - stwierdził trener Biało-Czerwonych.

 

- Historyczne zwycięstwo z Niemcami było ważne w kontekście budowy naszej drużyny. To był istotny krok, żebyśmy robili postępy, natomiast uważam, że to stałoby się wcześniej czy później. Mamy bardzo dobrych zawodników, grających w najlepszych klubach Europy i wygrana była kwestią czasu. Szybko postaraliśmy się zbudować dobrą drużynę, zarówno pod względem organizacji gry, jak i kolektywu. Było to ważne zwycięstwo, ale zaplanowane - zakończył Adam Nawałka.

 

Źródło: http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/euro-2016,gs6kvn

Edited by Mategros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By ~Shiz` MTA
   Nick: ReDKillerS | ~Shiz` Serwer: DD2 #1 Admin banujący: Nie mam pojęcia Data zdarzenia: Nie mam pojęcia Opis sytuacji: probuje wejsc na serwer nagle patrze perm no spread... Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): Nie mam Wycinek z konsoli: [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : TryHard_ Akami_ ' '  [AMXBans] Powod : ' NoSpread [Detected] '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_1 : 0 : 1433590954 '  [AMXBans] Twoje IP : ' 82.160.150.245 '  [AMXBans] =============================================== 
  • By drenn
   Dnia 11.05.19 w sieci pojawił się dość wstrząsający film dokumentalny autorstwa Tomasza Siekielskiego, który od tego krótkiego czasu posiada już ponad 8,5 mln wyświetleń w serwisie Youtube. Co takiego zawiera? Autor opowiada o ofiarach księży pedofilów a także spotyka się z kilkoma z nich. Dochodzi nawet do konfrontacji z samymi przestępcami. 
   Film po raz kolejny porusza problem "przestępców w sutannach", którzy nawet przyłapani na swych okropnych uczynkach często nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny, a jedyne co się robi to przeniesienie ich do innej parafii. Poruszany jest też problem ukrywania przestępców przez ich przełożonych.
   Sami duchowni proszeni o komentarz często bagatelizują sprawę lub twierdzą nawet, że film jest STRONNICZY. Niewielu przyznaje, że taka produkcja była potrzebna by uświadomić jaki problem istnieje w kraju. 
   Najciekawsze jest jednak to, że część z opraców nawet nie poczuwa się do winy zganiając wszystko na ofiary lub Szatana.
    
   W sieci pojawia się wiele komentarzy, głównie z zapytaniami dlaczego tacy ludzie nie siedzą w więzieniach. Sam przeglądając komentarze pod filmem trafiłem na ciekawy cytat: "kiedyś przestępców wieszano na krzyżach, dziś krzyże wiszą na szyjach przestępców".
    
   Pozostaje mieć nadzieję, że w końcu tego typu sprawy przestaną być zamiatane pod dywan, a sami winni jak i ludzie, którzy ich kryją zostaną w końcu osądzeni przez sądy.
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.