Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane A taka propozycja


kuben216

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym wam zaproponować nowe rs (mogę zrobić) , przenikanie graczy przez całą rundę (np : nowi gracze lub tzw "dzieciaki" blokują i to denerwuje np jak w bramie na B jakiś dzieciak zawsze i to zawsze stoi w tych zasranych dzwiach ) , vote jak cheater gra to żeby można go zbanowac jak admina nie będzie i mógłbyś naprawić mutowanie graczy ? O 15 dzieciaki wracają po szkole i Patola się dzieje .

 

 

Pozdrawiam :D

 

@edit

 

Jak coś mogę pomóc (programista były z multi-heada) :/ PW

 

@edit 2 xd

 

I jeszcze chciałbym zaproponować medale za 1 , 2 i 3 miejsce (oczywiście złoty srebny i brązowy dla graczy którzy mają najwięcej killi ) i ranking medali kto ma najwięcej itp pod komendą /medale (mogę podesłać kiedyś napisałem taki pluginek )

Edytowane przez kuben216
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

-Co do RS'ów, propozycje takie już były i zostały odrzucone (jest to serwer klasyczny i tego typu dodatki są zbędne),

 

-"Przenikanie graczy" ta propozycje również została odrzucona z tego co mi wiadomo. Czasami trafią się gracze, którzy wykorzystują to aby utrudniać innym grę ale w takim przypadku należy to zgłosić do admina. Natomiast jeżeli gracze potrafią się zgrać to mogą wykorzystać to aby dostać się w różnego rodzaju kampy itp.

 

-/Vote tutaj mam mieszane uczucia... ponieważ jest to dobra propozycja aby gracze pod nieobecność admina mogli pozbyć się z serwera odpaleńców itp. ale... pewnie znajdą się osoby, które będą nadużywać tej komendy np. ktoś kogoś zdenerwuje lub będzie grał lepiej od niego to od razu /vote do tego koledzy lub inni "amatorzy" pomogą i niewinny gracz dostaje bana.

 

-/mute sprawdziłem teraz i faktycznie nie działa, po zmutowaniu gracza nadal go słychać, więc należy to naprawić.

 

-Co do medali jestem na NIE, jest to serwer KLASYCZNY, więc niech w jak największym stopniu taki pozostanie, dodawanie tego typu pluginów jest zbędę moim zdaniem.

 

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja opinia  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa servera sama za siebie mówi chociaż nie ukrywam, że te medale to takie małe urozmaicenie dla graczy, którzy grają dla statystyk. Rs'y, przenikanie i voteban na nie, mute do naprawy. Moje skromne zdanko. :)

tumblr_inline_mkjzmp3F061qz4rgp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: 1 temat 1 propozycja + nazywaj temat pod propozycje

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie