Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja Konkursu.


Matthas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


 


Mam propozycje konkursu, który nazywał by się OwiczTyper.(nazwa wymyślona na szybko, więc można zmienić)


Ten konkurs polegał by na takim "mini lotto" - każdy użytkownik wybierał by sobie 6 licz w zakresie od 1 do 42, a potem następuje losowanie, które ja bym organizował powiedzmy w każdy wtorek o określonej godzinie.Oczywiście regulaminem, losowaniem i aktualizowaniem konkursu zajmował bym się sam osobiście.Teraz nagrody.Wszystkie serwery na sieci są naszych właścicieli - Rumka i izcoN'a.Ułatwi mi ty pracę, ponieważ tylko od Was potrzebuje zgody na wszystkie usługi, które macie na serwerach(VIP/SVIP/PREMIUM/ADMIN).Chodzi mi o to, że jak ktoś np. trafi 4 liczby i do wygrania będzie VIP na miesiąc lub 14 dni na jednym z naszych serwerów.Wygrany zgłosi się do mnie w celu odebrania nagrody, a ja zgłoszę się do jednego z właścicieli, który doda taką usługę.Oczywiście, jeśli chodzi o nagrodę "Admin" - tylko i wyłącznie z zaakceptowanym podaniem.


Macie jakieś pytania? Piszcie śmiało, a ja w miarę możliwości będę na nie odpowiadał.


 


Czekam na wypowiedź całej Administracji oraz całego grona Csowiczów.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na Waszej poprzedniej sieci i wyszło to średnio ale może u nas lepiej wyjdzie :D

A jeżeli nikt nie trafi tych liczb?

Jak wyglądałoby losowanie? Przez jakąś stronę?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a tutaj bardzo fajna strona do losowania sam używałem jak byłem promotorem i robiłem filmiki na .... http://www.random.org/

_______________________________________________

 

_____________________

 

Jak poprawnie nawiązać ze mną kontakt ?

 

Nie spamuj

Opisz konkretnie swoją sprawę.

Zawsze podawaj jak najwięcej danych , co ułatwi mi pracę , pomoc tobie...

 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Kontakt :

 

GG: 26225987

Najlepiej PW.

 

Czarna lista osób której nie udzielę pomocy!!

1. Zyga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, dla mnie mega super pomysł :)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs - jeżeli nikt nie trafi liczb to będzie ogłoszone i następne losowanie za tydzień.

Oczywiście gracze będą mieli zawsze 7 dni na składanie swoich liczb, a w dniu losowania do określonej godziny.

Jest kilka takich fajnych stronek, które losują ładnie liczby.Beż żadnych kłamstw i oszust, więc możesz być spokojny.

 

Czekam na dalsze wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs - jeżeli nikt nie trafi liczb to będzie ogłoszone i następne losowanie za tydzień.

Oczywiście gracze będą mieli zawsze 7 dni na składanie swoich liczb, a w dniu losowania do określonej godziny.

Jest kilka takich fajnych stronek, które losują ładnie liczby.Beż żadnych kłamstw i oszust, więc możesz być spokojny.

 

Czekam na dalsze wypowiedzi.

Tylko wiesz że konkursami nie możesz się zajmować tylko byś nam podpowiadał ? :D

To co ludziska? Robimy konkurs? Dawno nie było u nas jakiś wygranych ^^

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbym Wam tylko podpowiadać? Przecież ja byłbym organizatorem, wiele razy prowadziłem taki konkurs sam i powiem Ci szczerze, że wychodziło mi to dobrze.

Chyba, że to "mus" to nie ma problemu..Jeżeli masz dużo czasu to mogę pisać Ci wszystko co i jak odnośnie konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ci nic zarzucać ale jeśli są takie strony to ok ale jednak nigdy nie ma pewności czy organizator podaje prawdziwe liczby czy nie, tj. Twój kolega chciałby wygrać admina i napisał te liczby.. to mógłbyś podać te co on.. ;) tak jak pisałam jestem za konkursem ale lepiej by było gdyby organizatorem był Rumcajs :)

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalka - ja Cię doskonale rozumiem, że mógłbym w każdej chwili oszukać, ale taki nie jestem - pewnie Ci teraz ciężko w to uwierzyć.

Tak jak wspominałem wyżej - prowadziłem ten konkurs wielokrotnie i jeszcze nigdy nikogo nie oszukałem, ani nie przekręciłem wyników losowania.

 

Jeżeli natomiast Administracja nie chce, abym go prowadził to nie ma problemu, wszystko będę im wyjaśniał na ts/gg i to oni będą głównymi organizatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.

Mateusz - to zaufana osoba, która jest przede wszystkim odpowiedzialna, także wszelakie obelgi, które kierowane są w jego osobę, są nie na miejscu.

Co do propozycji, pewka - było i wypaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowaniem i wszystkim ja sie zajme ( mi chyba ufacie ) a jezeli bedzie potrzeba to nagram losowanie frapsem :)

Co do propozycji z autorem tematu sie dogadam.

 

 

/close

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie