CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

Poprawne demka elorwell, podejrzanytypeczek, mientki i abc.


skurvi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. elorwell:

 

 

   Przyjrzyjcie się na ruch celownika przy skanowaniu przeciwników na BSA z gali, zero recoila. Akcja na środku - Prawie zaklinował się między teksturami, ale co to dla niego, strzał head, ab jak malowany. Dla niewidomych drugi frag na środku powinien rozwiać wątpliwości. Zero ścian, zero recoila, zero mózgu. Spalić.

 

 

2. mientki:

 

 

   Zaraz na samym początku demka myli tekstury na środku, mierzy typa przez drzwi myśląc, że ten jest na środku, a tu niespodzianka, widział go przez parę ścian na respie T. Ruch celownika przy KAŻDYM strzale - nienaturalnie ciągnie krzyżyk w dół, nr, to widać. Dalej. Sytuacja na BSB, zabił typa przy bramie przez ścianę, ok, zdarza się (ale ewidentnie go mierzył...). Im dalej w las tym lepiej. Akcja przy wejściu z BSB w trupa - przymierzył CT, ale ten zrobił mu psikusa i zmienił kierunek biegu zanim wyskoczył zza ściany, strzelił bidula bo już mu się palec trząsł z podniety, że znowu fraga złapie. Później tylko mega head dla gościa wybiegającego z BSB w stronę trupa (jak dla mnie skan, ale ok, mógł być fart).

 

 

3. PodejrzanyTypek:P:

 

 

    Ciężko rozpisywać coś, co jest oczywiste. AB zbindowane. Fajny moment jak na środku dobiega do bramy i myli bind do aimbocika z fastwepswitchem :)

 

 

4. abc:

 

 

   Najlepsze gdy biegnie przez resp T, odwraca się na chwilę, widzi kolesia wychodzącego z trupy, wraca się i już przez ściany go mierzy. Widać też dobrze jak jest w trupie, a jego aimbocik mierzy przeciwników przez ściany, ab, wh, nr, spalić, zakopać.

 

 

 

http://www100.zippyshare.com/v/xnZJZwAa/file.html<<<<< demka, jak nie będą się zgadzały to ktoś w zippyshare za to beknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...