Skocz do zawartości

Zablokowane bad guy adminem?


bad guy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: bad guy [ BAD MEETS EVIL ]
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): admin na kilku małych serverowniach do 2012 roku, potem długo jako multi admin cs-lamers
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10
Staż w CS-sie: zacząłem grę w 5 klasie podstawówki, swojego steama zakupiłem we wrześniu 2k11 (skradziony)
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: Nie będę pisać, że chcę pomóc w zwalczaniu czitów, bo to jest wiadome. Bardziej moim celem jest sprzątanie i nie dopuszczanie do robienia się  tzw "obory". Myślę, że jestem obecnie dosyć osobą bezstronną jeśli chodzi o relacje na serverze z graczami. Jeśli chodzi o bany to mam surową rękę, ale sprawiedliwą (tak mi się wydaje). Na poprzedniej serverowni, gdzie byłem multiadminem nie złożono na mnie ani jednej skargi ani nie zostałem również zdegradowany. Czuję, że taka persona jak ja przyda się wśród @ DD2 #Classic. Jeśli chodzi o forum to da się nadrobić, choć nie lubię pisać głupot i nabijać postów. Wszystkie wymagania są na +.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: nie mniej niż 3h
Kontakt: STEAM
Link do GameTracker'a: na nicku bad guy aka white (J) 21h, obecnie bad guy [ BAD MEETS EVIL ]
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: TAK, ale jak to się mawia "byle do dziesiątego"

 

Jim-Carrey-Thumbs-Up.gif

 

 

 

 

tumblr_inline_mkjzmp3F061qz4rgp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie