CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

SKARGA NA ZAUFANEGO MÓWI


eftegTV

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick:efteg

  • Nick oskarżonego: Mówi

SteamID oskarżonego: niestety nie mam bo nie ma go na serwerze.

Data i godzina zdarzenia: 31.01.16 około 19h 

Runda i czas mapy: nie pamiętam dokładnego nie chcę skłamać.

Mapa: niestety nwm jak ta mapa się nazywa to jest ta gdzie leżą 2 deagle obok siebie na podwórku i gdzie jest wielkie error.

Opis sytuacji: A więc tak owy zaufany pytał się kogoś coś nie pamiętam co. Następnie ja miałem pistolet w celi i gdy zabiłem strażnika prowadzenie przejąłktoś inny i nie wiedział, że to ja zrobiłem po tym zaufany go zrespił i ten mnie zabiłł nwm dla czego go zrespił. POtem się go pytam ipytam a on mi dał 1warna za zaśmiecanie serwera potem on napisał coś jeszcze ja mu odpisałem i kolejnego warna dostałem. To nie jest taka 1 sytuacja.

Dowód: Mam 1 ss ale on niestety mało wnosi dlatego iż zaufany mówił przez mikrofon jeżeli będzie takapotszeba pokazanie tego ss on naprawdę mało wnosi to go pokarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: na serwie nie ma czegoś takiego jak "warn"

 

Po 2: popraw tytuł tematu

 

Po 3: Popraw wzór

 

Po 4: Gdzie demko z sytuacji?

Jak cię nie było na serwerze długi czas to się nie wypowiadaj bo jest coś takiego jak warn Dziękuje pozdrawiam :)

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko jest do pobrania lub skopiowania linku na stronie podanej obok wzoru.

Trochę chaotycznie jest zbudowane to wyjaśnienie.

Jeśli jest tak jak ja zrozumiałem:

-zabiles ct który był pytany

- sajmon go zrespil żeby go dopytać

- zabił cb ten zrespiony

Jeśli było tak to to był fk.

Terror shadow wie więcej od cb i to że warny zostały wprowadzone nie dawno to nie znaczy że wszyscy dowiedzieli się ze takie coś istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Skarga odrzucona.<br />Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p><p class='bbc_center'><strong class='bbc'>Wiadomość automatyczna</strong></p><p> </p><p><br />Temat został przeniesiony z</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://csowicze.pl/forum/304-serwery-counter-strike-global-offensive/'>SerweryCounter Strike Global Offensive</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/342-csowicze-jailbreak-9122411719527015/'>CSowicze | JailBreak - 91.224.117.195:27015</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/686-skargi-na-adminagracza/'>Skargi na admina/gracza</a>"</p><p class='bbc_center'>do</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://csowicze.pl/forum/304-serwery-counter-strike-global-offensive/'>Serwery Counter Strike Global Offensive</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/342-csowicze-jailbreak-9122411719527015/'>CSowicze | JailBreak - 91.224.117.195:27015</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/686-skargi-na-adminagracza/'>Skargi na admina/gracza</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/687-odrzucone/'>Odrzucone</a>".</p></p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...