Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie


Chuligan

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil
Data urodzenia:1995
Nick na forum:Chuligan
Co Cię skłoniło do napisania podania:Bo jest za mało adminów na Cod Mod+DM a cheaterów dużo
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:uczę sie a studiuję jako mechanik :)
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?:TAK
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Raz tak ale to nie miał być ban dla mnie ktoś miał zmienną wtyczkę i akurat mu sie przytrafiło moje ip więc ban poszedł na moje ip a nie na jego wiec on dostał  ja nie ale i tak był ban.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):Jestem miłą, przyjazną, otwartą na nowe znajomości osobą. Dobrze dogaduje się z innymi ludźmi, graczami. Gram bardzo dużo w CS'a ponieważ nie mam co robić po szkole a grać zawsze można. Szybko rozpoznaję graczy którzy grają nie fair, i na pewno żadnemu nie popuszczę, nawet jeśli będzie to mój dobry znajomy, ponieważ takie osoby tylko denerwują innych graczy przez co opuszczają serwer... Osobiście też nie lubię grać jak ktoś gra nie fair wobec innych, dobrych graczy. 
Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź):Hmmm. musi być miły nie wulgarny nie palić nie pić piwa i sądze że w tedy go polacy polubią także ja nie przeklinam nie pale i nie pije :D
Linki do 25 reklam oddzielone "enterem":Nie mam żadnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś.

 

Jestem na nie.

  • Konto pod podanie.
  • Nie znamy ciebie.
  • " Co cie skłoniło do napisania podania ? " Tutaj się pisze podania na " Moderator'a " a nie na " Admina Cod MOD + DM ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Podanie napisane nie w tym dziale!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie