Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane CSowicze.pl na telefonie ?!


krzylop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taką propozycje a mianowicie żeby zrobić csowicze aplikacje dzięki której możemy w nią wejść popisać na sutboxie zobaczyc tematy czy cos innego myślę że taka aplikacja była by bardzo potrzebna zwłaszcza że jak się wchodzi na strone przez telefon to albo sie klika pół godziny temat to jeszcze przytym strona strona się zmniejsza i zwiększa co jest straszliwie denerwujące. Myślę że pomył jest bardzo dobry a wielu z was posiada telefon z androidem więc aplikacja na telefon była by Ok.

Pozdrawiam. krzylop12

Pomogłem ? Daj +, to nic nie boli a mordka się cieszy :D

bfc5bacea1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu, jeżeli masz Android'a możesz bezproblemowo siedzieć na naszym. Ja tak robię

-shoutbox dziala

-pisanie tematów także

-reputacja all działa.

 

Uważam że przynajmniej 80% naszych użytkowników nie ma telefonów na Javie.

Jest aplikacja na stronę żeby zrobić ale to wtedy brzydka wygląda

Przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za te strony cały czas się  pomniejszają i niekiedy trzeba klikać parę razy żeby wysłać temat :)

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajną opcją na androida jest opcja 'tapatalk', może jak już to zakręcić się przy takim rozwiązaniu...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&hl=pl

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

las3rr mysle ze forum raczej nie bedzie reklamowac takich programow poniewaz moga one byc plactne a taka aplikacje nietrudno zrobic i to moze nawet duzo lepsza

 

 

Edit by Rumcek: + warn za 2 wiadomości pod rząd - spam

Pomogłem ? Daj +, to nic nie boli a mordka się cieszy :D

bfc5bacea1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

las3rr mysle ze forum raczej nie bedzie reklamowac takich programow poniewaz moga one byc plactne a taka aplikacje nietrudno zrobic i to moze nawet duzo lepsza

skoro twierdzisz że aplikację nie trudno zrobić to na co czekasz? w dodatku taką żeby współgrała z forum, ale skoro twierdzisz że bezpłatna aplikacja jest płatna, to korzystanie z tego forum też posiada abonament rotfl.GIF

z tapatalku korzysta liczna część for tematycznych począwszy od smartfonowych po gamingowe

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dorby, jestem na tak.

Nigdy nie ufam, wiesz o tym.

I nie mogę ci nic dać bo sam żyję bez floty.

Czasem wybucham, wiem o tym.

Czasem nie słucham, wiem o tym.

Nigdy nie ufam, wiem o tym.

Ale nic nie uspokaja mnie tak jak jej dotyk...

2159---Anduril-Fantasy-Movie-Sword.png

ewae.pngphoto.jpgewae.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie aplikacji by np rumcajs nie jest platne o ile wiecie android jest darmowym oprogramowaniem wiec nie bedzie najmniejszego problemu a laser skoro uwazasz ze moze bedzie lepiej przez ta aplikacje to rob sobie co chcesz tam forum i cala siec nie bedzie reklamowac jakis amerykanskich programow nie dosc ze reklama to jeszcze beda zarzalenia ze cos nie dziala lepiej zrobic wladna aplikacje :)

Pomogłem ? Daj +, to nic nie boli a mordka się cieszy :D

bfc5bacea1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż musiałem wejść na Twój profil i sprawdzić wiek - trafiłem...

zrób aplikację forumową, podrzuć ją h@ (niech ją sprawdzi), bo skoro uważasz że wszystko jest tak łatwe jak Tobie się wydaje, to zrobienie takiej aplikacji Tobie zajmie chwilę, a ja poczekam i ją obejrze :)

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dla mnie takie ltwe ale chyba w tej aplikacji co podales chyba nie da sie takpoprostu tego zrobic i znow podkreslam ze jest to reklama tak jak bysmy promowali tten program

Pomogłem ? Daj +, to nic nie boli a mordka się cieszy :D

bfc5bacea1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsunęliście mu dobry pomysł na reklamę :) Jak wiadomo, każda aplikacja na PLAY się ujawnia, więc (nawet mnie) innych zżera ciekawość. Ściągną, zobaczą i proszę, jest troszkę ludzi na forum :). Oczywiście, jestem ZA

64169533912195030328.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem i na tak, i na nie. Dlaczego? Na normalnej wersji komputerowej wszystko działa bez zarzutu, aczkolwiek na tapatalk zżera mniej transferu internetowego, jeśli ktoś wykupuje pakiet sieciowy. Jak Administratorzy się czują na siłach, to niech robią. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moje pytanie brzmi kto by się tym zajął - pomógł? Bo dla mnie by to była nowa rzecz do zrobienia także trudności bym miał.Osoby zainteresowane proszone są na gg: 34401105 by obgadać dalsze sprawy.

 

/zamek

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie