Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane JDL niesluszny ban...


JDL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:|$L4$3R|~JDL~
Nick admina: Snax <3
Data i godzina:28.03.2016 godz okolo 20.56
Serwer:80.72.33.58:27145
Link do bana:http://csowicze.mybans.eu/search.php nalezy wkleic moj nick z gry w tym panelu poniewaz inaczej nie dalo sie skopiowac linku
Screen Shoty spakowane w paczkę:BRAK-- prosze o rozpisanie demka  (na tą chwile moge jedynie wrzucic demko z tego meczu http://www9.zippyshare.com/v/fcjzhi6x/file.html).

Edytowane przez JDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dzieje się w minutach 16.00 / 19.50
Minuta 16.01 przeciwnika zabił z wyskoku a słychać go nie było, no dobra to mógł być przypadek. W minucie 18.01 rozgrywa się cała akcja która skłoniła mnie do bana, 19.10 tu pokazał swojego aima, sądzę że używana tu jest bardzo popularna paczka ,,Haxów" mianowicie Leis. Można w niej ustawić aima na ciało, czyli wysokość pasa a nie głowę. Wszystko dzieje się wieczorem, więc miałem już iść ale dostałem wiele na u@ i zobaczyłem co się dzieje

16.01-Idealne wcelowanie w przeciwnika za scianą
18.01-Górna trupiarnia, strzały  aimem i wh
19.10-No i aim ustawiony na wysokość pasa

Wcześniej nie było pokazane nic podejrzanego :/

A i nie ten dział. :) SSów nie dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam raz jeszcze prosze o rozpisanie demka i sprawdzenie przez kogos bardziej ogarnietego poniewaz nie uzywam zadnych wspomagaczy...

Ps. Adminie snax nie wiem czy wiesz ale w cs-ie jest cos takiego jak kontrolowanie full auto ^^

Edytowane przez JDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:16 - przeciwnik w dolnym na trupie zajął pozycję, zawsze skracałeś górny i biegłeś dolnym na galę, tym razem rzucasz dziwnego flesza, który nie oślepił przeciwnika i postanowiłeś się wrócić. Jak najbardziej +B

11:36 - dwóch typów idzie plecy, trzymasz celownik na bliższym, a przeskakuje na brzuch drugiego, sztywny ten celownik masz +B

18:35 - tutaj takie +B/-B. Po wyjęciu AK celownik lekko przeskakuje i blokuje się na brzuchu tego od lewej.

 

Cóż, ja nie banuję za ilość, a za jakość. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie