Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie #1 Mordy ;)


PR0STO.

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum; - Oczywiście [ nawet 6 razy ^^ ] +
- Minimum 16 lat; [ Ale trafiliście dokładnie 16 ;) w Lipcu 17 ;p ] +
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; [ Nie jednak gram codziennie od 3 dni i da rade nadrobić do jutra ;) ]
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; [ Przed napisaniem każdego podania zapoznaję się z każdym regulaminem więc nie ma problemu / Przestrzegam i tak zostanie. ]
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; [ Jeżeli dawanie dobrego przykładu to nie cheatowa'nie czy brak wulgrayzmów w wymowie oraz pisowni to jak najbardziej spełniam kryteria ]
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; [ Popytajcie coś tam o mnie wiedzą mówią na mnie Krzywy :D .. Już się przyzwyczaiłem i zaprzyjaźniłem z wieloma graczami. ]
- Minimum 12h przegrane na serwerze; [ Gram od niedawna. Myślę , że nie jest to większy problem , ponieważ jestem codziennie. Popytajcie^^ ]
- Obowiązkowo aktywne konto steam; Oczywiście jednak komputer z drewna ;/ i nie idzie grać na Steam ;/ Jednak mogę udowodnići w każdej chwili wejść.
- Posiadanie mikrofonu; Baa ;) Ma się takie sprzenty :D
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania. [ Mam płacić za sprawowanie opieki :) ? Jeśli tak to podziękuje próbuję raz 2 nie będę. Jeśli chodzi o pieniądze. :) ]

Wzór podania:

Nick:PR0STO.
Wiek:16 w lipcu 17 ;)
Doświadczenie (w byciu adminem): Adminem byłem x2 na DD2 x1 na GO:MOD i x4 na JB ^^
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Jeżeli o to chodzi nie potrafię napisać własnego pluginu 9/10 :3
Staż w CS-sie: Gram od 8 roku życia. Czyli 8 lat zaraz wpadnie 9 ^^
Steam / NonSteam: STEAM jak pisałem wcześniej.
Dlaczego Ty:Ehh.. Dlaczego ja powiem tak.. Składam podanie , ponieważ nie widzę adminów nie tyczy się to wszystkich.. Jednak nie macie ich zbyt wielu no może i macie , ale nie wchodzą na serwer dzisiaj graliśmy połowa serwera uciekła , bo wpadło 3 odpałów.. a ja takim sytuacją chciałbym zaradzać :) ..
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-5 h w przelocie 6 ^^
Kontakt: GG / STEAM / FORUM
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/PR0STO./80.72.33.61:27175/- Nadrabiam właśnie godzinki.
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Nie pisałem już wcześniej dlaczego.

POZDRAWIAM :) Liczę na Pozytyw mordki ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm:

 

+Wiek,

+Staż w CS (bo na Forum jednak jesteś kilka dni),

 

+/- Steam (Posiadasz Steam, aczkolwiek admin powinien grać na koncie Steam a nie tylko je posiadać),

+/- AMXX 9/10 (Nie jestem pewien czy mówisz prawdę, lecz właściciel serwera łatwo to może sprawdzić),

+/- GT (Widziany na serwerze, jednak w GT szału nie ma - 5 dzień na serwie...),

 

-Podanie Mnie osobiście średnio przekonuje,

Składka (Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania.)

 

Jestem na NIE, główny powód to obowiązkowa składka, dodatkowo nie jestem przekonany co do AMXX oraz Steam, po za tym zbyt krótki staż na Serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie masz nawet 10h przegranych na serwerze; marna aktywność.

- Słabe podanie, chaotycznie napisane.

- Krótki staż na serwerze.

+ amxx, wiek, doświadczenie.

Pograj dłużej na tym serwerze, póki co jestem na nie.

GGBWl7f.gif

GG: 20772274 | Steam: Enigmatyczny | TS3: Enigmatyczny | PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

-Piszesz że grasz 6h dziennie, grasz 3dni czyli powinieneś mieć 18h masz nie całe 10

-składka ,,Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania."

-9/10 amx i nie potrafisz napisać pluginu.

 

Pograj trochę daj się poznać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie