Skocz do zawartości

Zablokowane Mega się zdziwiłem.


PluszowyMissiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Szymon gram pod nickiem Alchemik jestem/byłem na sieci dosyć długo aż w końcu nadszedł czas poznać inne serwery no nie powiem zasiedziałem się ale dzisiaj jedno mnie zdziwiło.Admin jaki admin mam dostałem lub ktoś inny który gra pod nickiem Alchemik kupił sobie VIpa następnie dostał admina na JB na serwerze na którym miałem nabite kilka dobrych godzin o to GameTracker: http://www.gametracker.com/player/Alchemik/79.133.192.48:27024/ co chce przez ten temat post wyjaśnić lub uzgodnić bardzo proszę Rumek Izcon lub Sysia lub właściciel tego serwera o zmianę nicku dla tego gracz gram pod nickiem Alchemik już 2 lata ...Nie miałem takich problemów tak jak teraz że na serwerze gdzie spędziłem swój czas i stracić to od tak bo jakaś osoba kupiła sobie vipka i dostała admina ...

 

 

Jak to udowodnić że Alchemik to ja Bardzo proste byłem tutaj adminem pierw Serwer z modem Cs-Go w 2015 roku od czerwca do września jak i byłem adminem na TeamSpeak3 miałem tam przez 1,5 miesiąca New Admina.

Znamy Takie osoby jak

Prox którego już tu nie ma

Wojo

RumcajsJumper

Izcon

Syśka-Sylwia pozdrawiam :D

Pan Banan

 

Grałem też z ekipą na serwerze metina NetMetin.pl który już nie istnieje

jak i kiedyś grałem z Rumcajsem na Dreikon.pl

 

Proszę o Wyjaśnienie tej sytuacji Dziękuje za przeczytanie i wysłuchanie tego

PS.Wasz teamSpeak nie działa na Androida :/ i proszę przenieść ten temat w właściwe miejsce jak i proszę go zamknąć jak wyjaśni się sprawa :/

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Pomoc udzielona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneKącik UżytkownikaPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Forum główneSprawy dotyczące forumPytania do Administracji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie