Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Rezygnacja dkS


DEKZE (dkS)

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaj

na Turnieju się odpaliłeś :)

więc rezygnujesz szybko z rang i odchodzisz z sieci 

powodzenia

 

Tylko boty się odpalaja, bo nie umieją grać

Macie dowody że on czitowal że go oskarzacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Turnieju się odpaliłeś :)

 

więc rezygnujesz szybko z rang i odchodzisz z sieci 

 

powodzenia

 

 

 

Pierwsze primo. Od tego są sędziowie, chociażby ja, jak masz jakieś zastrzeżenia to zgłaszaj do mnie, a nie się żalisz w postach.

 

Drugie. Odpalony raczej nie był, nawet na plus nie wychodził, ale jak tak bardzo żal dupę ściska to mogę demo obejrzeć. 

 

PS Karlito, Ty i Twoja drużyna gracie dzisiaj jeszcze jeden mecz, a jeśli wygracie to walczycie w meczu ostatniej szansy. Więc zamiast płakać weźcie się za grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo. Od tego są sędziowie, chociażby ja, jak masz jakieś zastrzeżenia to zgłaszaj do mnie, a nie się żalisz w postach.

 

Drugie. Odpalony raczej nie był, nawet na plus nie wychodził, ale jak tak bardzo żal dupę ściska to mogę demo obejrzeć. 

 

PS Karlito, Ty i Twoja drużyna gracie dzisiaj jeszcze jeden mecz, a jeśli wygracie to walczycie w meczu ostatniej szansy. Więc zamiast płakać weźcie się za grę.

Chodziło mu pewnie o inferno gdzie nie miałem juz loss i pingu skaczącego to sie dało grać  :)

Edytowane przez dkS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to na żatry napisałem  ogólnie pewne osoby wiedzą że to dla śmiechu  ale skoro jest taki eZ  nie ogarnięty w temacie to zawsze musi  dać swoje 3 dać    mówi mi o demko że mi żal dupe sciska to może już tobie się całkiem po....ło  że ci ścisło   :)    zabradzo wierzysz  wszystko a póżniej ci odp........a    pozdro z fartem dzieciaku :D   śmiech na sali  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to na żatry napisałem  ogólnie pewne osoby wiedzą że to dla śmiechu  ale skoro jest taki eZ  nie ogarnięty w temacie to zawsze musi  dać swoje 3 dać    mówi mi o demko że mi żal dupe sciska to może już tobie się całkiem po....ło  że ci ścisło   :)    zabradzo wierzysz  wszystko a póżniej ci odp........a    pozdro z fartem dzieciaku :D   śmiech na sali  

 

Tak, zacznij się teraz spinać ze mną analfabeto. ;> Twoje żarty są w takim razie na każdym kroku, bo na turnieju 1v1 też ryczałeś o demko, a to było dwa miechy temu. Skończ się głupio tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Rezygnacja przyjęta.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie