Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  34
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

eftegTV

Użytkownik

O eftegTV

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Sport
 1. JESTEM NA NIE -JESTEŚ DENERWUJĄCY -MASZ GŁOS JAK MOJA ROCZNA SIOSTRA [bRAK MUTACJI] -NIE MASZ 15lat -OBRAŻASZ INNYCH GRACZY -JESTEŚ KASTRATEM POZDRAWIAM!
 2. Jestem za zdegradowaniem ten człowiek żyje w innej czasoprzestrzeni chyba on jest jakiś wycofany aha i To był bezpodstawny ban Pozdrawiam!
 3. Zgadzam się w 100% nie nadajesz się na tą rangę!
 4. Jestem na tak +spokojny +opanowany +nie wybuchowy +wiek
 5. Jestem na Tak +Bardzo go lubię +Miły +fajne podanie +jest bardzo aktywny na serwerze +wiek +mutacja +godziny PS: IPIO ZAMKNIESZ JUŻ JADACZKĘ PROSZĘ CIĘ JESTEŚ NIE DO WYTRZYMANIA!
 6. eftegTV

  Zetix

  Moim zdaniem chłopak odpokutował i wie, że źle zrobił można by zmienić te kare na 30rund np. jest to moje prywatne zdanie Pozdrawiam.
 7. JESTEM NA TAK +MIŁY +Ogarnia ct +PODANIE PRZKONUJĄCE +WIEK +MUTACJA JESTEM NA TAK
 8. Jestem na tak +ogarnia ct +nie jest napalonym dziedziakiem +podanie przekonuje +według mnie nadajesz się na ta posadę +wiek -czasami nie można się z tb dogadać :D pozdrawiam
 9. Nick: efteg Ranga w cs: MG II Ilość godzin na serwerze: 110 Czy aktualnie posiadasz vip'a?: Tak
 10. Jestem za i jeszcze żeby całej rundy nie prowadzili obok cel tylko pierwsz i ostatnia reakcja kolorki kuleczki mistrz klawiatury itp. zero MAPY ludzie się nie sotsują do kreatywnego prowadzenia jakby ten punkt w regulaminie "wytłuścić" to było okej i osobą które się do tego nie stosują np. dawać warny Pozdrawiam.
 11. Podpisuje się pod tym widziałem jak podrzucił broń tt i jak zrobił fk pozdrawiam :D
 12. Jestem za przyjęciem odwołania każdy zasługuje na 2 szanse ;) ps: a po update każdy nie dostał UB?
 13. Nick:efteg Nick oskarżonego: Mówi SteamID oskarżonego: niestety nie mam bo nie ma go na serwerze. Data i godzina zdarzenia: 31.01.16 około 19h Runda i czas mapy: nie pamiętam dokładnego nie chcę skłamać. Mapa: niestety nwm jak ta mapa się nazywa to jest ta gdzie leżą 2 deagle obok siebie na podwórku i gdzie jest wielkie error. Opis sytuacji: A więc tak owy zaufany pytał się kogoś coś nie pamiętam co. Następnie ja miałem pistolet w celi i gdy zabiłem strażnika prowadzenie przejąłktoś inny i nie wiedział, że to ja zrobiłem po tym zaufany go zrespił i ten mnie zabiłł nwm dla czego
 14. BRAK ZNAJMOŚCI REGULAMINU FORUM WYPOWIADANIE SIĘ POD SWOIM PODANIEM !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...